Treść opublikowana przez amsat
-
Nowa gałka e91! opinie
Ze śpiewu jestem kiepski ale jak to mówią - śpiewać każdy może jeden lepiej drugi gorzej :mrgreen:
-
Nowa gałka e91! opinie
Te bajery sa fajne ale jak dla mnie to tylko do aut , które maja M Pakiet lub są już konkretnie po tuningu . Śmieszą mnie ludzie ,którzy aspirują do czegoś czego nie mają przez naklejki lub znaczki M3 na tylnej klapie w seryjnej 318i :duh: Jak już robić coś takiego to rozsądnie . Gdybym miał M Pakiet w środku lub go montował to zapewne taka gałka też by u mnie zagościła ale i tak to tylko dla mojego "widzimisię " bo 90% osób ,które ze mna jeżdzą autem nie mają bladego pojęcia co i z czym tu się jada i zupełnie nie odróżniają wersji M od seryjnej a nawet BMW 3 z 5 im się myli . Przy wsiadaniu zawsze zachwyca ich skóra na siedzeniach i zapach w samochodzie oraz przyspieszenie auta . Pytają się ile ma koni i gdy zaczynam mówić o chipach i Nm to zachowuja się jak dzieci na pierszej lekcji chińskiego :mrgreen:
-
Nowa gałka e91! opinie
Gdyby moja była w kiepskim stanie to bym ją kupił .
-
Dziwne zachowanie E91 oszalała
Ja stawiam na akumulator . Mimo ,że go ładujesz to szybko traci napięcie i dlatego takie wianki . Podmień od kogoś i sprawdż .
-
Fajne kurtki BMW
Sorry ale buty wieśniackie mn. Puma :mrgreen:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Widzę ,że Ci co zamawiają to mają M pakiet i to wygląda :cool2: Ja mam serię i niestety te naklejki już zakrawają na FAKE :twisted: :twisted:
-
no i stało się padła turbina
:duh: :mrgreen: :wink: Cena jest bomba :twisted:
-
[e90] 330D - dziwny dzwiek po otwarciu drzwi
Na 100 % sterownik turbiny tak brzęczy . Jest to jego normalna praca może u Ciebie trochę za głośno ale masz rozebrane bebechy to dzwięk się potęguje . Jest to proces zapamiętywania ustawien zmiennej geometrii i bardziej bym się martwił gdyby nie działał . Zawsze po otworzeniu i zamknięciu auta czy to manualnie czy z pilota słychać ten dzwięk . Nawet jak tylną klapę otworzysz to też się inicjuje .Trwa to kilka sekund tak jak na filmiku .
-
Bmw e90 320d zaczelo kopcic na niebiesko
U mnie kopciło na niebiesko jak mechanior wstawił mi turbinę po regeneracji . Oddałem ją , kupiłem nową i problem zniknął .
-
no i stało się padła turbina
Masz ten sam rocznik i model co ja a ja wywaliłem dpf i lekki sofcik na 193KM i 380 Nm . Pali mniej o ok. 1,5 l/100 i przyspiesza ,że gęba sie śmieje no i koniec z tym wypalaniem i zatykaniem oraz utratą mocy co jest zbrodnią dla turbinek . Montuj nowa turbawkę , wycinaj filtr , program i będzie :cool2:
-
NIe działa zamek tylnej szyby w klapie kombi.
viewtopic.php?f=70&t=234537
-
Otwarcie klapy E91
Dobrze . Trzeba bedzie zrobić dodatkową zworę na tej kostce i sie otworzy ale szyby szkoda bo można ją sprzedać osobno za kilka stówek :wink:
-
Otwarcie klapy E91
Napięcie podajesz do samego uchwytu ( jest tam taka kostka z przewodem czarnym i czerwonym ) .Po podaniu napięcia pod tą kostkę ( rozebrać tapicerkę - jest na zatrzaski ) otworzysz ją przyciskiem pod wycieraczką lub jak nie działa to robisz zwarcie na kostce pod napięciem i sie otworzy . Z wyjęciem całego mechanizmu to trzeba zacząć od tej osłonki plastikowej i jest tam tuleja oraz płaska śruba i plastikowy oring wchodzący w otwór w szybie . Rozkręcenie tego wszystkiego jest trudne i potrzebny jest ściągacz . Wszystko tam jest zapieczone i nawet w aso nie dają gwarancji , że szyba nie pęknie . Pierwszy sposób jest lepszy.
