Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Nowy szuka porady...
kamiloo98 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego 3k pakiet ubezpieczeń, jako, że kierowca poniżej 25 roku zycia, ja wymieniałem filtry ( paliwa, powietrza ), oleje, pasek od alternatora i klocki z przody i wyszło 4700zł, i jak kupujesz używane auto to trzeba się liczyć, że może wyskoczyć jakaś poważniejsza awaria. Pzdr
-
Nowy szuka porady...
kamiloo98 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak najbardziej możliwe, niech ci poda VIN i przebieg. A jeśli chodzi o to dokładanie, to do każdego używanego samochodu w tej cenie trzeba liczyć +5k chociażby na zmianę oleju, filtrów, i ubezpieczenie. pzdr
-
Nowy szuka porady...
kamiloo98 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo jest kolego nieprawdopodobne, że nie ma dpfa ? To raczej nic dziwnego, nie wszystkie miały i bez znaczenie czy 2005 czy 2007. Pzdr
-
E90 jazda w góry
Nie kupisz dobrej E90 to 45 tys.zł chyba, że jakiegoś golasa 318d. LEPIEJ KUP AUDI A4 za te pieniądze wypaczysz już coś ładnego. Pzdr
-
Nowy szuka porady...
kamiloo98 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego jak 2007r to mogłobyć oryginalnie w chromie pokrętło, albo ktoś wymienił bo mu się bardziej podoba ( tak jak mi ). Jeśli chodzi o samochód, to proponuje na początek poprosić o VIN i rozkodować sobie go na stronie viewtopic.php?f=73&t=171528 ( tam masz instrukcje dokładną ) i wtedy sprawdzisz czy auto miał, np m-pakiet i ogólnie wyposażenie, kolejna sprawa to Jaki jest przebieg tego samochodu, odnośnie komisów w radomiu, to faktycznie jest kilka takich, w których są samochody tylko klepane, natomiast tego komisu nie znam, więc nie powiem. Cena żadną okazją, bo auto nie jest jakoś specjalnie zadbane, a i xenona nie ma, skóry również także twój wybór. Pzdr
-
Migające xenony
Palnik jest nieoryginalny ( może być różnie albo będzie słabo świecił, albo spali przetwornice, albo będzie OK ) Niewiem czy ten gośc wie co sprzedaje, bo na zdjęciu jest ULTRABLUE który ma temp. 6000k. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Zwróć uwagę przede wszystkim na przebieg, im wyższy tym większe prawdopodobieństwo ( chociaż różnie to bywa, zależy od poprzedniego właściciela ), że padnie turbo, sprzęgło, koło pasowe, dpf lub więcej kosztownych pierdółek
-
da sie zrobic cos takiego???
Masz II na 100 procent w frmI w ogóle nie ma czegoś takiego jak WL Pzdr
-
jak sprawdzic czy byl cofany licznij?
No ale nie każdy jeździ więcej niż 40 tys. km rocznie, więc myślę że te 200tys.km dla auta 5 - 6 letniego jest akceptowalne, zważywszy, że auto zmienia właściciela, ja np kupiłem auto od człowieka, który jeździł sobie przez niecały rok koło domu i zrobił tylko 14 tys.km przez 10mieś. Pzdr
-
jak sprawdzic czy byl cofany licznij?
Kolego e60 to jeszcze co innego, i w e60 z tego roku w 150 - 170 tys.km cieżko uwierzyć, ale to czy samochód ma najechane 190 tys. czy 300 tys. to można zobaczyć gołym okiem. A jeśli ktoś dba o samochód to nie cofa licznika bez przyczyny. Pzdr
-
jak sprawdzic czy byl cofany licznij?
Myślę, że ponad 200tys. na BMW SERII 3 nawet z 2005 - 06r. to autentyczny przebieg, moja 05r ma 190 tys.km i jest udokumentowany do 170. Pzdr
-
Migające xenony
Kolego jeśli chodzi o żarówki to polecam sprzedawce"Xenon Serwis" i te żarówki za 240zł, natomiast jeśli nie podajesz prądu na przetwornice, to nic nie ma prawa cię porazić, poza tym przewody są solidnie zabezpieczone. Może to być problem również z przetwornicą, aczkolwiek stawiam bardziej na żarnik, pamiętaj wymieniamy raczej 2szt. A do wymiany nie potrzeba zdejmować koła, nadkola czy czegoś jeszcze, chyba, że wolisz sobie życie utrudniać, żeby wypiąć żarówkę to ci na pamięć nie powiem, ale nie jest to jakieś mega trudne, na pewno dasz sobie radę. Pzdr
-
foot moduł?
Możesz kupić spokojnie FRM II i kodujesz, nowszy moduł = więcej bajerów związanych z oświetleniem. http://allegro.pl/listing.php/search?string=frm+2&category=620&sg=0 http://allegro.pl/listing.php/search?string=frm+II&category=620&description=1&sg=0 Pzdr
-
jakie zarówki led angel eyes
Jeden kolega z forum pisał, że ma 20w żarówkę w ringu i świeci bardzo mocno, były tylko obawy czy się ring nie stopi. Pzdr
-
DSC a DTC
Jak to ustawianie co ile km ?
-
DSC a DTC
Myślę, że to kwestia ustawień w NCSIE. Pzdr
-
DSC a DTC
Jeszcze wtrącę odnośnie tempomatu, U MNIE NORMALNIE MOŻNA WŁĄCZYĆ. pzdr
-
DSC a DTC
No niewiem kolego, miałem kiedyś w skodzie ASR ( czyli zapobiega buksowaniu kół ) - nie było ESP, DSC, VSA czy jak to sobie tam każdy producent nazywa, po wyłączeniu koła buksowały, więc jest setki tysięcy nazw tych systemów, i każdy sobie to może na różne sposoby interpretować. Pzdr
-
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW 530 d
Kolego z tego co mi wiadomo, to skrzynia "przyzwyczaja" się do kierowcy, więc może ją najpierw zresetuj, i zobacz czy się nie poprawi. Włączasz kluczyk na zapłon ( wszystkie kontrolki się palą ) na P wciskasz gaz do kickdowna na 40s i reset zrobiony, potem rozpędzasz auto 5 razy od 1 do 6 biegu ( nie wariując ) i w większości przypadków to pomaga PZdr
-
DSC a DTC
To znaczy, że kontrola trakcji działa, a ASR jest wyłączony. Jeśli dłużej to przytrzymasz to wyłączysz kontrole trakcji, co jest rzeczą niebezpieczną jeśli jest ślisko. Pzdr
-
Co to może być?
U mnie było podobnie kolego był błąd z czujnika doładowania, a konkretnie był problem z geometrią turbiny, czyszczenie ją uratowało, bo samochód przez 2 lata jeździł po mieście i był mulony przez kobietę. Pzdr
-
Co to może być?
Dziwne, że komputer nic nie pokazał, jedź do kogoś kto ma oryginalne oprogramowanie do beemki, być może jakiś problem z turbiną. Pzdr
-
wycena szkody e60
Jeśli nie robisz przez serwis to od razu zdejmij zderzak, powiedz, że odpadł i zwróć uwagę na poszczególne oględziny, ewentualnie potem będzie wzywał ponownie. Pzdr
-
podświetlenie ekranu - LCI
Mój też stoi w garage i rano zawsze jest ciemniejszy, po kilku minutach wraca do normy. Pzdr
-
Podgrzewana przednia szyba
Mam to w Fordzie i powiem szczerze, że na początku to strasznie przeszkadzały te paski, ale do przyzwyczajenia, super sprawa. 1-1,5 minuty i szyba rozmrożona. Pzdr