Treść opublikowana przez marek760i
-
Dlaczego nie świeci mi się napisik OILSERVICE?
Bo pewnie jeszcze nie przyszła na nią pora
-
brak ogrzewania
Bo tam ma lecieć zimne bo to od klimy nawiew jest, a od ciepłego pod siedzeniami przednimi na podłodze jest nawiew.Tak mnie sie wymyśliło.
-
Naprawa skrzyni biegów 5hp30
Sam se napraw. Koszt około 1kpln. Poco przepłacać
-
czy ktos ma do zaoferowania 735
U mnie na warsztacie właśnie stoi 735i Czarna i pan chce ją sprzedać. Ma dosyć bogate wyposażenie, Navi+Tv, jeżdżące krzesła,PDC przód tył. czarna sóra,steptronik i takie tam pierdoły 96r Pan chce coś 25kpln czy coś takiego.
-
Proszę Was o poradę dotyczącą nabycia 750iA
Nic z żadnego słyszenia. Wszysko nażywca. Osobiście byłem szczęśliwym posiadaczem trzech szt E38 właśnie 750i Jak również jednej szt E39 540i.Różnica jest kolosalna jeżelichodzi o przyśpieszenie i komfort A miałem piękną 540ke z EDC i na pełnym wypasie. i nijak nie może sie równać z 750ką. Zresztą zobacz link poniżej jak jedzie 750i
-
Proszę Was o poradę dotyczącą nabycia 750iA
750i to właściwy wybór. 540 przy niej to mół. Jedzie bo jedzie ale do 750i to daleko oj daleko jej.Mimo,że jest lżejsza od 750tki to o jej zwinności i mocy moze jedynie pomarzyć.750i ponad wszystko, a jeszcze lepiej 760i
-
porady przy kupnie
Da, się da, wykorzystać 760i
-
Hydrauliczna klapa przestała sie otwiera??
W bagaznku po stronie akumulatora tylko bardziej w głąb bagażnika jest pompa ze zbiornikiem oleju. Olej oczywiście hydrauliczny
-
Jak ustawic rozrząd
Mamy, mamy, do wszystkich BMW Ale puźniej bo czasu niemamy
-
centralny dzial tylko przy otwieraniu
Spoko spoko. A którym przyciskiem otwierasz a którym zamykasz.
-
WEBASTO NIE DZIAŁA
Słabo opisałes problem, W którym miejscu to buczenie
-
centralny dzial tylko przy otwieraniu
A jaki masz pilot. może w kluczyku, czy dokładany.
-
e38 740 z 1996 z silnikiem 4.4 litra
Od 96, jak i w serii 5 tak i w 7 A jeżeli chodzi o manual to niewiem czy to dobry wybór do luxusowej limuzyny jaką jest 7 W piątce jeszcze do zniesienia ale w 7 niebardzo. Wybór pozostawiam Tobie
-
Jak ustawic rozrząd
Ja nie urzywam blokad nigdy ani w takim ani w m50. Co najwyrzej poziomice. Zawsze trzeba po pierwszym ustawieniu ręcznie przekręcić motor do okoła i skorygowac ustawienia, poto w deklach są te korki, żeby wsadzić klucz, szczegulnie w silnikach z vanosem.
-
problem z glowica w e39
Sprubuj ją jeszcze raz dokręcić
-
Jak ustawic rozrząd
Schemat rozrządu M62 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/m62.jpg
-
ustawienie rozrządu
Na stronie drugiej. Temat wymiana łańcucha. Urzytkownik Adam740
-
Czy to są kosztowne usterki?
oildruck to ciśnienie oleju
-
Ale sie napalilem....
Trzeba iść z duchem czasu do przodu,miałem już dwie E38 po lifcie to wystarczy, teraz trzeba mi koniecznie 760i, bo nie wytrzymam
-
Gdzie się podziały sondy lambda?
Sondy masz w samych kolektorach wydechowych tak śmiesznie pod spodem a kable idą za głowicą do listwy z wtryskami.
-
Jaki pokładowy pasuje do e34 2.0 12V?
Gdzieś mam z rozwalonej 535i. Ale nie mogę znaleść. Mam taki bałagan a części 100 ton.
-
nawiew powietrza i stukanie
To jest panel klimatronika do E38 http://www.marek760i.republika.pl/klima.jpg
-
Bremsdruck!!
W dosłownym tłumaczeniu Brems-hamulec. Druck- ciśnienie.Ale w twoim przypadku kontrolka zaswieciła od poziomu płynu czyli bremsflusihkait, czy jakoś tak.
-
Ale sie napalilem....
E tam z kobietą.Niektóre lubią ostrą jazde. Automat w E38 750i przeżuca biegi niewiadomo kiedy, jeżeli jest w dobrym stanie. Ja odnosze takie wrażenie jakby w czasie redukcji ujmował sobie gazu i w tym momęcie zmienia bieg bez najmniejszego szarpnięcia, a mino wszystko cały czas ciśnie w fotel, to zajefajne uczucie.Ja byłem pozytywnie zaskoczony tym autem naprawde warto kupić 750 to prawdziwy samochód jest. O a tu znalazło sie mi jakieś E65 za 15ke. Troche mały kocioł ale cena taka sobie http://www.marek760i.republika.pl/E65.jpg http://www.marek760i.republika.pl/E65i.jpg
-
problem- szarpanie na niskich obrotach
Co znaczy przepływomierz wyczyściłem, Jak sie czyści przepływomierz bo nie rozumie.Dla pewniści odłącz jeszcz wtyczke od sondy lambda na chwile i sie przejedż, wtyczka jest koło rozrusznika , okrągła, bez problemu dostaniesz ją ręką od góry.