Treść opublikowana przez ArtPol74
-
E70 Pękające felgi? R20/35/315/J11
Panowie, śledzę od dłuższego czasu allegro i ogłoszenia kół w tym rozmiarze. Dzwonię i jeżdżę... i większość tylnych felg jest spękana lub już była spawana :shock: . Nie wiem czy ja mam takie "szczęście" :mad2: , czy coś jest z nimi nie tak. Czy ktoś się z czymś takim spotkał, czy to tylko jednostkowe przypadki na które trafiam? Wypowiedzcie się...Pozdrawiam
-
Sport pakiet???
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, z detali: czarna podsufitka i grill na srebrny kolor.Reszta ta jak kolega wyżej.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Fajnie wyposażona, zmęczenia w środku nie widać za bardzo. Dwóch kolegów brało z tego komisu i nie narzekają. Jechać, sprawdzać, opowiadać!
-
E53, 3.0Diesel, łożyska tylnego mostu 3,91.
Gdy dzwoniłem można było się dogadać co do wstawienia. Jeszcze podsunęli pomysł,że jeżeli któryś z 3,91 dyfrów jest sprawny to można dobrze sprzedać obniżając koszty zmiany.
-
Kierownica, dołożenie manetek
Panowie, nikt nie ma miarki, metrówki żeby zmierzyć. Moja ma 39 cm.
-
BMW X5 E70 4.8 V8 olej do silnika Motul dobry wybor
Przepraszam, czy może pracujesz w laboratorium którejś z form olejowych, że masz takie informacje, które raczej nie są dostępna dla zwykłych zjadaczy chleba?
-
E53, 3.0Diesel, łożyska tylnego mostu 3,91.
U mnie była tylko rozmowa ze wstawiającym te dyfry z allegro, gdzie powiedział o 3 założonych i 2 sprzedanych w celu założenia.
-
Kierownica, dołożenie manetek
To inaczej... Panowie czy może ktoś wziąć miarkę i zmierzyć średnicę koła kierownicy w wersji sport (z aluminiową wstawką) i podać tutaj?
-
Kierownica, dołożenie manetek
Panowie, się przypominam :)
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Do gazu też nic nie mam, miałem dwa auta na gaz i mimo wszystko wolę diesla, choć jak dla mnie zapach gazu mniej dusi :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Wizualnie ładny, jeżeli przebieg ok to cena adekwatna. Co do wyższości etylinki nad ropką- kwestia gustu, jak z córką, czy teściową kto co woli :norty: Ja wolę brunetki a mam...rudą. Ale wolę diesla. Oglądaj i daj znać, czy na żywo też piękna!
-
BMW X5 E70 4.8 V8 olej do silnika Motul dobry wybor
Fino :cool2: W starszej używałem Castrola 5w40. 40 za fanami japońskich aut. Teraz będzie Motul tak jak pisałem 5w40 lepiej się sprawdza w wyższych temperaturach. Co do Motula, czy w kwestii myjącej jest aż taka różnica co do Castrola?
-
Kierownica, dołożenie manetek
Panowie, podepnę się z trochę innym tematem. Czy po między kierownicą w BMW E70, podstawową a sport(tą z aluminiową wstawką) jest różnica w średnicy koła kierownicy i w grubości? Jakoś ta podstawowa mi nie leży :) A i w E 53 Sport była fajniejsza.
-
BMW X5 E70 4.8 V8 olej do silnika Motul dobry wybor
Z tego co ostatnio się dowiedziałem, przy wymianie oleju w automacie to lepszy Motul. W necie sporo narzekań na jakość Castrola. Nawet BMW ponoć przeszła na Shella. Ja też przy następnej wymianie przechodzę na Motula.
-
E70, 30d, 2007 - Wymiana oleju w skrzyni - 2400pln?
Panowie. Jestem po wymianie oleju i tłoczków z płytą separatora+ adaptacja. Koszt z oryginalnym olejem ZF 1800zł (sama wymiana oleju, z częściami i olejem 950-1150zł) i niecałe 3 godziny czekania! :D Gdzie? Legionowo! Polecam! Warsztacik mały przy Warszawskiej 121, mały ale Panowie naprawdę ogarnięci. Szybko, sprawnie na pytania odpowiadają, szczególnie Pan Adam (chyba dobrze dosłyszałem?). Do tego sprawdzili jeszcze błędy, wyjaśnili co i jak. Na pewno wrócę, choć mam trochę kilometrów! POLECAM! :cool2:
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
Hej. I jak się zakończyła sprawa?
-
E70 Podpięcie dodatkowego subwoofera.
Panowie, przypominam się :D
-
Dywaniki gumowe na zimę
Wykrój jakby pasował, kierowcy nawet bdb. Tylne mają różki :) Sobie bym brał :cool2:
-
Dywaniki gumowe na zimę
Szukałem w swoich zakupach na allegro ale chyba za dawno kupowałem bo nie mogę znaleźć :( Ale wiem ,że nie kupowałem najdroższych, raczej z tańszych...ale były dobrze zrobione i dopasowane. Więc chyba nie pomogę :)
-
E70 Podpięcie dodatkowego subwoofera.
Panowie z poprzedniego modelu został mi subwoofer i chciałbym go wpiąć w oryginalny układ. Z prądem nie mam problemu(choć też mogą być propozycje) ale z dźwiękiem już tak. Skąd wziąć zasilanie ''dźwiękowe'' dla subwoofera? Czy dobrym rozwiązaniem by było podciągnięcie od głośników subowych pod fotelami kabli pod wysokonapięciowe gniazdko w subie? Jak wtedy z jakością dźwięku? Pozdrawiam.
-
Dywaniki gumowe na zimę
Nie za bardzo, szczególnie tylne-nie mają rogów,tam gdzie się najwięcej zbiera brudu!
-
X5 e53 termostat 3.0d 218KM
A to nie jest TORX nasadowy?
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
Ale młynek! Niby płacisz jak za BMW a sypie się jak...każdy? :D Może rzeczywiście lepsza wymiana na inne przełożenie...
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
Przełożenie to samo ale inna konstrukcja...gdy szukasz na allegro patrz też jako dyferencjał a nie tylko mosty.
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
To może jednak wymiana dwóch z innym przełożeniem niż oryginał.