Treść opublikowana przez ArtPol74
-
X5- byłem widziałem...trupy i ulepy.
Brawo!!!!!! Ja też tak mam! Zawsze można pomalować! Wymienić na nie uszkodzoną w tym samym, orginalnym kolorze! Ale z czterech śladów-dwóch to już o wiele ciężej!
-
X5- byłem widziałem...trupy i ulepy.
Oczywiście zgadzam się z Tobą. Może pomysł, który gdzieś czytałem- przy każdym badaniu technicznym powinno się wpisywać przebieg? Wiem,że to nie rozwiąże wszystkich problemów ale choć trochę.
-
Jaka kompresja w x5 3.0i
Za bardzo się na tym nie znam ale podajesz stopień sprężania a nie kompresję. Kompresja ma chyba wyższą wartość. Moja sugestia.
-
X5- byłem widziałem...trupy i ulepy.
Trochę jest w tym racji,że trzeba czytać między wierszami. Po kupnie swojego jestem zdania, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Jest to moje czwarte auto. Rozmawiałem z kolegą którego stać było kupić to auto, to droższe niby, zadbane. Już w swoje włożył 13 tysi. Ja kupiłem tzw. mało doinwestowane, wymieniłem klocki,szczęki, olej w skrzyni i w moście-koszt ok. 1,5 tysi. I jeżdżę i jeszcze nie narzekam. Zrobię swoje i po swojemu i powinienem się cieszyć. Na zimę wstawię przedni dyfer, gdyż go takiego kupiłem, z walniętym i wyciągniętym. Przybliżony koszt ok 1.5tysi. Kupując w cenie urzędowej 57,6 tysi (za x5 w dieslu w urzędzie podatkowym) jaką mam pewność, że tego samego nie będę musiał robić!!!! Przepraszam ale zawsze zostaje mi jakiś zapas na WIELKIE NIEWIADOME bo nigdy wszędzie nie zajżycie. Pozdrawiam.
-
6hp26x jaki olej
Właśnie, jeszcze ta jedna podmiana i powinien być luz :roll: . Jeszcze muszę w skrzynce rozdzielaczowej wymienić. Może ktoś wie jaki i ile oleju do poliftowej? Do przedliftowej nawet w sklepie z olejami wiedzą ale do po to nawet w mądrych książkach nie ma. :mad2:
-
X5 to amfibia, no prawie.
To odpowietrzenie nie ma zabezpieczenia (np. jakiegoś zaworu jednokierunkowego,zwrotnego, czy jak to się nazywa)?
-
6hp26x jaki olej
Witam. Jestem po wymianie statycznej, weszło ok 5,5l oleju. Dynamiczną odradza ze względu na złe reakcje ze strony skrzyń. Pamięć została skasowana i ponoć będzie się uczyć mojego stylu jazdy. Po jakimś czasie mam się zgłosić na jeszcze jedną podmianę ale już bez wymiany filtra (ok. 3,5litra) Różnica w kolorze oleju nowego a spuszczonego kolosalna! Wrażenia po wymianie: skrzynia łagodniej zmienia biegi i jakby troszkę szybciej redukuje, szkoda bo lubię jeżdzić na momencie obrotowym. Ale! bardziej zuważalne jest przy zatrzymaniu szarpnięcie! Wcześniej było sporadycznie a teraz zawsze! Ktoś ma coś takiego?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie numeru VIN WBAFB71030LV44189 Dzięki!
-
BMw Xdrive & AUDI quattro
To wszystko zależy od tego kto(jaka firma samochodowa) robi te testy i co chce osiągnąć. Dlatego też często spotykamy się z krańcowymi, sprzecznymi wynikami testów!
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Witam. A jaki olej do reduktora i ile, a może ktoś wie jak go wymienić? To jest ta skrzynka za skrzynią biegów umiejscowiona wzdłużnie, mówią potocznie reduktor ale on chyba nic nie redukuje!
-
E46 330 xd olej do przedniego dyfra.
Witam. a jaki olej do reduktora. To jest ta skrzynka za skrzynią biegów umiejscowiona wzdłużnie, mówią potocznie reduktor ale on chyba nic nie redukuje!
-
Problem ze wskazaniem stanu paliwa
Dzięki.
-
rozpiska bezpieczników
Wielkie dzięki Panowie. Myślę, że to przyda się większości.
-
rozpiska bezpieczników
Witam, czekam :)
-
Problem ze wskazaniem stanu paliwa
Witam. Też bym prosił o rozpiskę. [email protected]
-
rozpiska bezpieczników
Tak oczywiście jest opis tyle, że po włosku! Nawet moja kobieta która siedziała we Włoszech widzocznie nie douczyła się języka technicznego :)
-
6hp26x jaki olej
http://allegro.pl/filtr-uszczelka-olej- ... 62675.html Właśnie dziś jadę do tego człowieka na wymianę oleju.
-
rozpiska bezpieczników
A bezpieczniki?
-
rozpiska bezpieczników
A może ktoś ma rozpiskę bezpieczników z bagażnika po prawej stronie?
-
Jaki macie przebieg w swoich X5?
Koniec 2003r. 3,0 diesel 218Km, przebieg 211tyś.
-
chcę kupić x5
To pewnie mój komputer oszukuje!!!! Pewnie tak czsami jest!!! Trasa 2x150km średnia prędkość 67 prędkość podróżna 90-95 max 135-140 przy wyprzedzaniu. Jedno większe, nie mocno zakorkowane miasto!!!! Uwierz, że można. Jazda X5 to nie tylko szpan jak myślą niektórzy. I wydaje mi się, że to nie jest jazda niemieckiego emeryta!!!! Tylko na tyle pozwalają drogi usiane radarami.
-
Jeszcze raz pewne pytania.
Mam wymontowany przedni dyferencjał. Myślałem, że z niego odczytam stopień przełożenia ale na tej naklejce akurat tego brakuje. Szukam na allegro takiej części ale mają różne wartości. Jak jest z tymi stopniami przełożenia w przednim dyferencjale. Jaka jest różnica między przed a po lifcie, skrzynią automatyczną a manualną? Jak mam dojść do tego, jaki pasuje do mnie. Czy wystarczy, że X5 polift 218Km i automat?
-
chcę kupić x5
Nie wiem jak mam Cię przekonać do spalania ale tak pokazuje. To jeszcze nie chodzi o spokojną jazdę tylko jak traktujesz pedał gazu. Obserwuj chwilowe spalanie.
-
Jeszcze raz pewne pytania.
Czy inspekcję tak samo się kasuję w przed i po lifcie? Bo na forum znalazłem do przed. Jeżeli inaczej to może ktoś opisze.
-
Jeszcze raz pewne pytania.
Wielkie dzięki fanik. Mam DVD. Trochę mi to rozjaśniło, jeszcze może ktoś odpowie na resztę pytań i będę w domu. Jeszcze jedno dodatkowe pytanie o przycisk CHICK, ten pod obrotomierzem. Gdy go przytrzymam to pojawia się TEST-NR1 i klikając ręcznie tak chyba do 21 ale nic się nie dzieje. Może to jakaś diagnoza (bezpieczników?????). Dzięki