Treść opublikowana przez weltmeister
-
Czuc benzynę spod korka oleju
panowie podłącze się pod temat ostatnio często czuć u mnie w e34 530 m30 zapach benzyny w środku w aucie.. tylko że ja jeżdże na gazie, dzieje się tak jak auto jest rozgrzane co to może być kiedyś tego nie było, wszystko działa poprawnie tylko ten zapach, no i spalanie na kompie pokazuje 20/21 litrów ale gazu pali 18 jak zwykle
-
[E34] Konstrukcyjne różnice miedzy 535i - M5 - Alpina B10
spokojnie tylko pytam... a jak szukasz szpery S 3,91 to jest TU
-
535i - nowy nabytek - pare pytan
do manuala w 535 e34 i w 530 e34 leje sie ATF czyli ten czerwony olej jak do skrzyni automatycznej czy wspomagania, jest to napisane na skrzyni nawet, sam na taki zmienialem kiedyś.
-
[E34] Konstrukcyjne różnice miedzy 535i - M5 - Alpina B10
m30 ma stopień sprężania 9, to chyba już go nie odprężali?
-
[E34] Konstrukcyjne różnice miedzy 535i - M5 - Alpina B10
chodzi o to, że w domyśle dyfer 3.46 od 535i prawdopodobnie nie pasuje (nie wygląda jakby pasował) do 5 biegowej 525 z 95 roku, znaczy tak to przetłumaczyłem z tego wyrwanego kontekstu
-
SPOSÓB NA FOTORADAR :]
A mi w KODAKU fotki zrobili w 5 min. no i co w związku z tym?? :duh:
-
Analogowe zegary + pełen komputer OBC
będzie pasowała bez problemu, powinna mieć szeroką białą wtyczke, małą czarną zdaje się na trzy tzw. suczki, mase i przekaźnik taki żółty ale możesz go przełożyć od swojego kierunka, różnica jest tylko w tej małej czarnej wtyczce na trzy suczki hehe bo wtyczka na aucie ma 3 aktywne piny a twój stary kierunek ma 3 suczki, ale 2 aktywne a jeden wolny, a kierunek z kompem ma 3 aktywne, a odróżniasz go z zewnątrz po napisie BC na allegro bywają często. aha bez tego kierunku oprucz tego co napisaliście że się wyświetla to jeszcze wyświetla, że się osiągnęło cel, jak się ustawi dystans. aha po raz drugi hehe, jeżeli jest pełna wiązka przewodów to nie trzeba sie martwić o czujniki bo wszystko jest, chyba że ktoś zamienia z analogowego zegarka to tylko musi sobie zakupić czujnik temp zewnętrznej bo będzie ciągle -37 stopni pokazywał, gniazdo jest koło lewego halogenu, patrząc z produ na auto to prawego hehe, podróbka 14 zika na allegro
-
Analogowe zegary + pełen komputer OBC
panowie przecież to forum to kopalnia wiedzy na temat jak podłączyć obc 4 sam to zrobiłem dzięki temu forum... a na cyferblacie żeby ci wyświetlało te funkcje, które chcesz to musisz mieć dźwignie kierunkowskazu z bmw, które miało pełen komp normalnej nie da rady wcisnąć, ma taki napis BC poszukaj na allegro, ja zakupiłem pełen obc i dzwignie do kompa i wszystko działa, jeżeli twoje auto to 525 w góre i masz te dwadzieścia pare przewodów we wtyczce to obc będzie działał odrazu po włożeniu jeżeli auto ma oryginalny alarm BMW, jeżeli nie ma to trzeba sprawdzić czy jest 12v na pinach juz nie pamiętam którtych chyba 6 ,8, 9, 17 i przewaznie nie ma na 17 u mnie tak bylo wlasnie wtedy tnie sie przewód 17 łączy z 9 i obc dzialła! wpisz w szukaj obc e34 i wszystko tam jest. sam poszukałem tu jest jak zrobić żeby działało w 520 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=24572&postdays=0&postorder=asc&highlight=obc+e34&start=0 a tu masz jak zamienić na duży obc jest tam opisane co i jak z tymi kabelkami http://www.bmwe34.net/e34main/upgrade/OBC.htm aha zapomnialem dodać ze ramka ta która trzyma zegarek jest inna od taj dla obc 4 dlatego albo ramka nowa od dużego kompa albo możne brzeszczocikiem i pilnikiem wyciac tyl tam gdzie osadzona jest kostka, gniazdo ja tak zrobiłem i jest dobrze, duży obc wskakuje w to samo mocowanie co mały tylko że jest dłuższy dlatego trzeba wyciąć tył
-
SPOSÓB NA FOTORADAR :]
hehe straż miejska jest szybka w tydzień po zdjęciu już miałem w domu! musisz powiedziec ze ty to ty hehe no ale głównie chodzi o to, że zawsze masz prawo przyjąć lub nie mandat. Dlatego musisz się określić czy przyjmujesz i dopiero ci naliczą, za 83km/h na 50 dostałem 200 potraktowali mnie łagodnie bo student hehehehe
-
brak gonga w kompie
dzięki! spróbuje tak zrobić, jak nie dam rady to ośmiele się napisać priva, pozdrawiam!
