Treść opublikowana przez weltmeister
-
Stopniowe zamykanie szyb
widze, że ten kabelek jest podłączony do kostki na silniczku i do ramion? tylko, że z mojego silniczka wychodziła tylko jedna kostka chyba? mam tylko elektryke z przodu, to wystarczy tylko na drzwiach kierowcy, czy na pasażera też?
-
Stopniowe zamykanie szyb
nikt nie przerabiał tego stopniowego zamykania szyb? mam to samo w 530 '88 też założyłem elektryke sam :?
-
jak zdjac zewnetrzne chromy? chce je pomalowac na czarno
ja mam chromy, ale sedana i chetnie wymienie na czarne :8)
-
Znalezione na elektrodzie - co wybrac CALIBRA vs E36
niedawno miałem vectre A na handelek i jakoś ta deska do mnie nie przemówiła.. a w e34 jest aaligancko hehehehe :8)
-
Znalezione na elektrodzie - co wybrac CALIBRA vs E36
zaraz, zaraz proszę zostawić deske od e34 w spokoju.. :nienie:
-
Znalezione na elektrodzie - co wybrac CALIBRA vs E36
raczej corrado do mnie bardziej przemawia z tego stylu
-
Ciekawe rozwiązania samochdów BMW - przykłady
w poczciwym e34 wtedy gong "gonga" :lol: i wyświetla się na cyferblacie komunikat :8)
-
Ile jechaliscie swoaja beemka na wstecznym???
to mają jakieś inne te automaty.. jak jeździłem mercedesem 300TE automatem, to do tyłu szybciej pojechać to masakra 4tys obrotów a on ledwo się kula! Jak wsiadłem do manuala e34 to tą samą prędkość to przy 2 tys miałem hehehehehe fajny kotlet :8)
-
Zerwana szpilka koła - rozwiercanie piasty
to że była dokręcana z dużą siłą to nie ma teraz znaczenie bo i tak tylko gwint został w środku i nic nie wystaje, miałem tyak samo tylko że zamiast oponiaży odkręciły mi sie na trasie śróby jedna się urwała i na jednej trzymało zatrzymałem się dopiero jak biło koło! no i podjechałem do znajomego kóry wiertłem małym chyba 5 nawiercił dziórkę i wykrętaczkiem odkręcił śróbe nic na siłe wd 40 wiertarka, wykrętak i musi wyjść.
-
jak zdjac zewnetrzne chromy? chce je pomalowac na czarno
dolne na drzwiach trzeba podważyć od tyłu płaskim śrubokrętem i ciągnąć do siebie jak już da się złapać, te z tyłu z zaokrągleniem jak pisał kolega wyżej, te na dachu po otwarciu drzwi trzeba je od dołu przekręcić ( tak żeby dół listwy poszedł do góry. Informację taką dostałem od gościa który rozbiera e34 na części i akurat miał na allegro na sprzedanie listwy i był tak miły żeby mi powiedzieć jak je się zdejmuje, sam jeszcze nei próbowałem.. to nie gwarantuje
-
telepie autem
u mnie przepustnica po ok 3 lat jazdy na gazie i nie zaglądaniu tam była cała obsmarowana taką czarną mazią! Cyba przez ten gaz :mad2: , i obroty były niskie i falowały, po wyczyszczeniu przepustnicy przez 2 dni miałem wolne obroty najpierw 1200, później 1000, a po 2 dniach wszystko było w normie, nic nie falowało..
-
jak wymienić żarówki w zegarach
u góry szybki masz 2 śrubki, odkręcasz i wyjmujesz licznik, nie wiem jak przy kierownicy z poduchą, ale bez poduchy licznik wychodzi bez zdejmowania kierownicy, tylko trzeba ją odchylić na maxa
-
[EXX] Polerowanie felg aluminiowych
u nas popularny jest preparat BONDEX dostępny w obi i innych lerojach, jak mieszkasz w Niemczech to podjedź do jakiegoś bauhaus czy obi i spytaj o zmywacz do starych powłok lakierniczych, albo poszukaj gdzieś koło rozpuszczalników.. musi być!
