Treść opublikowana przez marek760i
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
ja mam E 36 z 97 r za 14 do sprzedania i E 46 z 02 r jeszcze niewiem za ile
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
tak tak ja sie poprawiłem bo z seria 3 to zawsze cos tam cos tam
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
tylko,że 99-01 były E 36 i już w 01 E 46 to zmienia postac zeczy jezeli chodzi o kapuste
-
jaki kupic olej do automatycznej skrzyni steptronik
ja tam wole 326 koni a w manualu to ma być mobil SCH630(BM)
-
[e34]co sądzicie o tych lampach(tył)
kombi ma zupełnie inne lampy niż limuzyna
-
320 d ustalenie numeru katalogowego przeplywomierza
13 62 7 787 976
-
POmocy!Skrzynia biegów
jezeli jest usterka elektryczna to pokaże
-
kto pomoze w diagnozie kilku problemów 530d
wszystko jest do pokonania pytanie poduchy wyszczeliły? i czym to było diagnozowane
-
POmocy!Skrzynia biegów
jezeli nie cieknie skrzynia to nie będzie ubytku oleju a komp wymienić to chwila bo jest na łatwo dostepny ale uciebie 7ka to nie to
-
POmocy!Skrzynia biegów
tylko 90 tys :jawdrop: toż to nówka wolej nie wieże to wina elektryki ale skoro chcesz to prosze cie bardzo od spodu skrzyni jest sruba na imbus 17 ja odkrecasz ALE NA ZAPALONYM SILNIKU jezeli olej poleci (troszke to jest git) ale w sumie sam sie za to nie biez bo i tak mósisz miec olej na dolewke a to specjalny olej jest zebys nie lał czasem inneg bo gupot narobisz najlepiej sobie odpusc sprawdzanie oleju to i tak wina elektryki
-
Ile jest dziś warte E32. Co się stało z cenami ?
trzeba to czym predzej rozgłosić :cool2:
-
Silnik M52 - jak odróżnić 2.0 od 2.8
e nie 2,5 ma wiecej koni i tak bo 192 a 2,8 193 ale moment inny to raczej 2.0 nie powinno objechać 2,5 jutro zobacze na te kolektory z 2,0 i 2,8 czy są inne średnice to sie okarze jaki ma motor
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
a tobie co z tym kompaktem naco ci takie coś to auto dla kobiety przesiadziesz sie z E 38 na kompakta?
-
POmocy!Skrzynia biegów
dokładnie tryb awaryjny a przyznaj no sie dzień wcześniej fest jej wstawiłeś czy absolutnie nic takiego nie było byś moze też jest to wina sterownika ale tu pół biedy bo oczywiście taki sterownik posiadam albo jeszcze wina napiecia coś z pradem ale tu już trzeba komp diagnostyczny oczywiście też posiadam
-
Opuszczanie szyb w coupe
poniosło mie bo staram sie pomóc wszyskim, ja też lubie żarty i takie tam gupoty ale ta parasolką zostałem dobity a schowek na rękawiczki to potoczna nazwa zwykłego schowka myślałem ,ze każdy o tym wie i jakis młodzian robi sobie hece a ja sie tu produkuje żeby wybadać co jest czy sterownik działa czy poprostu wina el dzwi na słupku
-
wyjete elektrozawory i nadal zimno
niewiem komu ale juz to tłumaczyłem żeby E 38 grzało musi być pompka w elekrtozaworach sprawna bo inaczej pipa
-
Opuszczanie szyb w coupe
słuchaj szczylu jeden jak ty jestes głąb i nie wiesz co to schowek na rękawiczki tępaku jeden właśnie pod nim jest sterownik szyb w coupe i dlatego pytam gdzie robi to pyk czy działa sterownik a nie stroje sobie żarty bo jak ja takie strowniki naprawiałem to ty pewnie jeszcze na księdza zorro wołałeś a na BMW mówiłeś bembu
-
gniazdo elektryczne w schowku??
napewno jest to gniazdo na latarke org BMW tzn do ładowania aku latarki
-
Ile jest dziś warte E32. Co się stało z cenami ?
ja swoja kupiłem już z lampami klar i kierunkami białymi z przodu wszystko worginale z klapą tylna co sie sama podnosi z kierownica co odjeżdza do góry po wył zapłonu lub jak sie otworzy dzwi, ze szklanym szyberdachem dwa telefony rolety ciemne szyby z tyłu z przodu lift wiesz pełna bajka noi wiesz teraz bede chciał sprzedać i bedzie lipa bo mało jest takich co kupują 750ki a ja ja tylko po to sprzedaje bo chce nowszą i nie lubie długo auta trzymać bo latka uciekają i cena spada
-
POmocy!Skrzynia biegów
jaśniej opisz problem,wsteczny jest czy tylko do przodu jedzie na jednym biegu
-
Ile jest dziś warte E32. Co się stało z cenami ?
straszne żeczy sie dzieją z ceną BMW ja czuje ,że też będe miał wielki problem sprzedać swoją za 4 dychy ale, nizej nie dam bo fajna fest a naprzykład taki mersedes to czemu cene trzyma przecież BMce do pięt nie dorasta a cena takiego 124 co trzeba go w dupe kopać żeby jechał jest wysoka i sie trzyma to jest dziwne jak dla mnie, z wyposażenia to najwyżej ma el prawe lusterko to dopiero wypas, BMW wypasem go bije na łep na szyje ai tak gupie ludzie kupią mercedesa, niemam słów chce mi sie wyć
-
[e34]co sądzicie o tych lampach(tył)
stanowczo 1
-
sprzęgło-mam problem
pompka przy pedale
-
Opuszczanie szyb w coupe
a to pyk to gdzie jest pod schowkiem na rękawiczki?
-
Silnik M52 - jak odróżnić 2.0 od 2.8
może po dolocie, średnicy przepustnicy, a jezeli nr silnika nie były szlifowane to najlepiej po nich