Treść opublikowana przez bobi82
-
BMW x3 F25 VIN 5UXWX9C5XD0A16392 WARSZAWA
bobi82 odpowiedział(a) na 4devil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasakra to jest w dziale "Auta z USA" :mrgreen: tutaj w tym przypadku, aż takiej tragedii nie ma :wink:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Patrząc w kategoriach bezwzględnych, choćby Porsche :wink:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jak lubisz dynamiczną jazdę, to minimum 528i lub 530i. Ale do założonego przez Ciebie budżetu (13 tys. zł. +2 na pakiet startowy) dołóż minimalnie 5 tys. zł. :wink: chyba, że chcesz kupić "skarbonkę".
-
E92 335i USA WBAWB73547PV83031 Warszawa
bobi82 odpowiedział(a) na yero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jest :mrgreen:
-
e91 330d WBAVU91020KT00511
bobi82 odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo zawsze można porównać, czy każdemu mówi to samo :wink: opis wygląda na rzeczowy, jeżeli prawdziwy to pewnie auto warto obejrzeć.
-
e46 330d Krzywizna, WBAED9105FM69446
bobi82 odpowiedział(a) na Xpload temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚrodek zmęczony bardzo i te reflektory z przodu też coś tak dziwnie daleko od maski są, chyba że mi się wydaje.
-
BMW E46 328 CI WBABM51020JH25151 TOPASBLAU METALLIC
bobi82 odpowiedział(a) na LagosBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak użytkowany i jak serwisowany :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To chyba autami niewielu marek jeździłeś :wink: :roll:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwięte słowa i można się pod tym podpisać każdą ręką i nogą! :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytanie co gorsze, pod względem bezpieczeństwa na pewno lepiej (pod warunkiem, że dawca był ok), ale pod kątem prawnym :shock: za chwilę może być puk puk, kto tam? :mrgreen:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Na sensowny na pewno nie. Za te pieniądze kupisz bardzo sensowny egzemplarz sprzed liftu, ale z podstawowym silnikiem R6. I pytanie, co dla Ciebie oznacza sensowny?
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
bobi82 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko niech wtedy zapomni o cenie 30 tys na gotowo :roll:
-
e91 320d WBAVW31060KZ00512
bobi82 odpowiedział(a) na Piotr G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego nie porównuj PL do DE bo to 2 różne światy. Ale ja nie porównuje tych 2 światów, tylko podaję przykład, gdzie diesel może mieć śmieszny przebieg. Ale skoro tak wywołujesz rynek niemiecki, to podam Ci kolejny przykład z de. W 2012 r. sprowadziłem dla siebie z Niemiec C-klasę w204, ale już w benzynie 180 Kompressor, auto było z 2008 r., miało więc 4 lata i miała przejechane niecałe 17 tys. km.! :wink: nie muszę oczywiście wspominać, że nawet jednej ryski na lakierze nie było, nie mówiąc o jakiejkolwiek kolizji, itp. Fakt, że zapłaciłem za nią prawie 20.000 EU, więc wniosek jest jeden - nikt w Niemczech nie sprzeda nikomu okazji w okazyjnej cenie. Jedno wyklucza drugie.
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
bobi82 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie tylko spod siebie, ale nawet spod innych :cool2:
-
e91 320d WBAVW31060KZ00512
bobi82 odpowiedział(a) na Piotr G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWtrącę przykład z naszego polskiego podwórka i na pewno prawdziwy, bo dotyczy moich rodziców :wink: otóż moi rodziciele w 2001 r. kupili w salonie w Polsce nowego Mercedesa C 200 CDI w203 i auto w chwili obecnej ma 15 lat i ma przejechane... 130 tkm. :roll: ale nie jest na sprzedaż i nigdy nie będzie :wink: ale już widzę komentarze na równoległym forum gdyby to auto trafiło do sprzedaży :mrgreen:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyprostować takiego banana to niezła sztuka :mrgreen: prawdziwi artyści i wirtuozi sztuki blacharskiej musieli tu rzeźbić :norty: a tak poważnie, takie auta powinny być jeszcze bardziej nagłaśniane niż plaga cofania liczników.
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
bobi82 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNad e65, które wg moich wcześniejszych orientacyjnych wyliczeń musiało kosztować w de ok. 4700 EU, naprawdę warto się pochylić :mrgreen: :cool2: czyżby kolejna autoreklama? :norty:
-
E90 320i WBAVA710X0VA35450 KIELCE
bobi82 odpowiedział(a) na bobanPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to ich kasa i nie w ich interesie usuwanie ogłoszeń.
-
[E39] naprawa z oc sprawcy
Ja miesiąc temu za tylny lewy błotnik delikatnie wgnieciony i rysa na zderzaku 5 tys. zł. ale się wytargowałem z likwidatorem, zagroziłem oddaniem auta na naprawę do warsztatu i wzięciem na 3 tyg. auta zastępczego z OC sprawcy (bo też to przysługuje). Początkowa propozycja była 3.800 likwidatora, auto 520i 1998 r. BEZWYPADKOWE, likwidator całe auto sprawdził dokładnie profesjonalnym czujnikiem lakieru, nawet dach, bo liczył, że szpachlę gdzieś znajdzie i będzie mógł zbić wartość pojazdu. Ale się przeliczył, bo na całym aucie fabryczny lakier :norty: Gdybyś był zainteresowany, to odezwij się do mnie na priv, to wyślę Ci 2 wyroki Sądu Najwyższego, które znacznie ułatwią Ci pertraktacje i rozmowę z likwidatorem :wink: :mrgreen:
-
E92 335i WBAWB73507P021286
bobi82 odpowiedział(a) na Heniek1000rr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe co z licznikiem, też wymieniony bo w km.?
-
e39 WBADP01030GX13099
bobi82 odpowiedział(a) na luciferion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety tak to wygląda :mad2: szkoda, że tylko kombi szukasz :wink:
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
bobi82 odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo teraz wyobraź sobie ile km. mają te egzemplarze, których środek wygląda dużo gorzej, a mają deklarowane 180-200 tkm. na wyświetlaczu :shock: :norty:
-
e39 WBADP01030GX13099
bobi82 odpowiedział(a) na luciferion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHe,he :wink: szkoda, że masz do mnie tak daleko, to pokazałbym Ci moją e39 i przewiózł nią, żebyś miał odniesienie w swoich poszukiwaniach i widział jak powinna wyglądać i jeździć zadbana e39 :D Niestety tak wygląda 95% oferty w ogłoszeniach...
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
bobi82 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda tylko, że automat i manualna klima. Ale biorąc podaż nie ma co wybrzydzać :wink:
-
E87 WBAUF51070JS57711 góra kalwaria
bobi82 odpowiedział(a) na bobanPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo, że rzeźba swoją drogą, ale przynajmniej przegląd przejdzie. A co do tego jak powinno wyglądać, to albo dołożony kompletny cały M-pakiet, albo w ogóle. Z tym się zgadzam jak najbardziej, że nie tak to powinno wyglądać.