-
Otwarcie klapy E91
Trzeba podpiąć napięcie pod mechanizm otwierania szyby . Szyba otwiera się gdy zewrze się dwa przewody zasilające ten mechanizm . Można też go zdemontować ale to idzie opornie i łatwo zbić szybę .
-
e91 320d 163 km co to może być ???? POMOCY!!
Ja tak zrobiłem i niestety skończyło się na nowej wiec aby nie generować kosztów lepiej wstawić od razu nową z nowymi przewodami , filtrami , olejem , zaciskami i całym zestawem montażowym . Róbcie jak chcecie ale jeśli zależy Wam na następnych kilkudziesięciu tysiącach bez awarii turbiny to tylko nowe turbo i dobry montaż .
-
Czerwona kłótka na kierownicy, czerwony hak holowniczy!!!
Adaptacja polega na tym ,że auto podłączają pod komputer serwisowy i programują inny punkt blokowania rygla . U mnie dwa razy wyskoczyła ta kontrolka i już w zwykłym warsztacie prognozowali wymianę całej kolumny za 4000 zł . Po adaptacji mam już 1,5 roku spokoju z tym komunikatem . Co do haka to pewnie zwykły błąd , który trzeba skasować i tyle . Nigdy nie kombinuj z autem przy padniętym aku .
-
Blokada kierownicy, uszkodzony CAS??
Ja pierdziele przecież w takim przypadku wystarczyło auto zawieść do ASO zrobić adaptację blokady za kilka złotych co w 90% przypadków pomaga a dopiero potem gdyby się nie powiodło to rozebrać kolumnę i kombinować . Na forum są osoby ,które same czyściły lub wymieniały te rygle w kolumnie i koszt jest bez porównania mniejszy . Radzę jedż do ASO a zobaczysz ,że za kilka godzin auto odbierzesz sprawne .
-
Czerwona kłótka na kierownicy, czerwony hak holowniczy!!!
Trzeba błędy skasować podłączając komputer lub gdy to nic nie da (w przypadku blokady kierownicy ) to pomaga adaptacja .Koszt 140 zł w Aso . Przy dłuższym wyświetlaniu błędu blokady kierownicy na czerwono może auto nie odpalać i to w najmniej oczekiwanym momencie .
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
:shock:
-
E91 wymiana tylnej klapy na LCI
No jak kolego kupiłeś te infinity ?
-
Dziwny dzwięk przy gaszeniu 320d
Dokładnie jak otworzę z pilota to też się inicjuje i buczy . Nawet jak myje auto i otwieram drzwi to też sobie skrobie po swojemu i nawet już mówię pracownikowi ,że to normalne bo gdy myje auto to zawsze mówi ,że auto samo sobie żyje :shock:
-
Nowa kierownica co powiecie na to ?
Do 320 d nie pasuje zupełnie i do innych też no chyba ,że bym miał M pakową furę na tor z 400 KM :nienie:
-
prezenty świąteczna dla Waszych beemek?
To co ty kupiłeś ? - Szrota ? Tyle wymian i takich części o których ja nawet nie słyszałem ,że trzeba wymieniać :duh:
-
Dziwny dzwięk przy gaszeniu 320d
Normalny dźwięk od ustawień turbiny itp. U mnie ok. 20 s. po zamknięciu auta też słychać różne odgłosy z komory silnika a potem już cisza .
-
Tylna szyba w E91 sama się otwiera.
Ja wymieniłem sam na zupełnie nowy i działa do tej pory bez problemów . Opis co i jak w moich postach . :search: