Treść opublikowana przez bobi82
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
bobi82 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZakładając zużycie w mieście: 10 l. diesla x 3,99 zł. = 40 zł./100 km. 13 l. LPG x 1,69 zł. = 22 zł./100 km. Więc gdzie ta oszczędność? :wink:
-
BMW E39 535i WBADN21050GR74350
bobi82 odpowiedział(a) na TomekLew temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzerokości! :cool2:
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
bobi82 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego właśnie polecam benzynę plus LPG. Wyjdzie znacznie taniej niż w dieslu na codzień przy tankowaniu, nie mówiąc już o kosztach serwisowania czy napraw silnika i osprzętu.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże nie wszystkich, ale znacznej większości. Ale jak ktoś ma pieniądze na naprawdę ładne e39 (25 tys zł w tym przypadku) a szuka model nowszego, co czego można się spodziewać.
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
bobi82 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie lepiej poszukać i kupić ładną benzynę? Na pewno benzynę znajdziesz w dużo lepszym stanie i szybciej. I LPG do tego, więc wyjdzie jeszcze taniej niż w dieslu, jak dużo jeździsz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Auto Flinstonow mi się nasunelo :norty:
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak :cool2:
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
bobi82 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapiszę banał, ale wierzysz w przebieg 250 tkm. w 15-letnim 3-litrowym dieslu BMW z Niemiec? Ile robisz rocznie km., że celujesz w diesla? W połączeniu z automatem takie auto może generować duże koszty.
-
BMW E60 WBANA51050B027775
bobi82 odpowiedział(a) na DawGad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic nie straciłeś, a na pewno jeszcze coś fajnego znajdziesz :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ten bagażnik przebija chyba wszystko.. Te spoilery i wydechy, wszysko :shock: :shock:
-
E46 330Ci WBABN510X0JT62849 KOREKTA
bobi82 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli trafiła KOSA (z ogłoszenia) na kamień :wink:
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację, że sprzeda się szybciej. A później jest tak, jak już wcześniej napisałem, płacz i zgrzytanie zębów.. W końcu to nasze narodowe przysłowie jest, Polak mądry po szkodzie.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: :mrgreen:
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie Twój problem to to, że nie słuchasz dobrych rad. A później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wysłałem Ci na priv link do aukcji 530i e60 wartego moim skromnym zdaniem uwagi, a Ty nadal kierujesz się zasadą CCC. Chcesz kupić trupa, to kup - tylko po co pytasz wtedy o rady, jak i tak nie bierzesz ich w ogóle pod uwagę?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a skad masz takie info niby o zmniejszeniu akcyzy bo szukalem info i nie znalazlem:) Proszę bardzo :wink: http://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatdruki/7659/druk/107.pdf
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli kolejny przykład, że auta na rynek amerykański są gorszej jakości, niż na Europę.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękna :cool2: jednak miałem rację, że nie warta nawet oględzin :wink:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nieee, tamten w Poznaniu był trochę ciemniejszy, ale model dokładnie ten sam. A za kierownicą nie siedziała Paris, tylko jakiś nażelowany wysolariowany gogus :roll:
-
e39 520i, problem z dzwiękiem układu wydechowego
Jedz do jakiegoś dobrego zakładu z układami wydechowymi to Ci doradzą, gdzieś kiedyś przeczytałem, że nie warto w tym modelu kombinować za bardzo z układem wydechowym. LPG masz? A ile ma auto przejechane km z ciekawości zapytam? Realnie?
-
BMW E39 535i WBADN21050GR74350
bobi82 odpowiedział(a) na TomekLew temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat spalanie może być najmniejszym problemem po zakupie e39 V8 :roll:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWysłałem Ci priv, porównaj sobie te 2 auta.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUwierz, że nie zamieniłbym się na nią nawet za moją e39, którą mam wystawioną do sprzedaży za 13.700! :duh: Jeżeli myślisz o 530i e60 poważnie i nie chcesz wpaść w kłopoty, to szukaj auta za 40 tys. zł. a nie za 27...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo tym wszystkim co wiesz o tym aucie już na chwilę obecną, naprawdę nadal jesteś nim zainteresowany??
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bobi82 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowtórzę swoją wypowiedź z wątku aut z USA, jak te fotele i kierownica mają 150 tkm., to ja jestem terrorysta z ISIS :norty: cena tego auta mówi wszystko.. Pytasz czy warto? Moim zdaniem skromnym, nawet nie warto oglądać. Ale z drugiej strony może warto, będziesz miał porównanie jak znajdziesz podobny egzemplarz 10 tys. zł droższy i będziesz widział różnicę, dlaczego "tak drogo".
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
bobi82 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak te fotele i kierownica mają 150 tkm., to ja jestem terrorysta z ISIS :norty: zresztą cena tego auta mówi wszystko...