-
wyposazenie bagaznika
z prawej strony w bagażniku znajduje sie jeszcze, tzw. klin do podkładania pod koła i jak masz alu te bbs bmw to jest jeszcze na takim zatrzasku specjalny klucz do klapek od alu felg
-
Jak lepiej przyciemnić lampy ? folia czy spray ?
moje tam normalnie na czerwono świeciły, a czarne mam tylko kierunki i wygląda fajnie na delpfin metalic lakierze
-
Jak lepiej przyciemnić lampy ? folia czy spray ?
jakim cudem wam kierunek pomalowany na czerwono, świeci na pomarańczowo na normalnej żarówce? pomalowałem motipem pomarańczowy kierunek 3 cienkimi warstwami na czerwono i swiecił na czerwono! nie wiem jak na żółtej żarówce? zmazałem i pomalowałem motipem na czarno i teraz świeci na pomarańczowo.
-
E-34 530i czy 530 v8 który?
no fakt ze m30 jest nie do zajeżdżenia, ale żeczywiscie lepiej kupić 535i, spalanie to samo, moc większa, wyposażenie bogatsze. Dzwięk V8 oczywiście piękny, ale m30 też brzmi fajnie, nawet bardzo :wink:
-
E-34 530i czy 530 v8 który?
530i 6 cylindrów to nie jest ekonomiczne auto hehe.. pali tyle samo albo więcej (przynajmniej moje) niż 535! no ja tam bym brał V8 pewnie pali tyle samo albo mniej, nie wiem bo nie jeździłem, ale moje 530 R6 łyka tak 20l gazowni w mieście, jak się postaram to 18, ale nigdy mniej.
-
Dziwny stuk między skrzynią a silnikiem
u mnie tak napieprza na wolnych obrotach, że na światłach ludzie się dziwnie patrzą! juz ponad 2 lata tak jeżdże... studenckie życie.. nie starcza na koło dwumasowe hehe
-
535i - nowy nabytek - pare pytan
luzik.. a dbane 535, nie ciągnie wcale za kieszeń, chyba że za paliwko hehe.. sorry za OT
-
535i - nowy nabytek - pare pytan
kompleks małego silnika masz czy jak? po co takie wypowiedzi nic nie wnoszące? Może "ogromny silnik" w pełnoletnim aucie wymaga więcej uwagi..
-
przerabiał ktoś montaż el.szyb do e34(nie moge znaleźć)
moduł elektrycznych szyb jest razem z centralnym zamkiem, teoretycznie jak masz cntralny oryginalny to też masz moduł do szyb, ale niekoniecznie, najlepiej podżyczyć od kogos modul kto ma szyby troszkę sie rózniły poszukam zdjęć i wkleje jak znajde dobra znalazłem cały temat na ten temat :mrgreen: zdjęcia modułu masz tam na 3 stronie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9351&highlight=elektryczne+szyby
-
polerka rantow felg..
w warszawie nie ma scansola?? musi być.. płynem hamulcowym szkoda roboty.. scansolem już i tak trzeba troszkę się pomęczyć, pomagać sobie jakimś patyczkiem hehe, podjechać tam gdzie mieszają lakiery samochodowe i popytać, i czasami nie rób szczotką drucianą bo już się nigdy nie wypoleruje, będzie widać ryski.
-
Elektryczne szyby i podgrzewanie foteli pomocy
felgi na pewno wchodzą 19". A co do foteli to większość e34 ma już instalacje do elektrycznych i podgrzewanych foteli, kostki znajdują sie na podłodze pod tapicerką pod fotelem.
-
przerabiał ktoś montaż el.szyb do e34(nie moge znaleźć)
jak masz już oryginalne mechanizmy i przyciski, to zdejmij boczek i tam powinna kryć się kostka podepnij silniczek do wtyczki, rozbierz tunel środkowy i tam powinny być też kostki więc wepnij przełącznik włącz zapłon naciśnij przycisk no i u mnie działało odrazu hehehe więc rozwierciłem nity od ramion mechanizmów wiertarką włożyłem w t miejsca nowe mechanizmy z silniczkami przykręciłem na śróbki. w tunelu środkowym w miejscu na przyciski wyciąłem otwór odpowiedniej wielkości przyciski wskakują idealnie no i mam fabryke hehe