Treść opublikowana przez weltmeister
-
spalanie - żenujący już temat Panowie błagam o wyobraźnie!
no patrz mam najbardziej sprawny silnik! 3.0 r6 no dokładnie 0.5 litra na cylinder. To czemu tak doi benzyne? w mieście 16l
-
325i - kupiłem to cudo i mam pytanie jak przetrwać zimę?
jak spadnie pierwszy śnieg, to podbij gdzieś na duży plac i tam zobaczysz na co to auto zimą pozwala, a przy okazji kupa zabawy bedzie i to nie z przewagą kupy :norty:
-
tuning M52B25
ale tam jest 2.5 i dlaczego to nieudany silnik? Chyba nie dlatego, że mało ich sprzedano?
-
Jak sprzawdzić do jakiej mocy jest parownik?help
polecam www.lovato.pl jeżeli masz reduktor lovato super elektronik RGE92 to jest on do mocy od 90 do 140KW, typ jest wybity na boku reduktora i powinieneś mieć to w papierach od gaziaży, mnie zrobili w balona i teraz się ze mnie śmieją bo po gwarancji jest! założyli mi elektronik RGE92 nie ten "super" i on jest do 90KW! a moje auto ma 132KW e34 530 auto nie jedzie powyzej 4 tys obrotow! 100 razy bylem u gaziazy i zmieniali mu ciagle dawke gazu na kompie cudowali i nic! wkoncu na necie doszedlem ze mam za maly reduktor pojechalem wkurzony i zostalem wysmiany bo gwarancja sie skonczyla! a ja ze bylem tu 100 razy na gwarancji! na co gosciu; a gdzie pan ma kwity ze pan byl? oszusci!
-
mam problem-pomożecie??
215 załóż, chyba że chcesz mieć tak naciągniętą opone to 205 też daje rade, ale lepiej 215
-
Chiptuning M50B25, kto ma wsad?
a może ktoś by miał tuningowany program do końcówki 151? troszkę nietypowa do m30 3.0 na necie znalazłem tylko standardowe.
-
problemik z radiem - jaki kod?
podszedł kod 6530, szkoda że nie 0530 pasowałby do auta hehe dzięki
-
EPROM do 535
gościu napisał, że to jest standard, nie grzebany, zgrany z z e36
-
Czy te faelgi beda pasowac?
dokładnie będą pasować do e34, ale z dystansami chyba, że masz e34 525ix do niegio wchodzą felgi z e46 bez dystansów
-
Czy jest 5 coupe??????
jak mu dach zalożysz to będzie sedan haha bo ma 4 furtki! ale i tak najlepszy jest napis HAMMAM!
-
problemik z radiem - jaki kod?
spoko ale ciężko znaleźć takie radio jak moje, czyli electronica cdII na cartridge, a w etk wyczytałem, że w moim aucie jest tzw. system hi fi bmw, czyli ten wzmak blaupunkta i eqalizer, i do niego jest dedykowane to radio,(lub profesional), a że jest ono na płytki to już wypasik na maksa, jeszcze na nim jest napisane made in west germany! to niezły kiedyś robiło szał, więc kupiłem je bez, kodu bez sprawdzania radia czy działa, najwyżej je naprawie bo mi na nim zależy, swojego czasu sprowadzalem auta z niemiec, i na takim placyku w biurze u hassana radyjek było zawsze dużo i większość właśnie bez kodów.
-
problemik z radiem - jaki kod?
nie wiem skąd się biorą radia bez kodów, moje wzieło się od gościa co stare radia z niemiec przywozi, a cartridge do niego kupiłem od użytkownika forum, nie jestem złodziejem ani paserem, a tak się poczułem, człowiek chce mieć oryginales auto i zamienia nowoczesne radio na starocia i kurcze spotyka się z domysłami
-
problemik z radiem - jaki kod?
dzięki powiem czy działa jak podłącze radio, ale narazie poczeka to chwile bo przed chwilą zaryłem w ziemie zderzakiem i sie lekko połamał dodam,że zderzak alpina i z newów to szybko się nie pozbieram :(
-
problemik z radiem - jaki kod?
