Treść opublikowana przez ArtPol74
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja też mam sporta i nie narzekam. Panowie jak komuś brakuje komfortu to niech kupi jakiegoś amer krążownika. To jest autu do szybkiej i bezpiecznej jazdy! Miałem mazdę 6 sport i chyba powiem, że słabiej się prowadziła, a nigdy nie byłem za bmw :D
-
Jak podlaczyc Subwoofer do BMW X5
Mam pytanie do kolegów co mają subwoofera- czy rzeczywiście do bani dźwięk? Myślę żeby dołożyć do swojej mocniejsze uderzenie. Teraz tak, po prawej stronie bagażnika jest miejsce na suba i jest kostka podłączeniowa (tylko czy do niego?) i czy potrzebny jest jeszcze wzmacniacz do oryginału i czy opłaca się kupić sub oryginalny? A może lepiej dopasować i kupić inny głośnik basowy i wzmacniacz- to jak można wykorzystać podłączenie z tej kostki? Albo zrobić melanż i kupić ori wzmacniacz (jakiej jest mocy?) i dobrać głośnik? A-ha tylko nie piszcie, że jest to już wyjaśnione, tak widziałem ale mój podstawowy angielski jest za słaby. Dzieki.
-
Ksenon, raz swieci raz nie
U mnie pojawia się napis grzanie świec, gdy zgaśnie to odpalam. Tak jak w instrukcji.
-
splanie oleju w M54 -przypadłosc
Wydaje mi się, że gdyby to była wina pierścieni to przedmuchy by były do skrzyni korbowej a nie w tłumiki. Bardziej wskazuje na uszczelniacze zaworów tzw. gumki. Ale może ktoś to potwierdzi.
-
X5 w lekkim terenie...
Mimo obiegowych opinii, to gratulacje. Uważam też, że nie zawsze to maszyna a umiejętności kierowcy są bardzo ważne- samochód du..ą się czuje i to jest ważne :D
-
BMW X5 3.0d nie odpala
A jak to cudo mag.max co kupiłeś, działa poprawnie?
-
Błąd 0404 (1028) pilna prośba o pomoc
Moim zdaniem dopuszczalny jest delikatny gwizd(tyle, że to jest subiektywne odczucie) a sporo turbin słyszałem, gdyż lubię wsłuchiwać się w doładowane silniki. Przy zakupie i mojej pomocy przy kupnie auta nikt jeszcze nie nażekał-słowo! Ale duży gwizd dla mnie świadczył o zurzyciu turbiny.
-
BMW X5 3.0d nie odpala
To daj znać, bo też się zaczynam zastanawiać.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
U mnie to był rok rejestracji!!!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
U mnie poprzedni właściciel wałczył o zmianę z 2005 na 2003 tak jak powinno być, to nie mógł jeździć przez pół roku, bo tak to długo trwało.
-
kluczyk nie dziala
Jeżeli chodzi o wymianę i kodowanie to jest pod tym viewtopic.php?f=15&t=160455&p=1207884&hilit=kluczyk#p1207884
-
X5 na wodór
O gazie do diesla to słyszałem i widziałem podczas jednej z wizyt w Białymstoku u producenta STAGA. Też mówili o takim kopie,że aż miło. Ponoć prosta instalacja.
-
PRZESTAŁĄ BRAĆ OLEJ - CZY TO MOŻLIWE?
Zadziwiasz mnie!!!! No tak a później, że coś padło!! A taki dobry był. Przestał bo tak jak kolega napisał ,,uszczelnił się" :roll:
-
X5 Jaki model polecacie i z jakim silnikiem?
To tak jak pisałem o swoim, nastawiłem się żeby dać jak najmniej, bo i tak pewne sprawy trzeba będzie zrobić. I nie wierzę w ideały.
-
X5 Jaki model polecacie i z jakim silnikiem?
Wiecie co? Spaliny to spaliny, nie zależnie z jakiego silnika pochodzą oddychać się nimi nie da, więc o co dalsza kłótnia? Mamy sobie pomagać a nie wytykać!
-
X5 Jaki model polecacie i z jakim silnikiem?
Jak ludzie na tym forum lubią być uszczypliwi!
-
Zakup mocnego Xa i parę pytań
OK. Dzięki.
-
Zakup mocnego Xa i parę pytań
Tomek 196 mam pytanie z innej beczki- dlaczego w rubryce auta napisałeś przy A8 3,3tdi wpadka? Takie same bolączki jak przy 2,5tdi v6?
-
Czy warto wsadzić chipa,,,wada czy zaleta??
Krzych zobacz tu przykładowo http://www.ifans.pl/showthread.php?1167-tuning-silnika-diesla http://www.ifans.pl/showthread.php?604-G35-2004-by-Rider
-
za wysokie spalanie w 3,0d
A mam odpowiedź na mniejsze spalanie po czipie. Kolega z infinitifans mi to wytłumaczył http://www.ifans.pl/showthread.php?1167-tuning-silnika-diesla Kolega zajmuje się właśnie tuningiem i nieźle mu to wychodzi. Zajżyjcie na jego inne posty związane z tuningiem. Ma w projekcie VW sharon 1,9 tdi 200 koni i 400 momentu :duh: A tak na nasze forum to też ma projekt bmw jak dobrze pamiętam e30 cabrio.
-
za wysokie spalanie w 3,0d
Zaglądam do instrukcji obsługi,wiem że to teoria ale: w mieście manual 11.4 aut.12.0 poza miastem 7.0 / 8.0 średnie 8.6 / 9.4 i ja się w tym spokojnie mieszczę :D
-
BMW X5 E53 2001- SELFLEVEL SUSP. INACT.Wyswietla.
Też mi się tak wydaje że nie będzie wielkich trudności.Już kupiłem i czekam za przesyłką http://moto.allegro.pl/martom-bmw-bmw-e53-e-53-x5-poduszka-nivo-tyl-i2026042893.html. Zastanawiam się tylko czy po wymianie będę musiał się gdzieś udać w celu ustawienia tego samo poziomowania czy się to samo ustawi.Wiesz coś może kolego na ten temat. Jeżeli uda mi się odnaleść kontakt do niego to coś się dowiem i napiszę.
-
za wysokie spalanie w 3,0d
Z tego co wiem to może mniej palić po czipie. Dokładnie nie wiem czym jest to spowodowane ale pociotek ma land cruisera po tym zabiegu (z 163 na 192kM) i też mówi o mniejszym spalaniu. Było to tłumaczone gdzieś w auto świecie, czy motorze ale dokładnie nie pamiętam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja swojego Xa pojechałem TYLKO oglądnąć, na drugi dzień byłem z zaliczką a po trzech dniach z resztą pieniędzy. Kupiłem na początku sierpnia a miałem dopiero teraz zacząć szukać, choć myślałem też o Infiniti fx45. Choć nie miał przedniego dyfra i nie był dopieszczony, wpadł mi w oko i jakoś jestem zadowolony.
-
błędy a ASB pomoc w interpretacji
A jak to rozwiązałeś?