Treść opublikowana przez pawelkrak
-
zlodzieje
Ale co złodzieja obchodzi czy auto ma AC czy nie? bo znalem przypadek ze znajomy przestal placic za swojego grand voyagera i miesiac po tym jak AC przestal placic zwineli mu auto z pod domu. po 2 tygodniach dostal telefon ze moze odzyskac autko ( bodajze chcieli od niego 10 tys ). Zglosil fakt na policje o kradziezy autka ale do tej pory jak auta nie bylo tak nie ma. oczywiscie to tylko przyklad - byc moze komus takie piekne E39 sie spodobało na częsci. :( przy okazji masz jakies zdjecia tej swojej BETKI ? jakies szczegolne znaki rozpoznawcze ?? zawsze to cos jak sie autko widzi na zdjeciu - tu ludzie sa z calej polski i moze ktos gdzies wypatrzy
- zlodzieje
-
BMW X5 LONG,
jeszcze tak brzydkiego auta long nie widzialem :jawdrop:
-
panel sterowania klimatyzacji o co chodzi???
apropo rozbierania klimatronika. dzis rozpiałem prawie wszystkie wtyczki ale została mi ta jedna taka z 3 kabelkami i takimi plastikami po bokach, szaprałem , sciskalem i nic. nie ruszy sie ani grama. jak tos sie wypina ?? Załamany wsadzilem go do auta tylko przedmuchalem kompresorem. silniczek sie bardzo lekko kreci ale nieraz potrafi zapyrczec , czy to bedzie dalej silniczek ?? czy cos innego
-
Zmiana zwykłej klimy na climatronic
juz bylo o tym na forum. koszta sa bardzo duze i jezeli uda Ci sie zebrac komplet czesci to jest to do wykonania ale czy to bedzie 100% climatronic tego Ci nie powiem.
-
przedni grill
tak M5 sa całe chromowane a zwykle maja srodek plastikowy. na allegro facet sprzedawal org. M5 po 320 pln za komplet. o cene m5 nie pytalem sie bo mi sie osobiscie tyle chromu nie podoba na atrapie;)
-
Czym różni się M52B25 w E36 323i od M52B25 w E36 325i
Jednostki M52B25 sa nowoczesniejsze , posiadaja alu blok , maja zmniejszona moc poprzez zastosowanie innego dolotu i inny oszczednijeszy program aby autko palilo mniej i chyba bylo to tez związane z oplatami na rybnku niemieckim. Takie czytalem informacje . Ogolnie jednostki slabsze mocowo ale oszczedniejsze i mniej awaryjne.
-
Czym różni się M52B25 w E36 323i od M52B25 w E36 325i
a nie uwazasz ze jest M50B25 starsza generacja i M52B25 nowsza generacja. wlasnie ten 323 ma m52b25 a starszy model 325 ma m50b25 chyba tak jakos to idzie :P
-
przedni grill
ostatnio przekladalem. niczym sie nie roznia poza ramka ze jest szersza. reszta to jest to samo. mi to zajelo ok 10 minut. Cena w ASO z nerki po lifcie to 280 pln.
-
ogrzewanie na tył nie działa
zalezy jaki masz panel sterownia w tylnym tunelu . byly dwa rodzaje nawiewu z tylu. ja mam tylko I , O . i tam zawsze leci mi zimne powietrze dlatego jak ktos nie chce to zamyka pokrętlo na 0. byly tez wersje z regulacja temperatury i tam mozna bylo sobie regulowac cieple , zimne. wtedy z prawej strony masz pokretlo cos jak z przodu
-
Moze ktos widzial i zna to auto??
mało zadbane auto , brak radia , jakies druty wystające z kokpitu ,do tego brak halogenów w zderzaku i jakis taki dziwny brak plastiku przy przedniej rejestracji , lampy malowane sprayexem na czarno , tandetny spojler na klapie - ogólnie SYF. szukaj czegos orginalnego a wynalazki zostaw wiejskim tunerom :twisted:
-
4 osoby w e36coupe - wszyscy przezyli; mala stluczka
to BMW już miało swoje 9 żyć i chyba juz czas ja do huty wysłać :twisted:
-
523, 525 czy 528, który najlepiej kupić?
