Treść opublikowana przez vystelior
-
SPRZEDAM BMW E90 POLSKI SALON 2008R 318D PO TUNINGU od fana
vystelior odpowiedział(a) na banka87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażE46 330i 2003/4 jak ma bogate wyposazenie, niski przebieg i jest bezwypadkowe to moze stać 40k i to jest odpowiednia cena. Natomiast ten model ma juz praktycznie 4 lata, wiec oczywiscie, ze cena przesadzona jak piszecie jak na 318d, ale zawsze oglaszajac samochód na początku startuje sie od kwot wysokich i chyba prawie kazdy tak robi. Jak sie komuś nie spieszy to moze próbować a rynek zwerufikuje temat.
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
vystelior odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiscie, ze E92 stoi na roczniku wiecej o te 12-15k zł od E90...Tyle, ze tyczy sie to 335i, 330d , pewnie jeszcze 330i...nie wiem czy przy 320i to działa...Świetne coupe z takim lichym silnikiem ? Zreszta mowa tu o aucie , ktore było rozbite jak mało , ktory Amerykan w cenie bardzo porządnego egzemplarza.
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
vystelior odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNIkt nie da 65k za 5 letnie 320i...nawet jakby bylo w swietnym stanie. Za 50-55k kupisz 328i USA po znacznie mniejszym dzwonie. Albo Europa 325i 2006/7 dobrze wyposazone, bezwypadek. np http://otomoto.pl/bmw-325-i-salon-polska-automat-C20499207.html
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
vystelior odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez przesady....Jak na polskie warunki E92 to bardzo eksluzywny samochód...a na ulicy zawsze widzi sie tylko mega fury...w porownaniu do 99 % aut na drodze w PL E92 to szpanerski wóz. Te "bardzo wiele" lepszych aut od E92 to bedzie jakies 0,1 - 1 %. Albo mniej.
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
vystelior odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to ja napisalem, ze biorąc pod uwage bezsensowny (dla E92, bo paliwozerny i slaby) silnik to cena wysoka nawet jak za igłe, bo 328i USA po znacznie mniejszych dzwonach (np bez naruszen konstrukcji) zeby sie sprzedaly musza byc wycenione na okolo 50-55k.
-
Udalo sie! Mam 325xi
No i jak z tym X drivem w koncu jest Panowie ? To jest stały naped 4x4 czy jak ? Sprawdza sie w zimie na podjazdach ?
-
BMW 320ci 2007r - Poznań - WBAWA71060JT25208
vystelior odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo wlasnie biorąc pod uwage motor to cena jak za igle, bezwypadek z salonu PL....a nie za ulepa... Po 50-55k chodza 328i USA po mniejszych dzwonach i lepiej ulepione :P (dwa takie sprawdzilem jak szukalem auta).
-
F30 Nowe bmw serii 3
Akurat wnętrze E90 jest dalekie od spartanskiego. W zasadzie mimo, ze model ten dokonuje juz żywota w fabrykach...to wedlug mnie jedynym autem tej klasy, ktory ma lepsze materialy wykończeniowe wnetrza jest C-klasa po fejs liftingu. Wystarczy przypomnieć, ze w E90 tunel środkowy nie jest wykonany jak np w A4/A6 czy Passacie z tandetnego, twardego i chropowatego plastiku , tylko z przyjemnego w dotyku przypominajacego skóre, gęstego tworzywa. Klapka schowka w E90 jest chyba najlepszej jakosci tej i nie tylko w tej klasie (idealnie spasowana w deske i cała przyjemnie miękka). Boczki drzwi - nawet dolna część jest wykonana z dobrego, lekko miękkiego materiału ! Skóra ? Przynajmniej w LCI fantastycznej jakości. E90 mimo 7 lat na karku jest samochodem bardzo wysokiej jakości. A, oprocz Merca C jeszcze Volvo S60 moze sie rownać jakoscią wnetrza z E90. Co do F30, to jak mowie, mam nadzieję, ze nie bedzie takich wpadek jak w F20. Napisz coś wiecej , jak sobie skonfigurowałeś nową Trójkę ?
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ja mam tylko nadzieje, ze zdjecia są mylące i wnetrze F30 nie bedzie niemalże żywcem przeniesione z F20...Nawet w prasie cos troche pomijaja poziom jakości materiałów wnetrza....F20 to poziom Golfa VI (uważanego za najlepiej wykończonego kompakta)...Zatem jezeli F30 zaliczy te same wpadki jakosciowe co F20 - slaba jakość boczków drzwi, tunel srodkowy tandeta, klapka schowka tandeta, dolna czesc deski - sporo twardego plastiku...to bedzie masakra... F10 to najlepiej wykonczone auto w swojej klasie, miejmy nadzieje, ze F30 pojdzie w jego ślady.
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam przy aucie nawet za 120-150 tys zl wiele osob sie szarpie na kredyty/leasingi na 5 lat, to nie trzeba miec jeszcze bardzo duzych dochodow. Ale jak ktos jezdzi nowym autem za powyzej 300,000 zl to nawet jak jest w leasingu to dochody musi miec juz wysokie. Zresztą w DE tez nie jest tak hiper, oczywiscie NIE MA porownania do PL. ALe nie jest tak, ze tam ludzi co zarabiaja powyzej 10k Euro miesiecznie netto jest masa...Jest ich o wiele, wiele wiecej niz w PL oczywiscie, ale nie jest tak, ze co piąty Niemiec zarabia 10k czy nawet 5k Euro.
