Treść opublikowana przez ArtPol74
-
x5 e 53 2003 3.0d czujnik skrętu bład
Ja ten temat przerabiałem: viewtopic.php?f=83&t=137048&hilit=czujnik+k%C4%85ta+skr%C4%99tu&start=90 U mnie zużyły się blaszki na ślizgach obręczy czujnika :D po prostu po rozebraniu...duperela! :mad2:
-
Hifi - nie działają głośniki
To fajnie by było. A może masz rozpiskę przewodów na wzmacniaczu...to bym może doszedł jak podłączyć dodatkowy subwoofer :D
-
Hifi - nie działają głośniki
Jerzy.h69 czy w słupku D są kable, czy prowadziłeś sam? Jak sam to skąd?
-
Hifi - nie działają głośniki
Zafi, kolega pisał że ma 10. Wychodzi,że tak jak Hi-fi tylko z tyłu gwizdków brak. Z resztą, w układ wchodzą jeszcze pośrednie, tzw individual :D http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/grupa/65-audio-nawigacja-ukl-elektroniczne/vL048035
-
Hifi - nie działają głośniki
Zaglądnąłeś na tą stronę co tu podałem? To jest układ z jednym głośnikiem w drzwiach tylnych. Zajrzyj tam, rozejrzyj się tam a sam powoli dojdziesz po podpisach! Trudniej jest np. żebym ja tam wszystko obejrzał, streścił tu, a Ty zrozumiał! Chyba łatwiej zobaczyć, niż wytłumaczyć. Ja to co napisałem wziąłem z tej strony. Pozdrawiam.
-
Hifi - nie działają głośniki
Tak zwany system stereo http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/65_1698-elem-poj-sys-stereo-drzwi-tylne/vL048035 Potem Hi-fi potem Top Hi-fi
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
Sorry, ale dup.k! :mad2:
-
Hifi - nie działają głośniki
To wtedy to nie jest wersja podstawowa? W ogłoszeniach takie bywają.
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
A kto za to zapłaci? :duh:
-
Demontaż kratki nawiewu tył
Panowie czy chodzi Wam o pokrętło ciepło-zimno? Bo u mnie zauważyłem, że nie ma różnicy w zimę w ustawieniu/a temperatura na wylotach z tyłu...no i u mnie jakoś dziwnie lekko chodzi
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
Masz rację, brak przepływu informacji! Ciekawe czy wszystko będzie ok. Gorzej gdy nie będzie, co wtedy?
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
scarab :cool2:
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
Gdy zrobisz, wrzuć fotki.
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
To chyba mechanik nie mówi prawdy. Albo wszystkiego nie wymienił, albo zapomniał, że stary ślizg zostawił w odkręconej misce :mad2:
-
czujniki parkowania przód pdc bmw e 53 lift
Zadziałał ale stary i po zamianie miejsc...wtyczki też odłączałem od modułu. To miała być ostatnia operacja przed podłączeniem do kompa. No dobra, u mnie działa...u kolegi nie.
-
czujniki parkowania przód pdc bmw e 53 lift
Tomku u mnie po zamontowaniu nowo zakupionego też nic nie pokazywało :mad2: , bliżej w tym temacie: viewtopic.php?f=84&t=116327 Może to coś podpowie.
-
Czy model X6 posiada jakieś wady?
A ja mam mieszane odczucia, ale to tylko moje. Miałem e53 sport pakiet i tamta była sztywniejsza i lepsza na zakrętach niż e70 na włączonym AD. Z kolei na wyłączonym przycisku, jest hmmm...jakby gumowa, ciągnąca, niby komfort...ale nie mercedes :wink: A bejoter...to już poleciał! Wiadomo różnie można trafic, nawet z salonu :D ale bez przesady! Co do X6...mam nadzieję,że niby bliźniaki z X5 e70, to ma lepszą jakość.
-
czujniki parkowania przód pdc bmw e 53 lift
Witaj lunatic666 :D Pozdrowienia z Mazur! Masz rację co do nie oryginalnych.... Gdy stary piszczał, kupiłem nowy na allegro. I zonk! Po wstawieniu w ogóle wszystko przestało działać. Żeby wykluczyć czujnik/cała reszta, zamieniłem miejscami ale stare czujniki( jeżeli stary piszczał z jednej strony, zobaczymy z drugiej) Iiii :cool2: na razie do tej pory wszystko działa OK. Aaa i to chyba nie było zaśniedzenie(bo znając takie problemy, kilkukrotnie ściągałem i zakładałem stary czujnik), chyba pomogło poruszanie kablami :D Ale preparat jak najbardziej!
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Smule, nie do końca masz rację co do miski i filtra skrzyni.
-
czujniki parkowania przód pdc bmw e 53 lift
Rozepnij, wepnij, zamień miejscami, tak na początek :) U mnie pomogło.
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Przewód paliwowy niby wygląda tak samo. Co do filtra...hmm, według tej strony co podałeś to czasem nie jest albo filtr cząstek stałych, albo katalizator wstępny? :shock: Z zewnątrz, puszka to puszka, nie poznam co to jest. Wg. opisu różni się tylko...numerem i wagą :D A wg. innej strony z częściami jest tych numerów jeszcze więcej.
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
"A co do kwestii czarnego zderzaka to wina nie leży po stronie tłumika końcowego tylko twojego chipa. Po downkick-sie diesel musi kopcić :cool2: A jeżeli mocno kopci nawet podczas spokojnej jazdy to należy się udać do warsztatu gdzie robili nową mapę i poprawić. " Uwierz, że gdy jest dobrze zrobiony, no i nie przesadzone z mocą nie kopci :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Iiii dużo samozaparcia! Gratulacje :cool2:
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
Z tego co pamiętam, kiedyś w Niemczech wszystkie diesle musiały mieć rury wydechowe skierowane w dół..żeby nie "brudzić" :wink:
-
X5 E53 zakres pracy turbiny (3.0D)
Ale rzeźba!!! Część tłumika nie pracuje, skrócony wydech.Ja nie mam takiej wiedzy, czy lepiej tak jechać czy zaślepić rury. Szybciej bym załatał tą rzeźbę :wink: , jakieś łatki :D co by mogło przywrócić oryginalny przepływ do czasu znalezienia interesującego Cię rozwiązania.