Podłącze się. Potrzebuje kod do radia bmw bavaria electronic cd II nr BP9960N5897525
-
O wyższości e36 nad e30
dixi chyba chodzi o to, że e30 podobnie jak np. e34 e32 jest jak klocki lego, nie masz elektryki kupujesz używke wkładasz bo wiązki są na miejscu, masz mały komp wkładasz duży i działa pod wszystko masz przygotowane wyjscia, masz zwykłe fotele wsadzasz recaro z elektryka wiązki są, to mi się podoba w moim aucie i podobnie jest w e30 w e36 już tak łatwo nie jest, ale też jest za... :roll2:
-
Jakie różnice w modelach e34?
w 524 była szersza kratka pod zderzakiem, no i jeszcze taka różnica np. moje 530 ma tą ktratkę pełną tzn. bez otworów, a niektóre mają te kratki z otworami między żebrowaniem.. kiedyś coś czytałem, że to zależy czy auto ma klime czy nie? Ale nie wiem czy to prawda? z tym 524 to nie jestem do końca pewien bo nie mogę znaleźć zdjęć, a na www.realoem.com jest, że są 3 typy zwykła, do wersji z klimą, i do automata, ale nie ma obrazków. Może napiszcie kto jaką ma.
-
Radio bmw bavaria electronics na cardridge
a moglbyś mi podać nr części tego cartdridga? bo dzwoniłem do aso i tam oczywiście nic nie wiedzą chyba że bym miał numer części. Na www.realoem.com są tylko cardridge do zmieniarki.
-
Radio bmw bavaria electronics na cardridge
a czy gdzieś można taki cardrige dokupić?
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
ups.. short circuit to zwarcie, ach te nocne godziny.. pomyka..
-
porada w zakupie BMW 7
wajhować biegi w e32 :norty: , 7 i manual to jakiś mezalians moim zdaniem, chyba że ktoś bardzo lubi..
-
pytanie o szerokosc opon
prawidłowo powinno być 205/55/16 przód i 225/50/16 tył i masz ten sam obwód z tyłu i z przodu i zadne systemy nic nie wyniuchają :norty: pamiętaj, że profil zmienia się wraz z szerokością opony bo to jest stosunek.. :wink:
-
Katalizator raz jeszcze - skończył się -wyciąć?
jak wspawasz rury to bedzie glosniej tak od 4 tys. , a na niskich obrotach bardzo ładny "bulgocik" dochodzi do ucha.. (przynajmniej u mnie tak jest po takiej operacji) jak nie lubisz takich ekstrawagancji to włóż w to miejsce tłumik środkowy.
-
problem z pracą na benzynie
poprzedni właściciel bez przyczyny raczej by pompy nie odłączał! Pewnie już niedomaga.. jak pisał Roberto sprawdź wydajność pompy.
-
CHECK !!!! CO OZNACZA ??? NIE PALI!!!
"circuit" czyli zwarcie, czyli zwarcie w instalacji lamp stopu
-
Dwóch właścicieli - już w Niemczech muszą być razem?
weltmeister odpowiedział(a) na pawelkrak temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnedarowizna niekoniecznie robimy w urzędzie skarbowym, darowizna poniżej 9600 zł nie musi być zgłaszana do skarbówki, ale lepszye rozwiązanie jest takie jak sam przechodziłem; moja narzeczona kupiła auto nie mając zniżek, odkupiłem od niej 10% wartości auta za 900zł i juz miała max zniżke i w skarbówce tego nie tezeba zgłaszać, sama "pani w okienku" zaproponowała takie rozwiązanie i zrobiliśmy to przed samym rejestrowaniem i nic to nie kosztowało. Powiedziała że transakcje poniżej 1000zł skarbówki nie interesują.