Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Powiedzcie czy da sie zakodować żeby H7 - ki świeciły z minimalną mocą ok 30% i żeby do tego świeciły się ringi, bo wyglądało by to ciekawie. pzdr
-
Nagły wzrost spalania
No ja bym nie zaryzykował tego paliwa, znajomy kiedyś to kupował po 3zł i po jakiś czasie mu e60 530d nie chciało jeździć. pzdr
-
Przebieg z kluczyka
Ten co naprawiał cofnął pewnie przebieg o jakieś 70 - 90 tys. i jest normalnie nowy samochód. Pzdr
-
mechanik z Radomia lub okolic.
Kolego ma możliwośc wszystkiego, jako jedyny z okolicy posiada maszyne do regeneracji common rail, ma autoryzacje bosha. Można mu zaufać. tel. 483848977 Pzdr
-
mechanik z Radomia lub okolic.
Kolego polecam szczerze Jacka Hernika z Dąbrowy Kozłowskiej jakieś 8 - 10 km od Radomia. Jeden z najlepszych specjalistów od diesli w radomiu. A co się dzieje z autem ? Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Nie da sie doświetlać zakrętów. Pzdr
-
Komunikaty - znaczenie
Pod kompa i wyjdzie który czujnik niesprawny
-
Przebieg z kluczyka
Myślę, że jeśli przebieg byłby prawdziwy to byłby serwis do końca i do tego wyższa cena Pzdr
-
Przebieg z kluczyka
No ciekawy przebieg ciekawy, myslę, że najpierw sprawdz książke bo podejrzany przebieg. pzdr
-
[e61] Dyleman z xenonami
No do tego jeszcze spryski i poziomowanie. pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Nie trzeba zdejmować koła, skręcasz i zdejmujesz same zaślepki, średni czas wymiany to 15 minut na żarnik. Pamiętam, że po wymianie żarówki muszą świecić nieprzerwanie conajmniej 40 minut. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
No mają kolego spierniczone te układy ( starter, który wywiera zbyt duży prąd na przetwornicy ), ale jaki widać nie wszystkie. Kolego a jakie ty masz teraz założone w aucie, że tak pięknie świecą ? Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
W FRM I nie znajdziesz tej funkcji bynajmniej u mnie jej nie ma. pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Twoje światła świecą o niebo lepiej niż moje i nie mówie tutaj o kolorze, to pewnie dlatego że masz 90kkm przelotu i jeździsz pewnie na dziennych dzięki czemu nie marnujesz odbłyśnika. pzdr
-
Otwieranie tylenj szyby z pilota E91
No gdybym miał wiecej czasu to i jak bym posiedział ze słownikiem, ale gdyby ktoś z was wiedział co dokładnie to proszę o jakieś wskazówki. Z góry dziekuje Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Uważaj na przetwornice kolego z tymi chińskimi żarówkami, bo mogą się szybko skończyć. pzdr
-
Otwieranie tylenj szyby z pilota E91
No wiem wiem kolego, a podpowiesz co trzeba pozmieniać ?
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Ja bym nie skrzywdził mojego samochodu takim czymś :)
-
Otwieranie tylenj szyby z pilota E91
Witam Czy ktoś się spotkał ? Da się to przekodować ? Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
No widzisz ty zakodujesz i to dla kolegów z forum, a mi gośc za dzienne krzyknął 150zł, to za te pieniądze miałem interfejs i sam sobie zakodowałem. Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Dokładnie tak, możesz zakodować lub poprosić dealera o zakodowanie, jeśli to nowe auto. Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
No jeśli masz zakodowane seryjnie to pewnie to zauważyłeś, jeśli nie to da się zakodować światła które chcesz, halogeny, xenony, ringi. Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Nie sądzę, żeby ktoś mu zakodował "co się da" za 50 czy 100zł.
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Być może masz już wypalone odbłyśniki. Pzdr
-
Światła (Xenon) - Po otwarciu pilotem Auta
Nie ma takiej mozliwości, bez wymiany modułu świateł. Pzdr