Treść opublikowana przez ArtPol74
-
Oil level too high ?
Nie chcę zakładać nowego tematu ale zapytam bo nie jestem pewien. Mam zwyczaj "bagnetowgo" sprawdzania oleju w silniku i co mnie dziwi, to że na komputerze wskazuje max(wszystkie kafelki zielone i OK.) a na bagnecie po wymianie mam 2-3 mm nad dolną kreskę min. Jakoś nie wydaje mi się żeby była taka różnica między wskazaniem komputera(silnik odpalony, bo tak żąda), a bagnetem(silnik w stanie spoczynku). Czyżby zawieszony czujnik? Czy może nie tak coś sprawdzam? :( Pozdrawiam.
-
BMW E70 Renowacja plastików bagażnika/foteli/drzwi.
Witajcie. Może macie jakieś petenty na renowację w/w plastików. Chodzi o porysowane i odbarwione plastiki w klapie dolnej bagażnika. Myślałem o folii karbonowej ale boję się o jej wytrzymałość i czy uda się ją dobrze nałożyć. O drugim sposobie pomyślałem o specjalnym lakierze do plastików/zderzaków ale plastik jest dość cienki, więc może odpryskiwać.(może ktoś stosował przy takich plastikach). Myślałem też o gumie w sprayu ale to chyba za słabe. W oparciach foteli małe ubytki, próbowałem zalać klejem na gorąco czarnym, w sztyfcie ale nie za bardzo to się sprawdziło, gdyż jest za bardzo elastyczny. Może jakieś zestawy polecacie do takich napraw?
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
Witaj. I jakie odczucia po zmianie? Lepiej, gorzej przyspiesza?
-
3.0sd zarabali logo z maski...
To jednak dobrze widzę :D
-
E53 - automat ZF pytania.
Rzadko ale czasami, właśnie z górki miałem taki objaw w E53. W E70 nie mam.
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Czekamy :D
-
3.0sd zarabali logo z maski...
Nie widzę dobrze ale czy jeszcze to nie jest pozostałość po znaczku? może ten krążek można podważyć? Jakoś te dziurki mi nie pasują. :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dobry diesel....nie jest zły :D
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Niżej temat....tania naprawa wentylatora :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
...i któryś z numerów?
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
To by wskazywało, że coś jednak z załączaniem. Gdy już załączy to i na postoju chłodzi. To jak to się ma do wentylatora? Chyba, że jakiś czujnik temperatury musi być schłodzony :D żeby klima zadziałała.
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Z tego co się dowiedziałem na PW to jednak u kolegi wentylator :shock: . Ale poczekamy, zrobi może napisze :D
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Mi na początku też zapalała się i gasła. Potem na stałe zabłysła. Po wymianie, stary, zepsuty rozebrałem, czujnik działa chyba na zasadzie potencjometru, a u mnie jeden ze ślizgów blaszkowych zużył się(starł się). Kupiłem na allegro inny numer( i to chyba od serii 3), jeżeli dobrze pamiętam za 160zł-chyba. I działa bez problemu. Pozdrawiam.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Co ten tu pisze... Według mnie to co podałem powinno pasować. 32306793632 Czujnik kąta skrętu From: 12.01.2009 To: - Weight: 0.070 kg Cena: $271.94 Supersedes: 32306789095 (27.11.2008 — 10.12.2008), wymieniany odwrotnie 37146781438 (27.03.2007 — 14.01.2009), wymieniany odwrotnie 37146763916 (03.06.2003 — 17.09.2007), wymieniany odwrotnie :D :D :D Przedział Twojego rocznika :D 37140147560 (06.05.2002 — 20.02.2003), wymieniany odwrotnie 37140141430 (01.04.2001 — 23.01.2003) Część 32306793632 została znaleziona w następujących pojazdach: 3' E46 (04/1997 — 08/2006) 5' E39 (02/1995 — 12/2003) 7' E38 (11/1993 — 07/2001) X3 E83 (01/2003 — 07/2006) X3 E83 LCI (02/2006 — 08/2010) X5 E53 (10/1998 — 09/2006) Z3 E36 (04/1996 — 06/2002) Z8 E52 (12/1998 — 07/2003) MINI R50 (09/2000 — 11/2006) MINI R53 (09/2000 — 11/2006) MINI Cabrio R52 (11/2002 — 07/2008) MINI JCW Challenge (
-
E70 3.0si pytanie o działanie nawiewu
A ustawienie wydajności, w którym masz położeniu? Może na soft?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Rocznik Twojego auta, prze/polift? Nie znalazłeś w tych numerach co podałem?
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
Siódma strona w tym temacie, moje wywody :D Tak trzeba ściągać kierownicę, Pasują i z innymi numerami części. Ja kupowałem na allegro. Na stronach bmwparts i podobnych po vinie powinno wyskoczyć więcej niż jeden numer części. Pozdrawiam. A masz tu przykład: http://www.realoem.com/bmw/pl/part?id=FB71-EUR-11-2003-E53-BMW-X5_30d&mg=32&sg=30&diagId=32_1187&q=32306793632
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Hej. I jak w sprawie?
-
e53 gdzie kupić zestaw AUX?
Także polecam tego kolegę :cool2:
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
No to mnie zaciekawiliście, żeby wentylator miał taki wpływ na klimę. Czekam na rozwiązanie sprawy :D
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
A czasem przy jego awarii nie byłoby spadku wydajności?
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Ale jeżeli, tak jak Ci pisałem na PW, to sprzęgiełko będzie zabrudzone to będzie się ślizgało, dopiero wyższe obroty mogą powodować załączenie się. Tak temu mechanikowi ciężko zajrzeć i sprawdzić, w razie czego wyczyścić? :D
-
Czy zna ktoś sprytny patent na zamaskowanie odblasków USA?
:D ale po co? Źle to nie wygląda, no i jesteś bardziej widoczny.
-
Hifi - nie działają głośniki
Wychodzi jednak, żeby podłączyć dodatkowy sub muszę wykorzystać kable od subwooferków spod siedzeń :( , czyli o wyższym napięciu. U mnie wejścia są analogowe, tak jak na pierwszym schemacie( tylko mam też centralny :mad2: ). Dzięki. Jeżeli możesz to wrzuć zdjęcia ze swojej pracy :)
-
x5 e 53 2003 3.0d czujnik skrętu bład
Naprawić raczej ciężko. Ja szukałem na allegro i różne numery z realoem i praktycznie wszystkie podchodziły. Mój elektronik samochodowy na początku miał problem jak w tamtym temacie ale sobie poradził.