Treść opublikowana przez grodt88
-
E46 - kierunkowskazy przednie
POMARAŃCZ - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b903e99daac0b0da.html CZARNE - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f6fa33903cf7ad2.html BIAŁE -http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c48d41c8f8703866.html aktualnie mam czarne podobne do tych z pierwszej aukcji, wygląd bardzo fajny wszystko ok, tylko przy montażu poszedł tani plastikowy zaczep musialem go kleić super glue :duh: ale czego mozna bylo sie spodziewać z "made in Taiwan" ;)
-
328i sprężyny tył - sport suspension setting
przekopałem wiele forum w poszukiwaniu tanszych amorków niestety pasują tylko sachs i tylko te sachs które są do m-technic, jeśli wsadzisz inne to autko podniesie ci sie jak SUV, amorki do przodu to koszt ok 460 zł/szt
- 330D top speed tylko 200km/h
-
318 Ci problem z odpaleniem
raczej nie pomoge ale rok temu w wakacje mialem podobnie w mojej 318ci, jak auto długo stało ok 24h to odpalało na dotyk, jak zajechałem do miasta i zgasiłem go na 5-10 minut to straszny problem z odpaleniem odpalał po kilku kręceniach... tak jakby z powodu gorącego silnika nie mógł odpalać nie wiedziałem co to, zauważyłem coś takiego ze problem nasilał sie kiedy wewnątrz kabiny wilgotność powietrza gwałtownie wzrastała "If you know what I mean" ;) może od tego elektryka siadała, problem ustał sam po jakimś czasie i jak dotąd nie wrócił, pozdr
-
320i Jakie filtry
wieź filtry mana, ja wiem ze i tak kupisz tego K&N bo dałeś się nakręcić na reklame ze te filtry sa takie super i wogle, to ze sa drogie nie znaczy ze są lepsze tymbardziej że bardzo czesto można sie naciąć na podróbki a wtedy może być "ała" dla silnika. Jeżeli lubisz sie pochwalić kolegom pod strażnicą na wsi ze masz K&N pod maską i on daje ci 30 hp to życze udanych zakupów. Zamiast bulić krocie na drogie filtry które nic nie dają lepiej flaszke kupić
-
318Ci Dziwne chrzakanie podczas hamowania pomocy!!
takie "chrząkanie" powinno występować tylko przy mocniejszym zahamowaniu na śniegu, mokrej jezdni albo szutrze (ABS sie włącza) bo jeśli w codziennej spokojniej jezdzie w dobrych warunkach przy hamowaniu "chrząka" to coś jest nie tak i lepiej udać sie do specjalisty żeby obejrzał układ hamulcowy, być może podczas poprzedniej wymiany klocków coś zostało źle zamontowane albo niedokręcone itp
-
325i(m54)ile oleju
znalezienie linku specjalnie dla Ciebie zajeło mi ok 10sekund, google naprawde nie boli :nienie: viewtopic.php?f=68&t=96073 zalewaj syntetykiem z motula podobno dobry olej :cool2:
-
320d łożyska
nie polecam sie zabierac za to samemu bo cala piaste trzeba wykręcic i bez urzadzenia do wybijania łożysk raczej nie dasz rady, nie wiem cóż za mechanik podjął sie wymianay za 100zl ale kolego zaoszczędziłeś dużo, mi Bielsko-Biała za 200zł za strone nikt nie chciał sie podjąć roboty nawet w małych amatorskich warsztacikach, wymiane robiłem w profesjonalnym zakładzie i mam pewność ze mi sie to nie rozsypie przy 200km/h, robocizna za wymiane z jednej strony to 230zl, po wymianie dudnienie słyszalne w całym aucie ustały :8)
-
316i Luz na wale w dyfrze i skrzyni biegów
:?: :?: :?: chodzi o to ze jego największym problemem są błędy ortograficzne dlatego odsyłam do słownika... -.-' ps. i tytuł chyba powinien być inny a jeśli chodzi o problem z autem to na forum jest tego pełno, jak dobrze poszuka to znajdzie tylko chęci brak
-
316i Luz na wale w dyfrze i skrzyni biegów
tu masz rozwiązanie na Twój największy problem http://so.pwn.pl/
-
Zmiana oleju z pół syntetyka na pełen syntetyk
u mnie był... własciwie nie wiem co tam bylo po przy za kupie olej był żółty jak nowy rownie dobrze mógł być to KUJAWSKI z pierwszego tłoczenia bo kartki żadnej nie było, przejechałem 11 tys na tym czymś i zmieniłem na full syntetyk z MOTUL-a i fajnie śmiga olej nie ucieka, polecam
-
320d łożyska
ja montowałem FAG kosztują ok 100zł za sztuke, zaleca sie wymiane z obu stron ale ja wymienielem tylko z jednej i nie ma problemu, kupilem na: http://www.czescidobmw.pl/ , jak by nie bylo na sklepie to zapytaj sprzedawcy na gg albo tel
-
320d Oberwany zderzak - jak naprawić???
