Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Spalanie zima
akurat xenon ma mniejszy pobór prądu, ale tak poważnie jeśli włączymy grzanie foteli, ogrzewanie tylnej szyby, ogrzewanie kabiny na max, to auto spali więcej, w fordzie na spalaniu chwilowym, przy wszystkim wyłączonym pokazuje 0,8l/h jak jest zimny a jak włącze podgrzewanie przedniej tylnej szyby, grzanie stołków + ogrzewanie kabiny to już się pojawia 1,2 - 1,4l /h. Pzdr
-
Spalanie zima
Skoro przejedziesz na baku 830km to pali ok 7,3l a nie jak pisałeś 6l - 6,2l to po pierwsze, a po 2 emerycką jazdą dałoby się osiągnąć taki wynik pod warunkiem, że auto byłoby w ciepłym garażu. Pzdr
-
Spalanie zima
To wydaje się aż dziwne, bo nawet N47 tyle nie pali, a sprawdzasz na dystrybutorze ? W sumie w trasie to i ja zejdę do 6,7 - 7l zimą, ale tylko w trasie i przy spokojnej jeździe do 110km/h. Pzdr
-
e60 i ulepszacze
Możesz dolać denaturatu ze 300ml na zbiornik, żeby wodę wyciągnęło, a jeśli masz dobre paliwo to raczej nie powinno zamarznąć. Pzdr
-
E91, Silnik w czasie jazdy sam z siebie gaśnie
Jak zapala się kontrolka to powinien jakiś błąd się zapisać, podłącz, pod porządny komputer. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Dzięki za bezcenne rady
-
Pytanie o świece żarowe
Jeśli jedna świeca walnięta i nie odpala to nie koniecznie musi być wina świec. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Szkoda mojego czasu na dyskusje z takimi osobami, ja wiem swoje ty wiesz swoje i niech tak zostanie. Pozdrawiam
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Cieżko mi to wytłumaczyć, ale są takie blaszki które dochodzą to żarnika, i właśnie one są w jakimś innym kształcie, dodatkowo obudowa chińszczyzny przy wejściu wtyczki jest nie wyprofilowana idealnie jak w oryginalne. Tak się kolego "exide" składa, że gdyby światła nie działały to bym samochodu od niego nie przyjął, więc nie wiem po co mi to twoje pisemko, gość nawet nie wystawiał mi faktury od razu tylko 2 dni później, żebym sobie sprawdził czy nic nie będzie się działo, żarówki już świecą ponad miesiąc i jest OK. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Okej zróbcie jak chcecie, wasza sprawa, według mnie te żarówki są w 100% oryginalne, a odnośnie tego co idzie na pierwszy montaż, to wątpie, żeby w nowe samochody teraz wsadzali 4100k, niewiem jak w BMW, ale, np w hondzie idzie 4800k w fordzie 5000k ( sprawdzane ) i w audi pewnie też sądząc po barwie. A odnośnie tego gościa, posiada naprawdę duża wiedzę na temat żarówek i do tego specjalistyczny zakład, który naprawia/sprzedaje przetwornice, więc ja ze swojej strony mogę go polecić. Pzdr
-
Spalanie zima
To najnowszy silnik pali zdecydowanie mnie + do tego trasa + wszystko sprawne na 100% ( wtryski, termostaty, turbina ), więc spalanie OK. Samochód w miarę lekki i opływowy. Ale to i tak nadal mało z trumną na dachu, mierzyłeś spalanie na dystrybutorze ? Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
To ten gość http://allegro.pl/d1s-philips-osram-oryginal-xenon-35w-w-wa-i2071233483.html tylko nie ta aukcja, trzeba zadzwonić i ewentualnie można do niego podjechać i on zamontuje. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Kolego gość mi te żarówki własnymi rękoma zakładał, więc nie potrzebowałem żadnego pisma, żarówki są oryginalne, bo pokazywał mi czym się różnią od podróbki, a jeśli chodzi o to montowanie do BMW, to widać szły na pierwszy montaż philipsy bo ja akurat miałem i być może w nowych też się trafiają, ja mam w Ford Kuga 5000k samochód 2010r. Pzdr
