Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Jeśli oleju jest mniej niż połowa stanu, to po pełnym rozgrzaniu silnika może się zapalić żółta kontrolka, wystarczy dolać 200ml i będzie OK, mi podczas ostrego hamowania też kiedyś ( jak było mniej niż połowa oleju ) zapaliła się czerwona kontrolka na 3 sekundy. Pzdr
-
Kamera e E90
Witam Co myślicie o takim bajerze,to się podłacza pod Idrive ? Miał ktoś styczność z tym chińskim wynalazkiem ? Pzdr
-
BMW seria 3 - z silnikiem 2.0 163KM.
W BMW nie ma problemu żeby skorygować licznik w każdym miejscu, za egzemplarz z 05 - 06r w 2,0 dieslu trzeba dać 52 - 55 tys. nie kuś się na takie co są wystawione za 42 - 47tys.zł bo wiadomo, że coś z nimi nie tak. Pzdr
-
BMW seria 3 - z silnikiem 2.0 163KM.
Problem z wałami dotyczy silników 177km z początku produkcji, fakt prawdą jest, że pod 150tys. wszystko się może zdarzyć, ale to zależy tylko i wylącznie od poprzedniego właściciela, poza tym wszystko można dokładnie zweryfikować przed zakupem i ewentualnie negocjować cenę na naprawy. Pzdr
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
Dokładnie, ja u siebie mam dwururkę i co jak się poznasz, czy jest czy nie ma dpfa ?. Druga sprawa jak auto dostanie w tył i nie ma dpfa to nit nie będzie szukał zagiętego w dół tylko weźmie co jest. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Będą oryginalne, ale te żarówki mozna kupić za 280zł natomiast za 400zł to masz już Philipsy Ultrablue. Pzdr
-
lampy bixenon
Masz E91 czy E60 ? Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Jak ci się zlewa kolego, to masz odbłyśnik wypalony, im więcej Kelwinów tym słabiej widać drogę, nie mówiąc już o mokrej nawierzchni, gdzie praktycznie tylko rowy są oświetlone. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Kolego ja mam u siebie Pihillpsy 5000k i nie ma rewelacji, nadal została żółta poświata ( u góry ), która jest zależna od soczewki, natomiast żarówka świeci intensywnie bo jest nowa, i jak podjedziesz pod ścianę to widać też trochę tego niebieskiego, natomiast wizualnie to wygląda bardzo fajnie soczewka biała z niebieską poświatą ( widoczne z większej odległości ) Pzdr
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
Masz dpfa i miałeś okopcony ?
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
Jeśli ma końcówkę chromową to pewnie mu się rzuca, u mnie jest dwururka i coś tam zawsze widać, ale nie żeby w oczy raziło. Pzdr
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
Dobra ja też wiele rzeczy widziałem, w żadnym aucie z dpfem nie ma prawa być sadzy, mam forda z dpf i czyściutko, znajomy ma 330d i też palec wsadzasz i jedynie co to masz zakurzony. Pzdr
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
Albo sie przejedz i zobacz czy dymi, a najprościej włóz palec do wydechu, jak będzie w sadzy tzn ze nie ma dpfa
-
Kasowanie inspekcji klocków
Odrazu przeproszę, że tutaj zamieszczak temat, ale gdzie indziej raczej mało kto zagląda. Czy ktoś mi powie ja skasować INPA inspekcje klocków po wymianie ( razem z czujnikiem ) Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Z reguły się nie wymienia bo jest drogo ( 5 - 7 tys. ), lepiej czyścić chemicznie, lub po prostu usunąć. A trwałość zależy od tego gdzie auto było jeżdżone, bo jeśli trasy to bez obaw, ale przy używanym aucie tego do końca nie wiemy niestety. Pozdrawiam
-
[E90/1] Kasowanie Inspekcji
Witam Jak skasować inspekcję Klocków INPĄ bmw e90. Pozdrawiam
-
licznik E90/E91
Panowie za podświetlenie BC również odpowiadają żarówki, ale czy są one wlutowane czy wyjmowane ( t5 ) tego niewiem. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Nie bój się dpfa, szczególnie w aucie, którego przebieg nie będzie aż tak duży ( czyt. lci ). przesiadając się z A6 - tki musisz liczyć się z tym, że tu będzie o wiele ciaśniej. Pzdr
-
Światła Led w halogenach
Pomijając fakt jak to obciachowo wygląda ...
-
[e90/e91] Mechaniczne otwieranie klapy
Panowie ja nie wiem czy to w ogóle jest dobre rozwiązanie, ostatnio wszedłem do domu, samochód stał na podwórku przed garażem, nacisnąłem przez przypadek guzik od bagażnika ( byłem pewien, że nie załapało ) a rano zonk. Bagażnik otwarty ( gdyby klapa odskakiwała to byłby problem ). Pzdr
-
Problem z DTC
Być może któryś z czujników się uszkodził i podaję błędne dane do komputera. Pzdr
-
Spalanie zima
No kolego przy prędkości 160 km/h opór powietrza ( trumny ) jest bardzo duży i to jak najbardziej normalne spalanie przy takie prędkości.
-
Radio Business
Bi gdybyś chciał pomóc to zrobił byś koledze nawet głupie zdjęcia telefonem owej instrukcji
-
Światła Led w halogenach
Ok i co ci to da ? Chcesz jeździć w dzień na halogenach ? Nawet niewiem czy da sie tak zakodować. Pzdr
-
Radio Business
Chyba by "odsprzedać" co jak co ale instrukcje sprzedawać. Pzdr