polecam "trytytki" u mnie caly zderzak sie na tym trzyma ;) http://www.scigacz.pl/cache/imgs/_c190x120/gallery/WEBLexicon/images/Trytytka_351_1.jpg
-
320d 150KM - zbieżność
kolego miałem dokładnie taka samą sytuacje z tym ze ja obracalem sie o 360 stopni w miejscu, niestety nikczemny krawężnik sprytnie ukryty pod śniegiem postanowił ze starczy zabawy na dziś... uderzenie nie bylo specjalnie mocne ale wystarczyło zeby całe koło lekko schowało sie pod auto, dalo sie jezdzic z tym ze kierownica nie trzymała poziomu i jezdzilo sie z przekręconą heh wystarczylo wymienić wahacz wzdłużny (fot.) i obyło sie bez ustawiania zbieżności, kierownica tez sie wyprostowała po wymianie wahacza, zafundowałem sobie tez wymiane łożyska i prostowanie felgi, pozdro http://img689.imageshack.us/img689/9947/dsc03603kopia.jpg
-
320i jaki olej
tak to jest takie "odliczanie" do wymiany oleju cyfra bedzie spadać w dół, przy wymianie oleju powinni ci zresetować (mi ustawili cos kolo 10-15 tys km), polecam olej syntetyk Motul, pzdr
-
poszedl rozrzad :/
przyda sie klucz dynamometryczny.. powodzenia polecam książkę "sam naprawiam swoje BMW"
-
318i jaki ma rozmiar imbus do korka oleju w dyferenjale ?
- 318i jaki ma rozmiar imbus do korka oleju w dyferenjale ?
z tego co pamietam to tak, radze sie wyposażyć w strzykawkę bo ostatnie 100ml jest cieżko nalac ;) http://img703.imageshack.us/img703/858/dsc04252t.jpg- 318i PROBLEM Z WBICIEM BIEGOW NA ODPALONYM SILNIKU
problem z wbiciem 1 biegu czesto sie pojawia na forum, mam to samo + gluche stuknięcie "w bagażniku" przy ruszaniu... ogolnie problem jest bardzo tejemniczy jak dotad ustalilem ze wymiana sprzegla nie pomaga, ktos tam obwiniał łożysko na skrzyni biegów ponoć po wymianie lożyska problem znikł, niektórzy cale skrzynie wymieniali, zycze szybkiego znalezienia usterki i oczywiscie napisanie na forum co bylo do wymiany, pozdr- 318i 118km Ktore filtry sa lepszej jakośći Bosch czy filtron
z tego co mi wiadomo POLSKA fabryka BOSCH produkuje filtry kabinowe i przeciwpylkowe :)- 318i 118km Ktore filtry sa lepszej jakośći Bosch czy filtron
niewiem gdzie ty takie ceny widziałes ale filtry paliwa do twojego auta to: MANN 86.93 zł BOSCH 76.96zł różnicy raczej niema poza logo BMW na orgi filtrach, dzisiaj wymieniałem filtr na MANN (co prawda byl to filtr powietrza) i sie przyglądnąłem specjalnie taki sam papier jak w orgi wiec filtry paliwa tez nie beda sie różnić jakością popatrz sobie ja kupuje tutaj sorry za ew. reklame sklepu http://www.czescidobmw.pl/kategorie/Filtr-paliwa-do-09/01r.,5207.html- 318i 118km Ktore filtry sa lepszej jakośći Bosch czy filtron
ja kupuje filtry MANN- 325i-jak skasowac kontrolke silnika?
mi sie ta kontrolka swieci od poltorej roku bez zadnych zmian, kasowalem raz i po 10 km znowu sie zaswiecila prawdopodobnie czujnik oleju mam walniety- 320d skardzione lusterka
no niestety żyjemy w polsce tutaj ludziom szkoda kilku złotych na lusterka i wolą iść i drugiemu zap***dolić.. :/ mi ostatnio znaczki zaj*bali szmac*arze pewnie śrubokrętem bo przy zdejmowaniu porysowali lakier i odprysk zrobili!! brak słów co za ludzie... opchnął pewnie za kilkanaście złotych a mi kosztów narobił na pare stówek malowania + nowe ori znaczki gotowe dla nastepnego zlodzieja- 330i/330 Ci zainteresowany zakupem ale...
koszty utrzymania BMW nie są najmniejsze ale piękno lini e46 coupe wynagradza wszystko! caly dzien można sie wkurzać ze co wyplate kilka stówek trzeba doinwestowac ale gdy tylko zobacze jak majestatycznie lśni w blasku porannego słonca mój portwel otwiera sie baaardzo szeroko ;) bo warto ją mieć :D http://img683.imageshack.us/img683/6194/dsc04012kopia.jpg oczywiscie wszystko w standardzie :D - 318i jaki ma rozmiar imbus do korka oleju w dyferenjale ?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.