Treść opublikowana przez ArtPol74
-
[E70] zimne powietrze z nawiewu (lewy tył)
Hej... O właśnie,u mnie tak samo. Dołączam się do pytania. Myślałem,że może regulacja tylna ale nie mam czasu na rozebranie tego.
-
x5 e70 4.8i szarpanie skrzyni
Ok. Dzięki za odpowiedź. :cool2:
-
x5 e70 4.8i szarpanie skrzyni
....ale co w końcu pomogło, bo nie załapałem z wypowiedzi? Jakiś soft skrzyni?
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Dzięki. To się muszę zastanowić przy następnej zmianie auta. Planowałem właśnie 4.0D :-(
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Jeżeli już to biały dym. Tak mi się wydaje.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
U mnie też się pociło...gdzieś na przewodach olejowych. Ale bardzo skromnie, więc nie poprawiałem.
-
X6 F16 opinie.
W Polsce udział aut w truciu z tego co ostatnio jeden z ministrów mówił, to 10%. Więcej na świecie trują krowy i świnie :D Aaaa i tak uwielbiam diesla! :D Ale najważniejsze w autach jest to...jak napisaliście, aby zawiozły nas tam, gdzie chcemy.
-
Przeciąganie biegów na zimnym silniku.
U mnie podobnie. Gdzieś czytałem, chyba u kolegów na infinitifans, że tak ma być. Do puki olej nie osiągnie temperatury, zmniejszony jest docisk sprzęgła hydrokinetycznego....jakoś chyba tak to było :wink:
-
jakie mam głośniki
Podpisuję się pod kolegami...rób coś niefabrycznego! Będzie lepszy efekt i zestroisz pod siebie :D
-
BMW E70 2007r diesel. Błąd P3264 Masa lub objętość przepływu
Późno to późno ale napiszę...wszystko samo wróciło do normy. Najprawdopodobniej auto musiało się przestawić na nową mapę wtrysku po podniesieniu mocy :D Pozdrawiam.
-
E70 - webasto
Panowie, mam pytanie co do Webasto ale tylko podgrzewające silnik. W E53 gdy przy niskich temperaturach uruchomiło się wydawało różne dźwięki i stuki i delikatnie dymiło spod progu od strony kierowcy. Także po wyłączeniu silnika przez jeszcze moment słychać było jego pracę. W E70...hm czegoś takiego nie obserwuję, cisza, choć przy teraźniejszych mrozach dość szybko w kabinie leci ciepłe powietrze. Czy w tym modelu jest inny typ Webasto, czy inaczej się załącza i wyłącza?
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Nie wiem czego się czepiasz;-) Podoba mi się gdy barwa wszystkich lamp jest zbliżona. Jak zwykle,kwestia gustu:-)
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
I o to chodzi! Mi się podoba!
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Nie rozumiem...a te zdjęcia to w nocy? Nie znam się ale jakoś...jak tu na zdjęciu rozpoznać chińszczyznę na "oko"?
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Powiem...pięknie!!! Efekt zajefajny!
-
E70 3.0d M pakiet prośba o dobór rozmiaru kół i opon na zimę
Ze to tylko nasza domena.... :D , a przypadkiem nie z Włoch pochodzą opony bieżnikowane? :wink:
-
E70 - webasto
Nie o dodatkowym,zamiast tej skrzynki. Ktoś samoróby robił. Ale dobrze wyglądało.
-
E70 - webasto
A gdzieś na allegro kiedyś widziałem taką propozycję....przez stary telefon :duh: Choć nie o to mi chodziło ale proszę... http://allegro.pl/webasto-thermocall-tc1-sterowanie-telefonem-bmw-i6440090706.html#thumb/2 To było bliższe temu ale z starym telefonem :D http://allegro.pl/webasto-eberspacher-sterowanie-telefonem-gsm-i6622477483.html#thumb/2
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Rzeczywiście dopieszczona! Piękna sztuka :cool2: Co do koloru...ja zawsze wybieram odcienie srebrnego, nie ma problemu z prezencją, może nie jest to taki "gangsterski" kolor jak czarny :wink: ale w utrzymaniu lepszego nie ma.Choć w filmach, gangsterzy przerzucili się na Range Rovery :8) :norty:
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Ale to nie jest cena netto?
-
Problem z kontrolą i hamulcem zjazdowym
Kolega nie czyta uważnie, nie zna swojego auta. Może warto kupić i przeczytać instrukcję obsługi :wink: Dioda też może być kontrolką :D ale jak najbardziej rozumiem kolegę Flo_HF :cool2:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Potwierdzam, progi brudzą, najczęściej przy wysiadaniu. Mam 1.70 :D i staję na nie tylko gdy myję, czy wycieram dach. W następnym aucie, choć ładnie wyglądają, nie będę płakał gdy ich nie będzie :wink:
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Miałem Nivo i sobie chwalę.
-
Dyferencjał Tył do X5 E70
Ciekawe czy te półosie będą pasować do piast...
-
Dyferencjał Tył do X5 E70
Też muszą być wzmocnione? To i pewnie piasty.... A jak połączenie z wałem? :mad2: To nie ciekawie. Jaki masz teraz zamysł?