ja rowniez mam 523 i sobie chwale. kopa ma odpowiedniego jak dla mnie i to mi wystarcza i raczej w miescie wiecej nie trzeba a i na trasie bardzo ladnie potrafi wyprzedzac po wcisnieciu gazu. sam decyduj ale tak jak mowie to chyba optymalne rozwiazanie . powodzenia :cool2:
-
Sprzedalem moje piekne BMW 535i
kiedys mi jeden facet powiedział dawno temu, ze auto ma swoja duszę i jeżeli o nie dbamy to ono nam potrafi sie odwdzięczyć. Chyba cos w tym jest , bo ja bardzo dbam o auta które mam (i miałem) i jak do tej pory żadne mnie z nich nie zawiodło i najgorsze jest to, że ogromnie mnie boli i sciska jak mam sprzedać takie wychuchane autko. na razie swojej E39 nie zamierzam sprzedawać bo bardzo sie z nia juz związałem ale napewno bedzie mi cięzko kiedyś :(
-
Dylemat: które lampy na tył? ANKIETA
ja teraz mam czarne tzw. SMOKED . Na czarnej wyglądaja super .. bez zastanawiania sie bierz czarne :!: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img519.imageshack.us/img519/123/smokedzy9.jpg
-
[ E60 ] xenon adaptacyjny
osator byc moze zauwazyles tylko ze prawa lampa idzie w prawo a lewa jest w miejscu. poczym koła w lewo a tobie prawa lampa stoi w miejscu a nie zauwazyles ze lewa sie przemiescila ??
-
523 - coś antykradzieżowego
wydaje mi sie, ze takich rzeczy sie tu nie podaje - chyba zrozumiałe ??
-
Zobaczcie-o co chodzi z ta ceną.
wystarczy łatwo zobaczyc ze niema podanego adresu tylko miasto i tel. typowy przypadek wała. nawet nie pisze ze private verkauft . zreszta kto przy zdrowych zmysłach by takie auto sprzedal za taką cene ... :mad2:
-
Szukam świadka
napewno udac sie na policje i zglosic taki fakt - opowiedz to co tu napisales i jak kolega powiedzial podzwonic po taxi - napewno ktos cos bedzie wiedzial jedyne wyjscie zeby nie popłynac 1500k
-
E-39 !!! P O M O C Y !!! ŚWIATŁA - ZWARCIE - PIES WIE !!!!!
naładuj akumulator - na 99% jest rozładowany z tad wariują kontrolki i nieda sie go zapalic. cos ci musialo rozładowac go i daj znac co i jak , czy pomoglo.
-
Getriebenotprogramm, licznik e39 duzy BC
albo mozesz przelozyc wyswietlacz z dobrego do tego padnietego. z wyswietlaczem chyba najmniej ciezkiej roboty.
-
Lampy led tył
rozumiem, wiec moge do mojej E39 wlozyc NEONY bez kłopotu ze nie bedą swiecic a kompa zadnego niemam wiec i zadnych komunikatów w zwiazku z tym nie bede mial. sprawa wydaje sie byc bardzo prosta ;) dzieki .
-
Lampy led tył
czyli resumujac to co opowiadasz NUKI to mając auto bez kompa ktory nie wyswietla mi nic o lampach to moge zalozyc gołe lampy NEONY ?? to do czego jest ta przetwornica ?? mnie sie wydaje , ze to ona zasila wlasnie NEONY ale jak mówie tylko mi sie wydaje a kwestia rzeźbienia komory lampy w aucie 96 -> 00 to jest inna kwestia. Wiem, że są NEONY do wersji 96-> 00 czyli przed liftowej i tam nie trzeba nic rzeźbić ale zawsze wystepuje komplet razem z przetwornicami.
-
przycisk rest
REST działa jezeli temp. na zewnatrz jest poniezej 10C . jezeli jest cieplej to REST sie nie wlaczy.
-
Czujnik zużycia klocków hamulcowych
mnie sie kontrolka paliła jeszcze z pól dnia po wymianie kloców i czujników . pozniej kontrolka zgasła. poczekaj i nie wpadaj w panike.