Treść opublikowana przez krystian
-
316 instalacja pod halogeny
wyraź się jakoś inaczej bo nie wiadomo o co ci chodzi :roll:
-
316i M43 Wtyczka Sondy Lambda
weż wyczyść tę wtyczkę i sprawdź ... nikt nie jest jasnowidzem :/ kombinuj
-
Spręzyny przód od 320i do 318is
pasować będą ale może stać wyżej
-
E36 325i problem ze świecami
trafiła się trefna i tyle ;)
-
328i czy dyfer z 325i automat będzie pasował?
od 323 do 328 dyfry pasują bez problemu... bo na dużej głowie są a od 316 do 320 mała głowa nie ma znaczenia że automat ... sprawdź tylko przełożenie ja miałem 3.45 i zmieniłem na 2.93 i też dobrze ;) inne obroty ale mi tam nie przeszkadza :] (niższe obroty - większa prędkość na każdym biegu - auto ekonomiczniejsze )
-
320i jakie sprężyny - 4cm
ja tylko chcę przód opuścić i z 4 cm nic więcej bo moja świnia na laczu 245 dobrze się trzyma a nie chcę z niej robić deski :D w tej chwili po przeróbce na manual (którą opisywałem na forum ) przód jest śmiesznie wysoko :D i tylko to mi przeszkadza nie chcę jej kłaść na glebie bo to nie ma sensu ... interesują mnie sprężyny przednie do 200zł mogą być używane i to tyle :wink:
-
320i jakie sprężyny - 4cm
ok dzięki to H&R poszukam na allegro
-
320i jakie sprężyny - 4cm
witam po długiej nieobecności :D pytanie jak w tytule - potrzebuję sprężyny na przód do mojej E36 320i takie które opuszczą mi ją o 3-4cm max nie więcej i nie wiem jakie szukać bo nie znam się na tym tył zostaje jak jest tylko przód w dół musi zejść bo po przeróbce na manual z automatu podniósł się przód i wygląda w styl ''kalifornijscy luzacy'' (przód w górze tył siedzi hehee) :roll2: na pierwszej fotce z prawej widać jak stoi wysoko przód ;) _______ Witamy ponownie i opierdziel na starcie :D Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu! Następnym razem będzie ostrzeżenie. mattiss
-
E36 320i Stuki w silniku
noo filtr oleju jak szajski to ciśnienie może być niższe ... moja ma 230.000km i latam na 5W30 Mobil1 i nic mi nie stuka ''szum'' w silniczku :D a co do ceny że 200zł to i tak nie dużo za olej :nienie: ja kupuję 2 bańki po 160zł za jedną bańkę :/ to kurde boli : :cry2: 350zł na takie drobiazgi... + filtr ''FILTRON'' . ale mi zależy na ochronie silnika i to nie jest wydatek -wydatkiem jest wymiana silnika :!:
-
320 m50b20 - Niepokojący stan oleju
ja też 7z hakiem wlewam i na bagnecie mam na full i nic mi nie wywala :lol: a mam swoją klempę 6 lat :roll:
-
318i DZIWNE STUKI z tyłu, pilne !
lub tuleja wahacza
-
316i pęknięta szyba czołowa - naklejenie naklejki
gumę balonową przyklej :lol:
-
Jaki olej do BMW E36 325i vanos.
:search: ja pompuję 5W30 mobil1
-
320 m50b20 - Niepokojący stan oleju
hi hi no tak 20zł :) ale dolicz sondę lambda zaraz , katalizator i świece:) bo to na dobre żadnej z tych części nie wychodzi :) :mrgreen: a za 20zł mam 7 browarów :8)
-
320 m50b20 - Niepokojący stan oleju
bo taka jest prawda jak masz zdrowy silnik to olej nie może tak znikać szok to w maluchu (fiat126p) takich braków nie ma :twisted2: to jak ja jadę do niemiec do znajomej 1200km w jedną stronę to ile ja bym na olej wydawał :) na twoim miejscu -szok to BMW to jak dwusów hi hi
-
320 m50b20 - Niepokojący stan oleju
dziwne to jest jak dla mnie ... ja od wymiany do wymiany mam praktycznie stan oleju latam na mobil1 5W30 przebieg 220000 może uszczelniacze masz do wymiany :/ silniki te mają mocne bebechy więc stawiam na uszczelniacze
-
Przekładka m50 z e34 do e36 ...
