Treść opublikowana przez ArtPol74
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
Aaaa to w takim razie może powinieneś się jednak....pokazać :D
-
Awaria BMW X5 - Uszkodzony most - Opony
Jeżeli masz dyfry 3,91(diesel) to zapewne rozwaliło któryś...ten typ tak może mieć :wink: temat do odszukania na forum. Ale koła i opony tak jak kolega wyżej się wypowiedział. U mnie druga x5 na takim zestawie. Jeżeli tasz taki dyfer to ...ciężko Ci będzie znaleźć :cry: Patrzyłeś chociażby w tym temacie? viewtopic.php?f=84&t=280175
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
Ha,ha....widział Cię,to teraz nie odbiera :D Zawsze z terminami są problemy. Nałapią roboty a potem problem z terminami :norty: Swoje odczekałeś, wreszcie powinno się ruszyć :duh: . Powodzenia.
-
[E53] 4.4i 286KM, Alternator, panewki, rozrząd, stuki w siln
Jesteś, bardzo cierpliwy, panie trenerze :shock: Ja bym...przywalił :D .... :mad2:
-
Oil level too high ?
Udało mi się wejść pod auto, parę razy rozłączyć i podłączyć wtyczkę i wychodzi, że czujnik walnięty, bo komputer zgłasza awarię czujnika i żeby zwrócić uwagę na olej, spisać licznik/dane? :D :D Pewnie z jego wymianą będę musiał poczekać do wymiany oleju (pewnie innego sposobu nie ma?) :( , na wiosnę wymieniałem. Pozdrawiam.
-
X6 30d Elektroniczny hamulec postojowy
Panowie u mnie też miałem z ręcznym. Komputer zgłaszał błąd, po podłączeniu wykazywał długi czas reakcji. Poprosiłem mechanika o przesmarowanie wszystkich elementów ruchomych hamulca(WD 40) i od tamtej pory spokój. Tam gdzie dojrzał i miał dojście spryskał. :D
-
BMW x6 Diesel przed i polift, różnice mocy.
Wielkie dzięki, o to chodziło :cool2: To może ktoś jeszcze o navi? Od kiedy nowa?
-
Emulator zmieniarki
Panowie, a to przełączanie na FM nie jest spowodowane ustawieniem parametrów w radio na info o wypadkach/ograniczeniom ruchu? Ja u siebie nie miałem emulatora i się przełączało na takie wiadomości :wink:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Zgadzam się. Przód w e53 bardziej mi się podoba niż w e70. Tył e53...trochę trąci.
-
BMW x6 Diesel przed i polift, różnice mocy.
Witam. Panowie jak w temacie. Trochę mam problem z określeniem mocy w silniku diesla przed i po lifcie, a także z jakimi mocami była już 8-biegowa skrzynka ( od którego miesiąca i roku). Zauważyłem, że przed liftem i wprowadzeniem nowej skrzyni, nieznacznie wcześniej była nowa navi. Jak to się ma do rocznika? Przed lift: 3.0- 235KM 3.5- 286KM ...i było coś jeszcze? np. 4.0- 306KM Po lifcie: 3.0- 245KM 3.5-286KM czy w ogóle był? 4.0- 306KM czy 313KM? M5.0- 381KM Poprawcie mnie bo pewnie się mylę. Pozdrawiam.
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
:cool2:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Ja u siebie zmieniłem w ukrytych funkcjach(czy jakoś tak) ustawienia przeliczeń zużycia paliwa i pokazywał idealnie z zużyciem wyliczonym z tankowań. Temat gdzieś jest na forum. :wink: A, proszę www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=83&t=188778
-
e53 4.4 Jazda na zapasowym kole
255/50 :D
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
E53 to rzeczywiście czołg, nawet w porównaniu z E70( u mnie dziewczyny nazywały Rosomak). Przy takiej masie nie licz na spalanie jak w przysłowiowym pasacikutedeiku :wink: Czy chip zmniejszy zużycie? Ja mam z 235 podniesione na 280KM. Nie wiem jak u kolegów, ale u mnie nie zauważyłem zmniejszonego zużycia paliwa. Może jest to tym spowodowane, że przy oszczędzaniu ucieka gdzieś radość z jazdy jaką dają te SUVy. Powinieneś się zastanowić, czy warto całe życie oszczędzać, czy choć czasami mieć chwilę radości i frajdy tylko dla siebie! :D Pozdrawiam.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
6
-
BMW E70 Renowacja plastików bagażnika/foteli/drzwi.
Żadnych pomysłów, nic sami przy swoich autach nie robicie? :D Tylko ja taki wyrywny jestem? Rozumiem, że zostaje autodetaling :wink:
-
E53 problem z napędem 4x4, swiecąca kontrolka brak DSC
I jak, udało się bez ściągania kierownicy?
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
I jak postępy?
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Fajny zlot, ładny filmik, gratki organizatorom i uczestnikom :cool2: A co tam robiło rude Infiniti :shock: :wink:
-
Problem ze rdzą ?
Z tego co było u mnie i widziałem"na mieście" to przy znaczku na tylnej klapie potrafią się pojawić małe purchelki.
-
x5 e53-3.0d-184km-czy podpasuje skrzynia 6 biegowa aut.
:cool2:
-
x5 e53-3.0d-184km-czy podpasuje skrzynia 6 biegowa aut.
Temat ciekawy. Może jakby się ktoś uparł...będę obserwował :cool2: Nie zniechęcaj się! :D
-
3.0sd zarabali logo z maski...
:cool2:
-
e53 Długi czas włączania klimatyzacji
Z uporem maniaka....przyjrzałbym się mechanizmowi załączania :wink:
-
Bmw e70 x5 4.8i uszkodzony most
Domyślam się, że tylko tył wymieniłeś :wink: i czekasz na okazję :D