Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Jak zmienisz moduł na FRM II to będzie możliwe, ale generalnie do 2007r nie da się od 2007 były nowsze moduły. Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Nie ma takiej możliwości przy otwieraniu auta, po wyjsciu z auta włączasz długie i masz xenon na jakiś określony czas. pzdr
-
Problem z odpalaniem !?
No to sprawdź sterownik od świeczek i przepływomierz. Pzdr
-
wskaznik tem zew wskazuje -40 czy ma to jakiś wpływ
I lustereczka grzeją cały czas. pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
No i tak będa świeciły kolego, jakbyś włożył 5000k miałbyś jakąś tam niebieską poświatę. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Tu chodzi raczej o to, żeby widzieć co się dzieje na wprost jak soczewka skręci. Pzdr
-
Kodowanie a termostat i temperatura cieczy
No ciekawe mój termostat trzyma temp ok 75 stopni, ciekawe czy takie progr. by go uratowało. Pzdr
-
felgi do bmw e 90 srebna
Wzór 188 jest ładny. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Tak jak w nowych audi i volkswagenach doświetlanie długimi strasznie razi na skrzyżowaniu. Pzdr
-
Regulacja prędkości
Ja bym temu nie był w stanie zaufać w 100%, ale zawsze lepsze to niż nic. Pzdr
-
nie odpala.
Sam sobie odpowiedziałeś, rozkodowałeś pompę paliwa. Pzdr
-
Halogen
Nie kupuj zamienników, kup lepiej oryginał używany, zamienniki są badziewiaste, walą w kosmos i nie da się ich ustawić
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Polecam 6000k jak leży śnieg jest zaje... efekt., a kolor powyżej 8000k świeci jak niebieska dioda Pzdr
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Będzie światło białe z widoczną niebieską poświatą kolego Oto filmik
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Kolego jak zrobiłeś chwilowe spalanie w BC ?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
To ma kolego, że nieoryginalny palnik wymusza na przetwornicy większe napięcie i przez to przetwornice padają, mam całą opinie rzeczoznawcy dotycząca mojego przypadku, i gośc który mi sprzedał przetwornice najpierw próbował je naprawić i on mówi, że dość często mu się takie przypadki zdarzają. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Jak taki mądry kolego jesteś to sobie włoż te chińskie palniki i nie pytaj nikogo o opinie, miałem taki przypadek więc opisuję, bo potem ktoś założy wątek, że mu się spaliły przetwornice. Jednemu żarnik podziała miesiąc a drugiemu będzie służył a innemu spali przetwornice, masz wybór ja też na początku źle wybrałem Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Kup sobie chińskie podróbki i za pół roku wymień przetwornice ( w przyp. Valeo ) Miałem taki przypadek. Druga sprawa, że dużo zależy też od odbłyśnika jesli jest wypadlony to wam nawet 6000k nie pomoże. Pzdr
-
Regulacja prędkości
Czy chodzi ci o tempomat ?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
D1s philips colormatch lub ultrablue, są drogie, ale efekt gwarantowany ( nie wkładaj chińskiego badziewa, bo uwalisz przetwornice prędzej czy później ), swoją drogą szkoda, że bmw wyposaża swoje auta w palniki 4100k ( honda np daje 5000k ), ale to pewnie dlatego, że 4100k daje więcej światła na drodze. Pzdr
-
E91 2006 po ''wypadku'' prosze o porady
Kolego dla własnego bezpieczeństwa odstaw auto do garażu i nie jeździj póki nie naprawisz :) NAJLEPIEJ to zaprowadz samochód do mechanika, który ma komputer. pzdr
-
alternator ?
Pasek się zerwał, jeśli coś "strzeliło" Pzdr
-
320D Trzesie przy odpalaniu
U mnie pali kolego odrazu po 1 zakręceniu i obroty przez pierwsze 3-4 sekundy wahają się pomiędzy 950rpm - 1100rpm po 4s stabilizują się na 1000rpm a potem na 760rpm
-
Jaki zestaw HID do org lampy xenon
Ja nie wstawiałem żadnych chińskich przetwornic
-
320D Trzesie przy odpalaniu
Generalnie jak pali od strzała i trzęsie przez wspomniane 5s to chyba nie ma tragedii u mnie dosłownie przez 3 sekundy zatrzęsie ip otem trzyma obroty około 1000rpm po 5 minutach jazdy spada już do 760rpm. Każdy diesel delikatnie faluje na obrotach przez pierwsze sekundy po odpaleniu. Może być tak, że masz spaloną 1 świecę tak jak jest u mnie, i też będe wymienial, ale narazie nie ma większych mrozów. Pzdr