Treść opublikowana przez ArtPol74
-
E53 - automat ZF pytania.
Spróbuj tutaj, ja polecam viewtopic.php?f=84&t=269374
-
E53 3.0d 2004 Kanały powietrza do hamulców
U mnie też było z jednej strony, co mnie zaskoczyło ale wyglądało na oryginalne, więc nie drążyłem :D
-
Olej w Mostach i Skrzyni
Co niektórzy odpisują różne dziwne rzeczy, nie powiązane z moim pytaniem :D ....więc jeszcze się powtórzę... Co z Motula polecacie do mostów? Może Gear 300 75W90? Czy Gear 300 LS 75W90? A może jakiś inny z tej firmy?
-
Progi aluminiowe, czyszczenie.
Ja gdzieś w paru forach, się spotkałem z czyszczeniem za pomocą...druciaka do garnków :D
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Przeglądając allegro znalazłem ogłoszenie z takim autem i z E70, z łódzkiego...i takim znaczkiem BMW jak masz w awatarze :wink: Ale to pewnie zbieg okoliczności.
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
sfinks311 tak z innej beczki, czy posiadasz też takie auto jak CHRYSLER 300C 3.0CRDi?
-
Olej w Mostach i Skrzyni
Panowie, nie znajdując odpowiedzi, odgrzewam kotleta. Ile oleju do przedniego mostu, a ile do tylnego? Chciałbym zalać coś z Motula, tak teraz :) polecają mechanicy od BMek. Co z Motula polecacie? Może taki Gear 300 75W90? Czy Gear 300 LS 75W90? A może jakiś inny z tej firmy? Pozdrawiam.
-
X5 e53 3.0D Webasto czy da sie urochimic bez silnika ?
:wink: Na tym co się uruchamia samoczynnie....też napisane jest Webasto :) Czy to ogrzewanie postojowe, czy dogrzewanie silnika...to potocznie Webasto :wink:
-
Zmiana biegów a żywotność skrzyni
Nie, chyba, że będziesz zarzynał na każdym biegu :) Nasze są tradycyjne, a multitronik to skrzynia bezstopniowa,o wymuszonych biegach. Długie "stopniowanie" może doprowadzić do wyrobienia/wyżłobienia się stożków, co za tym idzie do złego funkcjonowania skrzyni...tak w skrócie.
-
kierownica z e39 do e53
U mnie ta z e53 była grubsza niż ta w e70!
-
kierownica z e39 do e53
Popieram :cool2: Miałem taką w e53. W e70 podstawowa jest gorsza/brzydsza...już bym wolał ze starej.
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
OK. Więcej pytań nie mam w tym temacie, przyjmuję to jako pewnik! Dzięki! :cool2:
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
Z badaniem tak jak pisałem też nigdy nie miałem problemu... :D problem mam z określeniem jak działa napęd :shock:
-
X5 e53 3.0D Twarde zawieszenie-POMOCY
Czytam to co tu piszecie, trochę ze zdumieniem....Moim zdaniem jednak trochę przesadzacie. Jeździłem sportem po różnych drogach i jakoś mi dyski nie powypadały w kręgosłupie :D Tu jest jeszcze jeden wątek na ten temat, dlatego nie będę się powtarzał. viewtopic.php?f=83&t=240846 Jeżeli chodzi Wam o komfort, kupcie starego mercedesa! Niech każdy wcześniej się zastanowi i kupuje co komu pasuje...a nie kupuje i narzeka. Pozdrawiam
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
Ja też obserwuję wątek...może wreszcie mi się coś rozjaśni :D
-
Badanie Techniczne a napęd 4x4
Panowie, ani w e 53, ani w e70 nigdy nie było problemu na stacji diagnostycznej z sprawdzeniem siły hamowania. Czytam wątek i jakoś nie rozumiem problemu. A i z napędem x-drive... chciałbym z cała pewnością dowiedzieć się jaki to rodzaj!!! Każdy pisze/mówi co innego. Ostatnio słyszałem, że przy ruszaniu jest 4x4 potem przy normalnych warunkach na tył, a w razie potrzeby załącza się przód? Niech ktoś wreszcie poda fakty, nie mity. Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Flo HF :cool2: Jak najbardziej popieram!!!
-
X5 Zmiana kierunku świecenia lamp
Dzięki :cool2:
-
X5 Zmiana kierunku świecenia lamp
Panowie, nie chcąc zakładać nowego tematu, zapytam się tu. Chodzi o regulację reflektorów biksenonowych, lewy za bardzo świeci w lewo. Czy jest możliwość ręcznego skierowania go bardziej do środka, jeżeli tak to jak? Czy do tego służą takie małe białe śrubki/"dzyndzle" które przy reflektorze dojrzałem? Widoczne na drugim zdjęciu lampy http://allegro.pl/lampa-przod-przednia-bmw-e70-x5-kompletna-orginal-i5716444084.html
-
Telewizja ustawienie
A w tym modelu nie jest tuner analogowy?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Miałem te gotowe w e53 i krzywdy nie było,nie raziły za bardzo. Na pewno były mocniejsze od tradycyjnych żarówek ale było wiadomo, gdzie przód gdzie tył :D
-
Awaryjność E70 według katalogu aut używanych
Też mam tą gazetę i wiele innych... i chyba(odpukać...) mam szczęście. Gdyby e53 dało mi popalić, to bym nie brał e70 :wink: A tak na poważnie, te wszystkie opinie są jakoś dziwnie tworzone. Jakby wymieszane roczniki i opinie o nich, także w różnych gazetach, może nie krańcowo ale różne opinie. Jedno co się powtarza, to polecany silnik 3.0 diesel i padające skrzynie...ale to, to już jakby zaszłość z skrzyń GM. Ja nie narzekam i o by tak dalej!
-
Komunikat GRZANIE SWIEC
:cool2: Sama prawda!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja też mam auto z Radomia...i narazie jestem zadowolony.
-
3.0 D odpalanie w mrozy
viewtopic.php?f=83&t=239841 Zobacz tutaj, ja robiłem u Roger Nysa.