-
brak gonga w kompie
No właśnie jak to jest z tymi światłami, bo mój gong nie informuje o pozostawionych światłach, czyli były różne gongi, czy coś innego jest za to odpowiedzialne? Z twojej wypowiedzi wynika, że to gong odpowiada za ostrzeżenie o pozostawionych światłach.
-
podswietlenie komputera przy radiu
sprawdż żaróweczki w kompie, są 3 sztuki.
-
brak gonga w kompie
też przerabiałem temat gongu.. 3 lata myślałem że go nie mam.. a kiedy raz rozkręciłem tą osłone pod kierownicą to się okazało, że wtyczki są odłączone! Niemcowi chyba przeszkadzało to odłączył :duh: jak potrzebujesz gong to pisz na priv, mam takowy.
-
NOWE SPRZEGLO I NIE WYTRZYMUJE!
od e39 nie pasuje napewno docisk, kolega ostatnio próbował taki załozyć do e36
-
listwy przy szybach (chromline)
witam! mam pytanko jak ściągnąć listwy przy szybach bocznych, tzw. chromline? tzn. te pod szybami bocznymi, które się znajdują na dzwiach i te nad szybami, które są na dachu? próbowałem śróbokrętem podważyć te na drzwiach ale nie dało rady. auto to e34 530 limuzyna
-
felgi od jakiego innego modelu?
od e31 też pasują bo mam takowe
-
Przerubka e-30 3,0l
czyli chodzi o silnik M30 B30 czyli to samo 3.5 M30 takich e30 dużo jeździ to napewno znajdziesz coś o tym
-
Jakie bmw pod lawete???
hehe no tak 3,5 plus przyczepa lekka 750kg o nie zdazylem byc pierwszym dodawajacym :D
-
Jakie bmw pod lawete???
na samym B, to chyba można ciągnąć przyczepe z hamulcami nieprzekraczającą masy pojazdu,a ich łączna DMC nie może przekraczać 3,5t? A bez hamulców do 750 kg
-
Filmy w których "grało" BMW
w Młdych wilkach Czarny jeździł czarnym e32 na 17" ac schitzer, bardzo fajne autko toto było! W młodych wilkach 1/2 Biedrona katował czerwone e30 na parkingu policyjnym, ale to juz nie ten sam film.. W filmie Peacemaker z Clooney'em zagrały trzy czarne e28, albo e12, nie pamiętam może ktoś poprawi, marnie skończyły w starciu z mercem 140, a w Roninie oprucz e34 jeszcze było e32 handlarzy bronią, niestety ostrzelane równiez marnie skonczyło
-
Ciekawe reklamy BMW :)
http://www.metacafe.com/watch/86093/the_ultimate_driving_machine/ http://www.metacafe.com/watch/116225/bmw_7/ http://www.metacafe.com/watch/117248/bmw_2007/
-
jaki rozmiar kol
profil zależy od szerokości opony np. w 17'' powinno być np. 225/45/17 czy 235/45/17, ale już 245/40/17, 255/40/17, jak masz dobre zawieszenie to i jazda na 18'' nie będzie kłopotem, zależy też jakie szerokie oponki, ja mam 235 i 255 i na koleinach troszke wozi.. ale stan mojego zawieszenia :doh:
-
spalanie - żenujący już temat Panowie błagam o wyobraźnie!
spoko nie nerwowo, to takie retoryczne pytanie z tym czemu tyle pali haha.. ale idąc tym tokiem rozumowania to 525 palilby wiecej niz 530 a 520 wiecej niz 525 i 530, wiec ta sprawnosc(w rozumieniu 500cm na cylinder) to takiego wielkiego zwiazku ze spalaniem nie ma przynajmniej w praktyce
-
felgi 17 calowe 8,5 cala szerokie-pomózcie!
coś masz za wysokie opony powinny być 225\45\17
-
Pytanie do tych którzy wieźli do ślubu!
raz flaszka, drugi raz flaszka i kupa słodyczy co z bramy zostały, ale obcym wstęp wzbroniony hehe, ale za 2, 3 stówki... :think: to chyba bym zmienił zdanie.