-
Spalanie zima
Mój manual w te mrozy w cyklu miejskim ( jazda koło domu ) w 10l się zamyka. Pzdr
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Jest Philips 5000k to jest D1s z oznaczenie C i jest to oryginalny produkt montowany od 2009 we wszystkich bmw i nie tylko. Ja mam to założone i jest Okej, światło zdecydowanie lepsze od oryginału i widać niebieska poświatę, żarówka jest na pewno oryginalna bo po pierwsze nie spaliła mi przetwornicy jak poprzednie, po 2 bardzo wiarygodny sprzedawca, który powiedział, że jak uwali przetwornice to on mi sponsoruje nowe, a po 3 oryginalne opakowanie, takie same numerki jak na oryginalne tylko literka C. Pzdr
-
Prawidłowe odpalanie Diesla za pomocą guzika START - Pomocy
Świece ok 200zł, sterownik nowy ok 400zł, podłącz pod komputer to zobaczysz czy do wymiany świece czy sterownik a najlepiej wymień od razu jedno i drugie jeśli jesteś pewien, że samochód nie odpala z tego powodu ( jeśli na kompie będą błędy 4 świec, to najprawdopodobniej padł sterownik - ale nie koniecznie ) pzdr
-
Pytanie o świece żarowe
Mając jedną nową świece i komputer można sprawdzić co jest uszkodzone. Sterownik trzeba wyjmować od dołu w 2.0d. PZdr
-
530da ev zakup
kamiloo98 odpowiedział(a) na bewan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA skąd wiesz, że nie ma wewnętrznego ?
-
Pytanie o świece żarowe
Mój też ciężko pali, na mrozie, na kompie błąd 4 świec, pierwsze co to wymieniam sterowanie jutro, bo poprzedni właściciel wymieniał świece. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
A jak będzie 5 na plusie to będzie plucha, a co do czyszczenia felg, w lato oczywiście gąbka i szampon, a w zimę, na myjnie bezdotykową, to kupuje preparat do mycia silników, psikam na felgi za minutę spłukuje i są jak nówki, nie jest to szkodliwe dla lakieru i tym bardziej dla felgi ( chyba, że jakaś malowana spryem u henia w garażu ) - SPRAWDZONE. a efekt super, w lato jak są bardzo brudne też to stosuję. Pzdr
-
Trzęsący się lewarek skrzyni biegów - 320i benzyna
U mnie nie telepie mam diesla, na pewno nie 0,5cm, może jakieś milimetry. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
Ja myję od kilku lat w lato auto gąbką i żadna mi jakoś karoserii nie porysowała, myślę, że podstawą jest dobre spłukanie samochodu myjką ciśnieniową, żeby nie było piasku. Pzdr
-
E90 - Spalanie rzeczywiste vs wg komputera, spostrzeżenia
A jak sprawdzic spalanie z ukrytego menu ? przyzwoite spalanie jak na ten silnik. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
Raczej gąbką a nie szczotką, a żeby odświeżyć lakier to można po prostu przepolerować raz na 3 - 4 miesiące. Pzdr
-
myjnia cisnieniowa zima
Ahh jak ja kiedyś stojąc na zewnątrz przyjrzałem się myciu samochodu przez te szczotki ( oczywiście będac w środku myjni ) to w pewnych momentach aż się bałem czy się coś nie urwie w aucie, mycie fajne, ale mało dokładne, felgi i nadkola niedomyte, tylna szyba pod spojlerem w kombi nie domyta, lusterka niedomyte, według mnie już lepsza ta bezdotykowa, ale i tak ręczna bezkonkurencyjna. Pozdrawiam