Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Nagły wzrost spalania
Kolego jadąc na tempomacie 120km/h średnie wyszło mi dokładnie 6,9l przy zimowych oponach, w mieści ok 9l. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Jeśli masz FRM I to raczej w BC nic nie namieszać, w idrivie tylko !
-
Nagły wzrost spalania
Kolego to ile ty byś chciał zeby ci palił przy 120km/h ? Mi średnie wyszło na trasie z prędk. 130km/h w granicach 7l, na zimówkach. Niewiem czego oczekujesz od auta Pzdr
-
po regeneracj turbo,lapie czasami od 2.5 tys
Prawda jest taka, że turbin się nie regeneruje, a jeśli się to robi, to jest jak w lotto, rzadko się zdarza, że turbina regenerowana będzie długo służyła. Jeśli geometria jest dobrze ustawiona, to turbo do wywalenia ( no albo do kolejnej regeneracji ) Pzdr
-
Biały dym, czy to świece żarowe?
bardzo możliwe, dziś wstawiłem do garage, więc będzie wiadomo. Pzdr
-
Biały dym, czy to świece żarowe?
Witam Mam taki problem, od kilku dni są przymrozki, i moje auto po odpaleniu ( jakieś 10 sekund - nierówno pracuje ale tylko przy porannym odpalaniu ) Z wydechu leci biały dym, przez jakieś 2-3km ( dość duży, bo chmura się robi ), dodatkowo, nie zapala mi się żadna kontrolka od świec żarowych. Co to może być ? Pozdrawiam
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Już pisałem, że się da
-
Opony zimowe do e91.
Znajomy ma nokiany w e60 i ja również zdecydowałem się na nokiany ( 550zł - szt ) 225/45/r17. Narazie mogę powiedzieć, że są a dużo bardziej ciche niż pirelli. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Nie mam czujnika zmierzchu, wysyłałeś mi kody na PW, więc kombinowałem, ja najpierw aktywowałem dzienne przez frma, wszystko pozmieniałem, potem wyłączyłem tylko Tagharliht_ECE na nicht_aktiv a następnie w CAPPL ustawiłem odpowiedni parametr świateł dziennych w idrive ( w tym co mi wysyłałeś, jest dokładnie opisane ) na aktiv i jest GITARA. Dodaktowo udało mi się do idriva dołączyć potwierdzanie dzwiękowe i to również działą prawidłowo, jak coś jeszcze odkryje dam znać. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Ja mam DRLki aktywowane w ten sposób, że w Idrivie mogę sobie je w dowolnym momencie włączać/wyłączać przez odznaczenie funkcji. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Szczerze mówiąc kolego niewiem czy jest sens się kogoś prosić i z kimś uwamiac bo to strata czasu, kup sobie fejsa z allegro i sam sobie zakodujesz. Jak będziesz miał Już NCSA odezwij się na PW to ci wytłumacze wszystko co i jak
-
Problem z zawieszeniem..stuka puka :/
Kolego generalnie wspomaganie chodzi bardzo ciężko w e90 w porównaniu do innych aut. to że "rzęzi" na skręconych kołach do oporu to nic nadzwyaczajnego. Na twoim miejscu pojechałbym DO MECHANIKA, KTÓRY ZNA SIĘ NA RZECZY, a nie jeździł po stacjach diagnostycznych, śa inne sposoby na sprawdzenie takich rzeczy. Pzdr
-
Jakie radio CB ?
Ja polecam unidena 510xl i presidenta missouri lub AS-100. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Nie no generalnie to ja na to nie narzekam, tylko mówie jakie są wady, ale nie wydaje mi się żeby to aż tak oślepiało żeby się nie dało jechać, jeśli komuś zależy na oszczędzaniu odbłyśników xenona to jak najbardziej polecam, lepsze to jak paski z allegro naklejone na zderzak. ( według mnie oczywiście ) Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Dokładnie stojąc 13m od auta, odbłyśnik od pasażera wali po oczach a z daleka to wygląda jakbym miał włączone długie i na dodatek są blisko siebie co nie wygląda zbyt fajnie, w audi jest to fajnie rozwiązane, z tym, że tam są lampy, ktore pozwalają to stosować i auto wyjechało z fabryki na takowych DRLACH. Ale lepszy rydz niż nic. Pzdr
-
3 lifting
Nawigacja z dyskiem twardym do tego
-
Turbodziura
No właśnie niekoniecznie bo te beemki tak mają, że ciągną dopiero od 2 - 2,2 tys. obr., silniki są mało elastyczne na niższych obrotach i trzeba często zmieniać biegi. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Co dowodzi, że mamy nie przeszkolonych policjantów, według mnie powinni zabierać dowody z miejsca i karać najwyższymi madatami za xenony z allegro, bo to przeszkadza innym uczestnikom ruchu. Jeśli chodzi o te nasze dzienne na długich to też nie jest legalne rozwiązanie, ale nikt się do tego nie doczepi bo nikomu to nie utrudnia ruchu. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
No właśnie w nowszych, a do starszych beemek jak włożysz ledy to w ogole nie będzie tego widać. Jejku przeczytaj temat od 1 strony to wtedy zrozumiesz, że dzienne są realizowane na długich z 30 procentową mocą. Pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Musiałbyć włożyć mocniejsze żarówki do ringów ( choć to i tak będzie niezgodne z przepisami, bo przy dziennych mają świecić mocniej a przy postojowych tak jak świecą teraz ). No i uważaj bo jak zapodasz za mocną żarówkę do ringa to może się stopić. Pzdr
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Kolego migomatem, najlepiej podjedz do blacharza lub tam gdzie spawają tłumiki, będa wiedzili co mają zrobić, tylko powiec, zeby przespawali ucho ( uchwyt ), n2-70rsl naprawde idealnie pasuje do tego auta. Pzdr
-
e91 320d pali prawie 10l/100km co robic ?!
Mi w cyklu mieszanym wychodzi 8,6. 710km na baku ( zalewazm zawsze 60l ) Pzdr
-
Dolewka oleju
Mam takie pytanie, przy prędkosci ok 220km/h i zhamowaniu bardzo mocnym do 120 zapaliła się kontrolka oleju i wyskoczył na ekranie nieprawidłowe ciśnienie w komorze ... Stąd moje pytanie, czy to normalne, dodam, że kontrolka zgasła po 10 sekundach. pzdr
-
E90 Światła do jazdy dziennej
A odpalenie dziennych na halogenie w FRM I ? Jeśli nie to co zrobić, żeby samochó pamiętał, że został zgaszony na halogenach. pzdr
-
Problem z odpalaniem BMW 320d
Skoro wymieniłęs koło pasowe, to albo pasek albo rolki prowadzące. Pzdr