Skocz do zawartości

ArtPol74

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ArtPol74

  1. Ja ten temat przerabiałem: viewtopic.php?f=83&t=137048&hilit=czujnik+k%C4%85ta+skr%C4%99tu&start=90 U mnie zużyły się blaszki na ślizgach obręczy czujnika :D po prostu po rozebraniu...duperela! :mad2:
  2. To fajnie by było. A może masz rozpiskę przewodów na wzmacniaczu...to bym może doszedł jak podłączyć dodatkowy subwoofer :D
  3. Jerzy.h69 czy w słupku D są kable, czy prowadziłeś sam? Jak sam to skąd?
  4. Zafi, kolega pisał że ma 10. Wychodzi,że tak jak Hi-fi tylko z tyłu gwizdków brak. Z resztą, w układ wchodzą jeszcze pośrednie, tzw individual :D http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/65-audio-nawigacja-ukl-elektroniczne/vL048035
  5. Zaglądnąłeś na tą stronę co tu podałem? To jest układ z jednym głośnikiem w drzwiach tylnych. Zajrzyj tam, rozejrzyj się tam a sam powoli dojdziesz po podpisach! Trudniej jest np. żebym ja tam wszystko obejrzał, streścił tu, a Ty zrozumiał! Chyba łatwiej zobaczyć, niż wytłumaczyć. Ja to co napisałem wziąłem z tej strony. Pozdrawiam.
  6. Tak zwany system stereo http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/65_1698-elem-poj-sys-stereo-drzwi-tylne/vL048035 Potem Hi-fi potem Top Hi-fi
  7. To wtedy to nie jest wersja podstawowa? W ogłoszeniach takie bywają.
  8. A kto za to zapłaci? :duh:
  9. Panowie czy chodzi Wam o pokrętło ciepło-zimno? Bo u mnie zauważyłem, że nie ma różnicy w zimę w ustawieniu/a temperatura na wylotach z tyłu...no i u mnie jakoś dziwnie lekko chodzi
  10. Masz rację, brak przepływu informacji! Ciekawe czy wszystko będzie ok. Gorzej gdy nie będzie, co wtedy?
  11. scarab :cool2:
  12. Gdy zrobisz, wrzuć fotki.
  13. To chyba mechanik nie mówi prawdy. Albo wszystkiego nie wymienił, albo zapomniał, że stary ślizg zostawił w odkręconej misce :mad2:
  14. Zadziałał ale stary i po zamianie miejsc...wtyczki też odłączałem od modułu. To miała być ostatnia operacja przed podłączeniem do kompa. No dobra, u mnie działa...u kolegi nie.
  15. Tomku u mnie po zamontowaniu nowo zakupionego też nic nie pokazywało :mad2: , bliżej w tym temacie: viewtopic.php?f=84&t=116327 Może to coś podpowie.
  16. A ja mam mieszane odczucia, ale to tylko moje. Miałem e53 sport pakiet i tamta była sztywniejsza i lepsza na zakrętach niż e70 na włączonym AD. Z kolei na wyłączonym przycisku, jest hmmm...jakby gumowa, ciągnąca, niby komfort...ale nie mercedes :wink: A bejoter...to już poleciał! Wiadomo różnie można trafic, nawet z salonu :D ale bez przesady! Co do X6...mam nadzieję,że niby bliźniaki z X5 e70, to ma lepszą jakość.
  17. Witaj lunatic666 :D Pozdrowienia z Mazur! Masz rację co do nie oryginalnych.... Gdy stary piszczał, kupiłem nowy na allegro. I zonk! Po wstawieniu w ogóle wszystko przestało działać. Żeby wykluczyć czujnik/cała reszta, zamieniłem miejscami ale stare czujniki( jeżeli stary piszczał z jednej strony, zobaczymy z drugiej) Iiii :cool2: na razie do tej pory wszystko działa OK. Aaa i to chyba nie było zaśniedzenie(bo znając takie problemy, kilkukrotnie ściągałem i zakładałem stary czujnik), chyba pomogło poruszanie kablami :D Ale preparat jak najbardziej!
  18. Smule, nie do końca masz rację co do miski i filtra skrzyni.
  19. Rozepnij, wepnij, zamień miejscami, tak na początek :) U mnie pomogło.
  20. Przewód paliwowy niby wygląda tak samo. Co do filtra...hmm, według tej strony co podałeś to czasem nie jest albo filtr cząstek stałych, albo katalizator wstępny? :shock: Z zewnątrz, puszka to puszka, nie poznam co to jest. Wg. opisu różni się tylko...numerem i wagą :D A wg. innej strony z częściami jest tych numerów jeszcze więcej.
  21. "A co do kwestii czarnego zderzaka to wina nie leży po stronie tłumika końcowego tylko twojego chipa. Po downkick-sie diesel musi kopcić :cool2: A jeżeli mocno kopci nawet podczas spokojnej jazdy to należy się udać do warsztatu gdzie robili nową mapę i poprawić. " Uwierz, że gdy jest dobrze zrobiony, no i nie przesadzone z mocą nie kopci :D
  22. Iiii dużo samozaparcia! Gratulacje :cool2:
  23. Z tego co pamiętam, kiedyś w Niemczech wszystkie diesle musiały mieć rury wydechowe skierowane w dół..żeby nie "brudzić" :wink:
  24. Ale rzeźba!!! Część tłumika nie pracuje, skrócony wydech.Ja nie mam takiej wiedzy, czy lepiej tak jechać czy zaślepić rury. Szybciej bym załatał tą rzeźbę :wink: , jakieś łatki :D co by mogło przywrócić oryginalny przepływ do czasu znalezienia interesującego Cię rozwiązania.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.