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZalezy od definicji zamożnego. Na nową 7 to raczej moga sobie pozwolić juz tylko bardzo bogaci ludzie. W PL bedzie raptem kilkanascie tysiecy takich osób. Jak kogoś stać na nowa Trojke to juz to jest bardzo zamozna osoba, o ile ta Trojka nie jest rownowartoscia 3 letnich dochodów...
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, tacy ludzie czesto kupuja wlasnie dane modele BMW, bo w danych kategoriach cenowo-wiekowo-jakościowych to sa najlepsze auta na rynku używek. Bo co jest lepszego wśród aut za 30-40 tys zl niż E39 530i/540i czy E46 330i ? Nic. Tyle, ze takie mlodziki kupuja egzemplarze po 15 tys zl i jeszcze dodatkowo nie dbając o nie pogłębiaja techniczny rozklad.
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
vystelior odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa ? hehe , zdarza sie, ale przynajmniej salony Polska, wiec pewnie przebiegi itp do sprawdzenia. I w sumie na okolo 110 ogloszen E90 320d 2005/06 to sa z 10 najdrozszych.
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
vystelior odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtóres z tych trzech sprawdzasz ? To sa prawdopodobnie jedne z najlepszych 320d E90 na rynku.
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo niezły był kosmos, jakby tak teraz było po powiedzmy 3,4 to : tutaj 335i 2009r wyszloby 105 tys zl http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154217481&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 A tu np 335xi 2008r, 60 tk ok 94 tys zl http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=155114023&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=56&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2009-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 Wtedy naprawde warto bylo jechać do DE po auto. E39, E46, E90 do wyboru do koloru.
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, a wczesniej przez ile bylo miedzy 3,5 a 3,9 ? Pare lat sie chyba tak utrzymywało mniej wiecej ?
-
E 60 535d
vystelior odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie wiem. Kilka miesiecy temu forumowicz narzekał, ze nie moze sprzedać 535d za 73-76 (cos kolo tego) z 2005 ze 170 tk. Mowie tylko ,ze masz duze pole do negocjacji, bo te samochody z tym silnikiem z takim przebiegiem nie sprzedadza sie latwo za takie pieniądze. A bedzie nawet bardzo ciezko.
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
vystelior odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU Sikory stała tez kilka miesiecy temu 320d 2005r ze 130 tys km (skóra, automat, ksenony, pdc, elektryczne fotele, podgrzewanie, cd itp) za 49900 zl, ktoś z forum ja chyba nawet kupił. Za 50 tez moze ci sie trafić naprawde dobre 320d, ale musisz poszukać. Widziales to ? http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-320d-maly-przebieg-salonpl-C20765699.html http://otomoto.pl/bmw-320-d-salon-pl-C22002643.html http://otomoto.pl/bmw-320-salon-polska-C20676705.html
-
E 60 535d
vystelior odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa z tym przebiegiem 200 tys km przeszacowana o dobre 12-14 tys zl. DLa porównania pół roku temu Diler sprzedawal bezwypadkową 535d ze 110 tk , 2005r za 72-75 tys zl. Ta biała też o dobre 10-14 tys zl przesacowana.
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo kurs Euro wszystkim krzyzuje plany. Co do wyboru w E39 540i w DE - dałem sedana 2000-2002. Jest w czym wybierać : http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&categories=Limousine&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&fuels=PETROL&ambitCountry=DE Tu 530i 2001/2002. Z przebiegami 100-150 tk okolo 7-9 K Euro. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searchresults.html?pageNumber=3&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de
-
E46 & E39 ;)
vystelior odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehe mimo wszystko "lekka" przesada , chyba ktos nie moze sie rozstać z autem : http://otomoto.pl/bmw-540-i-aut-protection-C20494968.html http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=153146780&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154459633&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154947441&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=154683998&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=24&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=2
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
vystelior odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://e4c2.bmwgroup.com/e4c/searchResults.jsf;jsessionid=3BpVTyDDTJ4LhdCHdJvW1B1yTPmDC85P0gJLYXbXqS3kwx1ZyN91!-468001385 U Sikory jest 320d z 75 tys km za 58.
-
528i xdrive vs 525d xdrive
Aha dzieki za info. Ale nawet 523i jako tako daje rade. 528i 245 PS bedzie szło o wiele lepiej.
-
528i xdrive vs 525d xdrive
Aha to 528i w F10 to nie ten silnik co w nowej Trojce ?
-
528i xdrive vs 525d xdrive
I dlatego za nowe auto sie płaci słono...bo nówka to nówka. Płaci sie krocie za fakt bycia pierwszym, ktory dane auto "ujeżdża" i maca :P. Co do 528i, naprawde daje rade. Ponadto łatwo , tanio i bezpiecznie bedzie zapewne mozna zwiekszyć moc do okolo 270-280 ps. http://www.youtube.com/watch?v=1d-2CLuq-RQ Jedyna wada jest, ze to R4. Mogli zrobić R6. PRzeciez dawniej produkowali 2,0L R6.