Witam wszystkich forumowiczów! Zaczne od tego że jestem nowy na forum, więc witajcie raz jeszcze. Pojawiłem się tutaj z uwagi na potrzebę zaciągnięcia języka na temat SWAP'ów silnika w E24. Zastanawiam sie nad przełożeniem Diesla 3.0d z E46 do mojej 635tki... Czy jest to możliwe i jak trudne do zrobienia? Za pomoc w formie post'ów na ten temat z góry dziękuje...
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.