Treść opublikowana przez marek760i
-
ustawienie zegara
juz po sprawie, padniety był moduł telefonu, ten w bagaju po lewej na samej górze- przyczyna zalany wodą,powinne być lepiej zabezpieczone wg mnie. wszystkie te pierdoły hulają na światłowodzie i wypadniecie jednego podzespołu z gry eliminuje cały system. w sumie głupie rozwiazanie
-
ustawienie zegara
u mnie jest to samo własnie z tym zegarkiem i radiem, wie ktos cos na temat ??
-
Zmieniarka CD do BMW E65 2002
ja z kolei szukam magazynku za normalne pieniądze ma sie rozumieć. Kupiłem juz nową 170 zł
-
Problem z ustawieniami radia.
masz fajnie ,że sie wogóle sie włącza u mnie na ten przykład wogóle radio nie działa nie wiedziec czemu, ta wajcha na srodku to mozna sobie nią krecic do usranej smierci, nic nie działa, niech mnie ktoś kumaty oswieci co tu robic co tu robic
-
Drgania po odpaleniu na zimnym silniku, nierówna praca
no ale ze, jak te adaptacje porobic, zeby nic nie zepsuć, Fakt ten program robi mi jakies hece gdy chce gdzieś wejśc w sondy albo w vanosy czy podjąć jakąś akcje to zaraz sie wywala i mnie wkur... strasznie. Ogólnie auto jedzie dobrze, mam porównanie do E38 750i, więc nie możliwe żeby ciśnienia nie miało, tyle ,że to trzepanie mnie denerwuje strasznie, co tu robić co tu robić
-
Drgania po odpaleniu na zimnym silniku, nierówna praca
komp mam własny , znaczy ediabas mam, i za bardzo nic nie pokazuje jedynie cos o wentylatorze o termostacie i takie tam pierdoły, zadne cewki zadne takie, a motor przy 1500rpm szarpie az auto, dosłownie podskakuje (drży) Gdy sie zozgrzeje na wolnych chodzi w miare równo ale tez nie idealnie ma takie mili sekundowe zadławki, po minimalnym dodaniu gazu na 1500rpm auto całe drga, i hu go wie co mu jest Prubowałem mieżyc cisnienie na baniakach to ma po 5 bar po 3,5 no i 0 ale to chyba juz olej pospływał z tulei, no i raczej nie mozliwe zeby az tak źle było bo oliwy wogóle nie bierze, ale jak pokrece dłuzej to ma i 12bar na lewej stronie ale trzeba krecic i krecic i krecic strasznie powoli nabija na zegar zaraz ide miezyć prawą str bo wczoraj juz nic nie pokazywało zadnego cisnienia bo tak jak juz mówiłem chyba olej spłynoł
-
Drgania po odpaleniu na zimnym silniku, nierówna praca
A jak zimny po nocy to chodzi fatalnie, napewno nie idzie na wszystkie, mimo,że własnie przed chwilą wymieniłem świece
-
Drgania po odpaleniu na zimnym silniku, nierówna praca
Mam taki przypadek w 745 ,że przy około 1300-1800 RPM auto drga jakby nie szło na wszyskie kotły na wolnych chodzi dobrze a po dodaniu powoli gazu jakby zaczynało kuleć,az czuć drgania na krześle wibruje dupsko, co w takiej furze nie powinno byc odczuwalne przecież,lecz pewny nie jestem czy to wina nie palenia we wszystkich kotłach czy jakiś poduszek silnika lub na sztywno założonego wydechu jakieś takie wrażenie odnosze, jakby coś przenosiło sie na bude
-
Podniesienie mocy w 750
Myśle ze najlepszym rozwiazaniem jest 760i skoro 750i nie wystarcza, albo jeszcze 5,7 alpina, ale to tylko moje zdanie :wink:
-
Niskie ciśnienie oleju BMW E38 750i
Lammpka to nie wszystko, mi kiedyś umyli silnik i też sie pojawił problem swiecacej lampki na wolnych a to była wilgoć poprostu, moze tobie tez gdzies sie woda dostała i robi zmyłke, najpierw sprawdz cisnienie mechanicznie, i zobaczymy co z tym fantem
-
Migająca tylna lampa
LCM tak robi mi w pierwszej 750 też tak błykało na przemian lewa prawa efekt pasa startowego
-
POMOCY JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!!
Te pierwsze modele nie wszystkie miały sondy a jezeli to wtyczka okrągła na 4 piny pod kolektorem ssącym na bloku silnika powinna być obok rozrusznika
-
Tylna kanapa
Kurna jakie to teraz tanie wszystko do tego modelu,z tego co pamietam wiem , że trzeba było to umiejętnie rozebrać żeby nic nie połamać, chodzi o tą część przy zagłówkach, krzeso na 99% będzie pasowało tzn działało bo to w końcu BMW i raczej zawsze wszystko pasuje
-
730i nie odpala jak jest rozgrzany
najzwyczajniej w świecie masz podparte zawory, a nie tam jakies pompy i czujniki na kole zamachowym , jak juz to pasowym
-
problemy ze wspomaganiem i z kontrolkami
Lewy tył tak naprawde. Ale bym nie liczył na łud szczęscia, pewnie padł sterownik
-
problemy ze wspomaganiem i z kontrolkami
czujnik ABS-u albo sterownik jak zwykle
-
Tylna kanapa
Elektryczna to sprawa wielce dyskusyjna, na ten przykład mogą byc tylko zagłówki el + grzanie dupy.Albo ruchome plecy jak w Longu więc...?
-
730 po odpaleniu świeci się airbag, gasnie po minucie
któres siedzienie, kierowca albo pasażer, znaczy w sęsie mata
-
tankowanie e38
Ten typ tak ma . to trzeba sie natrudzić zeby nalać
-
BMW E38 750iA V-MAX
Mi wskazówka wyskoczyła aż tak jakby na 260 ale to pewnie było spowodowane tym ,ze jechałem od 0 na pełnym gazie i siłą rozpędu tak właśie sobie wyskoczyło poza zakres i nalepiej porównać z GPSem wtedy to bedzie mirodajne bo licznik tak naprawe to nie urzadzenie pomiarowe
-
Visco czy gwint mocujący jest taki sam jak w e34?
Gwint jest taki sam. Ale na 4 śruby to 535i nie miało wiatraka. 520i, 525i to sie zgodze. ale napewno nie M30. Mimo wszysko gwint jest lewy i pasować pasuje
-
NAPRAWA SILNIKA CZY WYMIANA??
Nie powinno się spawać takiej głowicy to dobre na jakis czas. Poprostu to długa czapa i pęknie znowu. Do M 30 głowice można dostac za pare zł do TDS półtora koła.Można jedynie dać do sprawdzenia ja osobiście daje do Poloka w Gliwicach ale nigdy nie spawam tylko wymieniam.
-
BMW e38 '99
Najlepiej sprawdzić wał, stan podpory, sprzęgiełka gumowego jak też przegub wału.
-
Mały ale denerwujący problem...
Tak własnie zrób. Tylko,że one lubią się obracać w obudowie zamiast na ośce i dlatego piszczą.
-
gotowanie wody w chlodnicy
Teraz ciut więcej wiadomo, Ogrzewanie dmucha ciepłe powietrze-myślę, że nie. Węze wodne twarde jak kamienie- myslę,że tak, chłodnica dołem zimna-myślę,że tak wszystkiego się musze domyślać,opisz coś więcej to łatwiej będzie to ugryść