Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E90 - Spalanie rzeczywiste vs wg komputera, spostrzeżenia
Temat dotyczy spalania naszych aut, więc wypowiedzi typu mój pali 6, mój pali 7, mój komputer kłamie, są jak najbardziej na miejscu. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
no -9 to dużo, bo na pewno zanim oblecisz auto, to będzie się pojawiał lód, ale myślę, że tak jak jutro w dzień przy -5 da radę, aczkolwiek ja uważam, że warto zapłacić 20zł ( u mnie w mieście ) i mieć umyte auto porządnie z wierzchu na myjni ręcznej. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
Panowie płukanie jest wodą zdemineralizowaną, także po 2km to tej wody będzie na aucie bardzo mało, a to, że zamarznie to nic, lusterka się odgrzeją, a na szybach napewno nie będzie wody. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Żebyś tylko nic nie "skonocił", a odnośnie świateł dziennych, to ja jak zaznacze w IDRIVE opcję " Światła do jazdy dziennej " to mam na 0 zapalone długie, a jak odznaczę to jest tak jak było oryginalnie. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Być może i było, ale nie jest to takie proste, podstawą jest dobrze skonfigurowany i działający NCS, potem jest już z górki. Od kogo masz kabel ? Napisz do kolegi "LUCZAR" myślę, że on pomoże za jakąś niewielką odpłatnością, bo nie wiem czy komuś będzie się chciało pisać dokładną instrukcję od poczatku. Pzdr
-
Buja przy mrozie E90 2.0d 163km
Fakt jest taki, że czy kontrolka od świec się zapali czy się nie zapali to świece grzeją i zawsze odpala tak samo. Pzdr
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Ja bym to reklamował, jeśli masz "gwarancje". Pzdr
-
Spalanie w naszych autach
Ciekawe spalanie 4,75l/100km, chyba zjeżdzając z górki na luzie. Pzdr
-
zamiana diesela e90 na benzyne e92
Ja wierze, że pali mniej, ale jestem w stanie przystać na te 8,5 - 9 w trasie a w mieście to na pewno koło 10l jak nie więcej, w takim razie po co kupować mocny silnik skoro chcemy jeździć powoli, bo chyba nie dla dźwięku, chociaż znam i takich. Pozdrawiam
-
zamiana diesela e90 na benzyne e92
Zgadzam się To mnie rozbawiło. :), fakt jest oszczędniejszy niż 257km, no ale bez przesady, tyle to może diesel N47 palić, ale szanuje twoje zdanie Pozdrawiam
-
E90 - Spalanie rzeczywiste vs wg komputera, spostrzeżenia
Panowie, a da się jakoś skalibrować ten ekonomizer i wyliczanie średniego spalania, bo mój komputer zgłupiał chyba, na trasie jadąc dynamicznie w 5 osób komputer pokazuje średnie spalanie pomiędzy 6,8 - a 7,3l ( resetowane 3 razy co 80km ), a rzeczywiste spalanie wyszło ok 9l ( wyliczone z tankowania ), natomiast jak jeźdzę koło domu, i po mieście spalane na kompie wychodzi w granicach 9,3 - 9,7l w rzeczywistości spalan w granicach 8l. Pzdr
-
zamiana diesela e90 na benzyne e92
6 garów na pewno spali 3l więcej niż 4 cylindry. Jeszcze jest taka sprawa skąd liczycie to spalania, bo mi ostatnio przy zapakowanym full samochodzie z nartami na dachu przy dynamicznej jeździe ( gdzie tylko się dało to 150 - 160 km/h ) pokazywało 7l a w rezultacie wyszło w granicach 9. Pzdr
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Nie wiem ile miały bo kupiłem auto 7 mieś temu, ale sądząc po ich stanie to może nawet od nowości. Pzdr
-
Xenon Philips D1S Ultrablue 6000k - opinie
Jeśli w środku to raczej nic bez "rzeźbienia" nie zrobisz, a ja np wymieniłem żarówki po prostu, żeby były nowe, i nowe świecą zdecydowanie lepiej, ale jeśli różowieją to znaczy ze do wymiany żarówka, albo przetwornica się kończy. Pzdr
-
Jazda na samych ringach e90?
Ten "patent" ma każdy w LCI, to żarówka od ringów. Pzdr
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Ja mam taki za 100zł i daje radę kodować, nigdy nie zerwał połączenia, ale za dobrze skonfigurowany program + jakieś wskazówki obsługi musiałem zapłacić 80zł. Pzdr
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Bez sensu taka dyskusja, w takim czy innym razie chodziło mi tylko o to, czy potrzeba tunera, bo przy opisie tych " chińskich kamerek " jest napisane, że wystarczy monitor z wyjściem VIDEO, więc pytam, bo może ktoś z was dokładał takie cudo. pzdr
-
Wymiana obudowy kluczyka.
Dzwoniłem do gościa i programuje za 1200zł kluczyk do BMW, więc nie tylko ASO wszechwiedzący "multilab" i nie piszę żadnych niesprawdzonych głupot.
-
Wymiana obudowy kluczyka.
Ciekawe co ten gośc oferuje, bo wygląda na to, że za 1200zł dostajemy nowy kluczyk pasujący do naszego auta, więc chyba jednak się da coś pokombinować http://allegro.pl/kluczyk-kluczyki-bmw-e60-programowanie-kodowanie-i2030069940.html Pzdr
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Nie zadzwonie, bo między innymi po to jest to forum, a jak widzisz jakiś problem to po prostu nie zabieraj głosu w temacie. Pzdr
-
Wymiana obudowy kluczyka.
Skoro ktoś to sprzedaje to pewnie da się to zakodować, nie wiem kto to robi, ale pewnie są tacy magicy, aczkolwiek wiele osób na tym forum pisało, że tylko ASO i to koszt ok 700zł.
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
No tańsze raczej nie, bo trzeba wiercić dziury w zderzaku i koszt czujników to ok. 500zł plus wiązki i dużo roboty, a jeśli da się to podłączyć pod idrive ( bez tunera tv ) to chyba idealna alternatywa. Pzdr
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Panowie wiem, ze już o tym pisałem kiedyś, ale czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego sprzętu konkretnie, czy da się to podłączyć pod IDRIVE czy ktoś to ma, bo nie mam czujników parkowania, a to wydaje się niedrogim kompromisem. http://allegro.pl/kamera-cofania-do-bmw-seria-3-e90-serii-5-e60-x5-i2052523196.html Pozdrawiam
-
Wymiana obudowy kluczyka.
Tego kluczyka się nie da rozebrać, no chyba, że rozciąć, jedynie co to można wymienić znaczek BMW, ewentualnie kupić sobie na allegro i zakodować, niekoniecznie w ASO. Pzdr
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Ja mam nowe nokiany 225/45 i miałem problem w górach z podjazdem pod dużą oblodzoną górkę, ale to wszystkie auta stawały. Tak to bez problemów. Pzdr