orzełe34 :lol: ''miskom olejowom'' :lol: :lol: o szok ... piszemy :arrow: miską olejową :roll:
-
318is do ilu bezpiecznie mozna go krecic ?
powiem ci tak ------- jak masz ''gówniany'' olej to nie szalej bo się ugotuje :nienie: ja mam 320i leję olej Mobil1 5W30 i ogień w rurę do odcięcia i często na bardzo wysokich ją trzymam ale to jeszcze zależy jak było auto jeżdżone wcześniej bo jak spokojnie ktoś latami latał to nie próbuj jej zaraz dawać bo padnie :/ stopniowo ją kręć i trzymaj ale nie za długo bo panewki potrafią się właśnie przez to obrócić :/ (kiedyś dał mi kolo co spokojnie latał swoją 3 bym jej dał i się ugotowała po 15 kilometrze :/ ) :mrgreen:
-
328i 96r kuhlwasser pruffen - ubywa płynu chłodniczego
:D i co panowie KRYSTIAN SIĘ ORIENTUJE :nana: kurde logiczne to było (pracuję w tym już troszkę ;) )
-
328i 96r kuhlwasser pruffen - ubywa płynu chłodniczego
pamiętaj że płyn nie zawsze idzie na cylinder :!: i na olej :!: może po mału płynąć na blok i nie będzie dymu :nienie: uszczelka nie jest wieczna ... jeśli brak widocznego wycieku to gdzieś płyn może delikatnie uciekać np. na blok (silnik gorący płyn paruje i brak wycieku ! ) sprawdź układ jeśli szczelny to szukaj gdzie chcesz ... ja zmieniłem uszczelkę i miodek :) a widocznych wycieków nie widziałem :!: a ubywal :!: pozdro i już się nie udzielam ... mam ważniejsze sprawy (wkładam 8 cylindrowca do mojej E36 choć planowałem v12)
-
328i 96r kuhlwasser pruffen - ubywa płynu chłodniczego
jak nie widzisz wycieków to uszczelka :/ miałem tak w swojej 320i po zwaleniu głowicy jak zobaczyłem tę uszczelkę to żal patrzeć było :/ niby wszystko ok było ale uszczelka próchno płyn sączył mi się z tyłu silnika i nie było widać tego nigdy teraz wszystko ok i trzyma stan ...
-
czy da radę wstawić ten silnik 5.4l m73 n7 do E 36
ok dzięki za odp ;) jeszcze jedno - które elementy w komorze silnika trzeba ciąć ? tak liczyłem to w 5000zł się zmieszczę plus praca moja i moich kolegów
-
316i nie zapla się lampka ładowania
wymień żarówkę ...
-
czy da radę wstawić ten silnik 5.4l m73 n7 do E 36
witam :) panowie - panie :) wie ktoś z was czy ten silnik z - E38 5.4l m73 n7 da radę wstawić do E36 sedan (320i) bo chcę zrobić sobie takie niepozorne cudeńko :wink: i nie wiem czy kupić taki silnik czy nie 6 cylindrów nie ma takiego dźwięku jak to :D generalnie jakie przeróbki są konieczne ? czy konieczna jest ingerencja w budę czy tylko drobne sprawy uchwytów i innych bajerów ? przerabiałem automat na manual i poszło ok ale czy taki silnik wejdzie i czy skrzynię z E36 podłączę czy nie ? dzięki za pomoc ps. proszę nie piszcie głupot jeśli nie macie pojęcia o tej przekładce ... ;)
-
[E36 328ti '95 Compact] Brak abs po przekroczeniu 20km/h
a ja stawiam na brud :!: wyczyść wszystko i będzie malina :cool2: zbiera tam się szajs i czujnik złe wskazania ma lub wcale i są taki problemy :roll: