Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Jaki zestaw HID do org lampy xenon
Potem są błędy z kompa, a przetwornice nowe kupisz za 750zł komplet i żarówki po 180zł/szt oryginalne i masz xenon, a na chińskie badziewie wydasz pewnie ze 400zł i niewiadomo jak długo podziała. Pzdr
-
Jaki zestaw HID do org lampy xenon
Po co ci zestaw HID do oryginalnych lamp ?
-
Kilka pytań BMW 335i SEDAN
Ja mam więc jeździć się kolego da, a profil 55 będzie napewno za wysoki do standartowego zawieszenia jest za wysoki przy R17. Na felgę 18nastkę zakłądasz profil 40mm. Środkowy tunel się nagrzewa bo z tyłu pokrętło jest przekręcone na czerwone, przekręć na niebieskie i będzie OKej. pzdr
-
e90 brak mocy :(
A co ty opowiadasz, również nie jestem za regenerowaniem, ale ustawić się wszystko da ( dobry mechnik potrzebny ) tylko ta turbina potem może chodzić 1000km a znam przypadki ze od regeneracji minęło już ponad 50tys.km i jeździ jak należy. pzdr
-
Prblem z tylną szybą
Ponawiam pytanie, czy ktoś wie który bezpiecznik za to odpowiada, denerwująca sytuacja a o elektryka prowadzę w przyszłym tyg. Pzdr
-
Nagły wzrost spalania
Co to znaczy żwawszy ? Lepiej jeździ po wymianie termoastatu :shock: ?
-
Gasnie xenon
Ja stawiam na przetwornice, w sumie co by to nie bylo to będzie kosztowało sporo, bo komplet żarówek to 400 - 500zł. Pzdr
-
Bezpieczniki
Kolego włącz myślenie i wpisz w "GOOGLE"--- "opis bezpieczników e90" lub "rozpiska bezpieczników w e90", gwarantuje, że znajdziesz odpowiedź w pierwszym temacie. pzdr
-
Problem z odpaleniem ciepłego silnika e91 320 '06
Ja też stawiam na czujnik położenia wałka rozrządu, wymiana trwa 5 minut i możesz nawet kupić w ciemno i ewentualnie zwrócić jesli będzie ok.
-
Gasnie xenon
Kolego dojscie do żarnika jest bezproblemowe, 3 minuty i zamiana wykonana, skrecasz kołem wyjmujesz zaślepke, zdejmujesz osłone lampy i wypinasz żarówkę. Pzdr
-
Prblem z tylną szybą
Chodzi o tylną szybę w klapie !!
-
Prblem z tylną szybą
Czy ktos wie który bezpiecznik za to odpowiada ? (chce go wyjąc ) http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=6569550&postcount=14 Pozdrawiam
-
Prblem z tylną szybą
nie nie chodzi mi o to, że się nie otwiera z przycisku, tylko o to, że przy zapalaniu samochodu ( nie włączania zapłonu ) blokada zostaje zwolniona i szyba odskakuje ( tak jakbym to zrobił z przycisku ) czyt. ze zrozumieniem
-
Prblem z tylną szybą
Kolego, ale szyba nie wyskoczyła z szyny poprostu przy odpaleniu auta szyba się otwiera ( tak jakbym tam był i naciskał guziczek ), który nigdy nie działał. Pzdr
-
Prblem z tylną szybą
Witam Odkąd kupiłem samochód ( jakies 6 mieś temu ) nie działała mi tylna szyba ( podnoszenie ), dziś rano odpalając samochód szyba odskoczyła, wysiadłem zamknąłem, i teraz co 3-4 odpalenia szyba sama się odryglowywuje. Co może być nie tak, denerwująca sprawa bo musze wysiadać z auta i leciec szybe zamykać. Pzdr
-
Uchwyty do bagażnika E90 bez relingów
Witam Czy dla wersji bez relingów ( są 4 gwinty na dachu ) istnieją same uchwyty bez belek bagażnika ? Być może ktoś z was ma i chce się pozbyć. Pozdrawiam
-
Nagły wzrost spalania
Być może dlatego też nie ma wskaźnika na desce rozdzielczej, żeby upierdliwi klienci nie przyjeżdzali codziennie. Pozdrawiam
-
Nagły wzrost spalania
No nie mam, ale tutaj większość użytkowników forum ma w tych granicach, więc coś to musi znaczyć, a nie wydaje mi się żeby wszyscy mieli padnięte termostaty. Pzdr
-
Awaria wskaźnika cisnienia w oponach
U mnie to chyba nie działa, bo nic nie robiłem, a raz miałem nawet 1,6 w jednym kole i żadnego błędu nie bylo. Pzdr
-
Nagły wzrost spalania
Nie no kolego mi na trasie auto spala jakieś 7 - 7,2l maxymalnie przy prędkości 130km/h w mieście około 9, 9-5l . Temparatura przy 0 temp. zewn utrzymuje się na poziomie 72 stopni. Pzdr
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Ja również się dołączam, chociaż jestem zdania, że zawsze warto mieć łopatkę i linkę w bagażniku. Pzdr
-
Nagły wzrost spalania
U mnie temp w mieście 75 stopni max, jak auto stoi dłużej odpalone ( 5 min ) to wskoczy na 83 - 84 stopnie, ale jak się jedzie spokojnie to trzyma 70 - 73 stopnie. Spalania średnio w normie bo koło 10l przy dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym. ( ale nie narzekam bo podobno tak palą, jeszcze na zimówkach ) Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Być może i tak, natomiast ja nie słyszałęm o czymś takim i niewiem jak to zakodować. Pzdr
-
Nagły wzrost spalania
Dużo rzeczy ma znaczenie nawet to czy jedziemy sami czy w 3-4 osoby, druga sprawa czy jest prawidłowe ciśnienie w oponach, trzecie sprawa to same opony zimowe czy letnie, i najważniejsze czy jest lato czy zimna, bo w zime silnik musi się dogrzać. Ja w lato w trasie 6,3 - 6,5l na klimie, przy normalnej jeździe. W zime ok 0,6l więcej. Pzdr
-
Nagły wzrost spalania
Zgodzę się przy takiej prędkości, generalnie ja swoim zejde na spalanie 6,3 w trasie przy normalnej dynamicznej jeździe no ale nie przesadzajmy, że 5l Pzdr