Treść opublikowana przez ArtPol74
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
Widzisz bo w oryginale spaliny lecą przez tą rurkę która była zakołkowana https://pl.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/18_0462/0/47739/L/0/2003/0 U mnie miałem atrapy, tylko lekko przyspawane, które natabene usunąłem młotkiem :D i przywróciłem zaślepki. U Ciebie ktoś przedziurawił tłumik,więc może ten zestaw różnie się zachowywać. Pozdrawiam.
-
E70 Podpięcie dodatkowego subwoofera.
Witajcie. Panowie żeby temat nie zaginął :D może ktoś w międzyczasie robił coś takiego?
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
To teraz Ci nie odpowiem...jutro wjadę na kanał i przeglądnę wszystko...ale dałeś mi zagadkę :D Gdy po Vinie wpisuję w bmwstore to taki przewód mam.
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
:cool2:
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Cholera...ale wydaje mi się że u mnie nie ma filtra cząstek stałych. Choć niektórzy mówią,że za rzadko przedmuchuję auto :D tzn.że rzadko daję mu w pi... :shock:
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Jeszcze raz dzięki. Ten przewód z zaworkiem(chyba)a może to właśnie czujnik, z drugiego linku, to gdzieś na polskich forach mi się przewinął, gdy szukałem coś na ten temat. Hm z rosyjskim trochę mi zejdzie :wink: mimo,że pochodzę z czasów kiedy to był drugi ojczysty język :D
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
Czy w tych chromowanych końcówkach są dziury?
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Wielkie dzięki Andrzeju. Filtr mam wymieniony, przejrzę resztę ale oprócz opisanego zdarzenia innych niepokojących objawów nie mam.Pozdrawiam.
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Lepszym sprzętem wyszły jeszcze dwa: 4BDA 4BDC ?
-
BMW E70 3.0 sd - separator oleju.
Trochę w inny sposób chcę odświeżyć temat. W separatorze znajduje się filterek. W e53 można było wymienić sam filterek. W e70 w poszukiwaniu części nie znalazłem takowego, czy ktoś gdzieś dostał taki filterek do e70, może pasuje od e53? Czy tylko zostaje wymiana całego separatora? Pozdrawiam.
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Witam. Czasami, bardzo rzadko gdy dość mocno przycisnę pojawia mi się taki błąd:P3264 Masa lub objętość przepływu powietrza zbyt niska z powodu uszkodzenia czujnika. Przechodzi wtedy w stan awaryjny i informuje mnie o ograniczonych osiągach. Po wyłączeniu auta i ponownym uruchomieniu zachowuje się normalnie. O co może chodzić, o jaki czujnik chodzi? Czy może być powodem podniesienie mocy? Myślę,że tuning był odpowiednio zrobiony, gdyż robiłem u dziqska :)
-
myjka a czujniki parkowania
Witajcie. Nie chcę zakładać nowego tematu. Czy po wymianie czujnika PDC trzeba go jakoś kodować? Mój stary, chyba wysiadł bo ciągle piszczał po załączeniu się. Po wymianie na nowy, jest cisza ale także brak wskazań(informacja o braku działania) i wyskakuje także błąd w działaniu kamery cofania ale obraz jest. O co chodzi? Pozdrawiam.
-
BMW X5 E70 4.8 V8 twardy hamulec podczas jazdy
Jeżeli o ten element Ci chodzi to zobacz tu: http://www.realoem.com/bmw/pl/partxref?id=FF41-EUR-05-2007-E70-BMW-X5_30d&mg=34&sg=27&diagId=34_1616&q=34336791410&series=E70
-
BMW X5 E70 4.8 V8 twardy hamulec podczas jazdy
A to wtedy nie mięknie...pedał...hamulca :D ?
-
E53 - automat ZF pytania.
I jak, umówiłeś się? Już po wymianie?
-
Czujnik poziomowania świateł
U mnie kiedyś po podniesieniu i opuszczeniu auta, czujnik musiał się przyciąć, gdyż po opuszczeniu musiałem wyregulować za wysoko położone światła. Niepotrzebnie :D gdyż po ponownym podniesieniu auta wróciły do optymalnej pozycji, tyle że znowu musiałem ustawić :D Ot taka zabawa!
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
I jak Panowie, nikt nie stosował, nikt nie słyszał?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
fioleowy- szacun! :cool2:
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
http://www.prnd.pl/6hp26-skrzynia-automatyczna-zf,4,41.html Tu akurat 6hp26. Zobacz na tej stronie,może coś znajdziesz. Panowie nie przypominam sobie żebym gdzieś na forum spotkał się z tematem stosowania dodatku...ale do automatycznej skrzyni biegów? Ktoś coś stosował/je? Z tego co widzę w sieci to ZF też ma swoje dodatki serii LUBE GARD. Jak myślicie?
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Daj znać co powiedzą w innym zakładzie.
-
Kolorowa kamera cofania - usterka czy jest tak fatalna?
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu.... Nagle zamiast podglądu z tylnej kamery, na ekranie wyskoczył mi obraz kontrolny,takie kolorowe, szerokie pasy. Obraz parktronica jest. Może ktoś to miał, może wie jak to naprawić?
-
Dziwny pisk w zegarach po włączeniu zapłonu
A nie jest to taki pisk jakby zwarcia na głośniczku?...nie jakiś z ustawień alarmów.
-
Olej w Mostach i Skrzyni
Ok.można tak przyjąć...gdy masz/znasz auto od nowego;) a tak to...też jestem zwolennikiem wymiany.
-
Olej w Mostach i Skrzyni
Kruk...a potem sprzedają Polakom...czyli nam. :D :cool2: Moim zdaniem olej jaki by nie był...ma termin przydatności. No i sam napisałeś, przy zwykłej eksploatacji...tzn? 3-5 lat. Po tym okresie sprzedają :D A i kiedyś wszystko było trwalsze,kto przy normalnej eksploatacji wymieniał pompę wody...czy olej w skrzyni w mercedesie124 lub audi 100? :D
-
Problem z otwarciem bagażnika
W poliftowej, tam jest wszystko na płytce drukowanej, która pod wpływem wilgoci koroduje. Ja u siebie miałem problem z oświetleniem tablicy i z przyciskiem. Do gniazd żarówek poprowadziłem nowe kabelki, omijając płytkę, a za felerny przycisk wlutowałem nowy tzw. mikrowłącznik?. Zamiast sparciałej gumki przyciska/u zalałem cienką warstwą elastycznego kleju na gorąco i o dziwo się sprawdziło.