Treść opublikowana przez kamiloo98
-
BMW 335 D POMOC W ZAKUPIE
Szansa zawsze jest, ale nie wiadomo czy to co kupiłeś nie było już malowane.
-
BMW 335 D POMOC W ZAKUPIE
A próbowałeś to kolego w jakiś sposób sprawdzić, bo ja już kiedyś kupiłem idealne części w kolor ( byłem pewien, że jest identyczny ) do Nowego partnera i co się okazało, że jest inny odcień i są części do malowania. Pzdr
-
Kupno E90 benzyna czy ropa
Kupuj diesla i czekaj aż ci przy wyprzedzaniu padną wtryski albo będzie trzeba wymienić za chwile turbinę czy też DPF same plusy bo pali 2 litry mniej niż benzynowy silnik. Ale przynajmniej jest w czym wybierać bo wszyscy się diesle pozbywają ( zob. allegro) Nie licz na to ze ropa będzie tańsza bo to nie w interesie rafinerii ani rządu. Co do LPG to zapytaj się fachowców np http://www.abart.com.pl/Galeria/BMW czy maja reklamacje z instalacjami. NO TAK BO PRZECIEŻ BENZYNA JEST BEZAWARYJNA I NIC SIĘ NIE PSUJE ( ZAPOMNIAŁEM - PRZEPRASZAM ), to że nie czytamy często a awariach benzyn jest powodem tego, że jest ich tu dużo dużo mniej niż diesli. Pzdr
-
BMW 335 D POMOC W ZAKUPIE
Co ty w ogóle piszesz ? Maske dobierzesz bez malowania ? Chyba jedną na 100 tys.( poza tym zawsze są rożnice w odcieniu i się maluję element ), a na zderzaku i tak nie wyjdzie czy był malowany.
-
Wszystko zgasło, zero reakcji na kluczyk
Witam Dzisiaj chcąc odpalić auto, po prostu wszystko zgasło, kluczyk nie dał się wyjąć ze stacyjki, zero oświetlenia, awaryjnych, kompletnie nic. Po podpięciu pod kable wszystko wróciło do normy, ale nie jest to wina akumulatora bo był naładowany na full i jak podłączyłem kable to auto nie chciało odpalić dopiero po chwili wszystko wróciło do normy. Kiedyś też mi się tak zdarzyło jednak bez kabli wszystko po 15 minutach wróciło do normy. Co to może być ? Pzdr
-
BMW E61 540I Spalanie
Jak się przesiądziesz na 530d 231km lub 535d to na pewno nie będzie słabsze autko a spali dużo mniej, no chyba, że nie chcesz diesla. Pzdr
-
Kupno E90 benzyna czy ropa
Kupuj diesla, ropa ma być tańsza. Koszt instalacji ci się szybko nie zwróci. Pzdr
-
a jednak kupiłem e61 :) proszę o rady ?? OC AC itd...
Kolego nie wiem jak jest w przypadku gdy jest ona właścicielką polisy ( ale pewnie z tego tytułu polisa będzie droższa jeśli wiek żony <25 lub <30 różnie teraz jest to zależy od TU ). Ja nie mam na siebie zarejestrowanego pojazdu bo bez sensu mi płacić 6tys.zł ubezpieczenia, polisa wykupiona na Ojca ( pełen pakiet ) i dodatkowo z tym wiekiem, kolego musisz dopytać, bo w różnych TU różne zasady są, ja mogę polecić Ergo Hestia i Inter Risk ( tyle, że tutaj jest właśnie z tymi młodymi kierowcami pomieszane i dlatego jestem w hestii. PZU również polecam gdyż nigdy nie było problemu ale ceny mają chore. Pzdr
-
Dziwne objawy podczas tankowania paliwa zimą
Napisałem ci na PW co sądzę o twoich żartach na mój temat. A ty sie kolego nie spinaj nie potrzebnie, bo to dziwny przypadek, którego nikt nie potrafi wytłumaczyć, wstaw samochód do ciepłego garażu, potem jedź zatankuj i zobacz, paliwa mu nikt nie dolał, bo mówi, że wskazówka mu się nie ruszyła po dolaniu 2,5l ropy, więc max poziomu ropy w zbiorniku nie ma. Może jakiś pistolet na stacji wadliwy ? Pzdr
-
Dziwne objawy podczas tankowania paliwa zimą
OD tego inny temat, ale 12l to może ciut za dużo, zależy jak jeździsz w te mrozy 8,5 - 10l to norma. Pzdr
-
a jednak kupiłem e61 :) proszę o rady ?? OC AC itd...
Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to jeśli żona ma mniej niż 25 lat, to musisz wykupić specjalne ubezpieczenie bo inaczej autocasco nie działa, nie ma tu nic do rzeczy czy żona jest wpisana w dowód czy nie. Ja płacę 3000zł ( zniżki max ) w ERGO HESTIA za full opcję z ochroną zniżek ( do 2 incydentów w ciągu roku, za 3 żniżki lecą ) i oczywiście z kierowcami poniżej 25 roku życia. Ze swojej strony mogę również polecić InterRisk ale ich cena była w tym wypadku ok 4 tys.zł Pzdr
-
Dziwne objawy podczas tankowania paliwa zimą
Nie podśmiewam się, ale strzelam, że albo coś przymarzło ( nie wiem czy w rurce czy gdzieś ), albo coś blokuje wlew, specjalistą nie jestem, ale zbiornik raczej się nie skurczył. To, że wskaźnik nie doszedł do pozycji MAX, to znaczy, że jest sprawny, bo do auta wlałeś tylko 2,5l więc odchylenie wskażnika będzie nie zauważalne pzdr
-
Dziwne objawy podczas tankowania paliwa zimą
Kolego wcześniej pisałeś, że ci pali 6l, teraz już 2,5 to chyba powód do zadowolenia ? :D Już wiemy skąd się biorą twoje mity na temat spalani Pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
Dodam tylko, że podczas jazdy żaden nie przekracza 0,5, leje droższą ropę, doleje dodatku, ostatnio wlałem 300ml denaturatu na zbiornik, teraz zaleje jakiś porządny dodatek, zobaczymy. Pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
Nie wiem co spawali, mechanik porządny na pewno wiedział co robi, twierdził, że to uratuje turbo, ale jeśli problem się powtórzy turbina do wymiany, czas pokaże, jak będe coś wiedział dam znać, a wtryski OK ?. Są na zielonym polu więc chyba jeszcze dobrze, ale nie znam się za bardzo na tym. pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
Jeśli myślimy o tym samym to tak, już wcześniej za 1 razem jak był problem z turbina. Pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
No na czarno kopci, nie ma dpfa rzecz jasna, ale tak jak mówię kopci przy ostrym bucie i po dłuższym zamuleniu ( np, jak przez 20 - 50km nie przekroczę 2,5 tys. Obr ). Turbina była czyszczona przez dobrego mechanika, podobno w jednym miejscu była spawana. Na tą chwilę jestem przygotowany na wymianę, aczkolwiek mówię, nie wiem od czego zapiekają sie łopatki ( czy wina leży tylko i wyłącznie po stronie turbiny ) A kopci porównywalnie do tego, tylko u mnie widać to bardziej bo jest rura na wprost ( dospawana dwururka ) , auto bez dpfa Pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
Ciężko powiedzieć czy nadmiernie, jak jeżdzę w miarę powoli i depnę do 3,5 tys. to chmurka jest i to nawet nie mała, ale znowu bez przesady, natomiast jak już się jeździ szybko, to po prostu dymka puszcza, ale jest zauważalny w lusterku, przy normalnej jeździe do 2,5 - 2,8 obr. nie ma tragedii. Ale coś musi być powodem zapiekania się kierownic turbiny, zobaczymy co powie mój mechanik. Pzdr
-
Zapieczone kierownice od turbiny po raz kolejny
Witam Kolejny raz mam problem, z kierownicami turbiny, 4 mieś temu ( 10000km ) były czyszczone i było wszystko OK, jeździłem w miarę dynamicznie przez ten okres. Dzisiaj znowu są do czyszczenia, dodam, że auto kopci, więc nagar może się zbierać, co robić, czemu tak się dzieje, poniżej wstawiam screena z inpy z korekcją wtrysków, czy ktoś się wypowie, czy przez to auto może mieć problemy z turbiną, mechanik mówił, że turbina będzie do wymiany jeśli problem powróci, tylko obawiam się czy po założeniu nowej turbiny problem powróci. http://www.resizer.pl/pliki/2043.jpg Pzdr
-
kupno E91 320d
kamiloo98 odpowiedział(a) na Swix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle czy prawdziwy ? Plusem ? Zależy czy ktoś umiejętnie z tego korzysta. To, że ma xenona i chipa, nie znaczy, że będzie ciekawszą ofertą ( zależy, kto czego oczekuje od auta ) , to auto za 52.900 ma normalny przebieg jak na swój rocznik, i bałbym się kupić 7 letniego bmw z przebiegiem 130tys.km. Pzdr
-
Nie odpala na mrozie
Nie trzeba wyjmować, ani odłączać klem, bynajmniej ja tak ładowałem wszystkie samochody i nie było problemów nigdy. Najważniejsze abyś nie palił samochodu na prostowniku. Pzdr
-
Jazda na samych ringach e90?
To nie są dzienne tylko postojowe, a że widać ich w dzień to nie znaczy, że możesz na tym śmigać, jak słonko wyjdzie to nic nie będzie widać. Pzdr
-
Spalanie zima
Po to jest to forum, przy okazji można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. :shock: Pzdr
-
525d drgania kierownicy podczas zwalniania!!
Tarcze co 50tys.km, klocki co 15 - 18tys.km. Pzdr
-
Spalanie zima
3.0d pali 7,5l w te mrozy ?