Treść opublikowana przez grodt88
-
Kilka pytań odnośnie mojego BMW
do polski trafiają egzemplarze właśnie z 300+ , 500+ kilometrów, ale w dziwny magiczny sposób sekunde po przekroczeniu granicy licznik cofa sie do 140 tys km. każdy handlarz dziwi sie jak to jest możliwe :) a taki polak potem patrzy 250 tys km na liczniku?? wow to już grat zaraz sie rozpadnie lepiej wezme tego tańszego 13 letniego sedana co ma 90 tys przejechane funkiel nówka heheh
-
E46 poszukuję "mechanika" Katowice/Gliwice
moze lepiej ci kupić kabel (ok 100zł) ściągnąc oprogramowanie i masz do dyspozycji 24/7 sprawdzanie kompem, to nie jest trudne i nie zawracasz nikomu glowy
-
e46 318Ci obnizenie przodu
ja z przodu mam gwintowane zawieszenie obniżone troszke niżej niż seria, a z tyłu amor z gwintu i ori sprężyny (bo taki miałem kaprys), wygląda bardzo dobrze bo miałem seryjne sportowe dostosowanie podwozia
-
Sonda Lambda i wzrost mocy!?
jak odłączysz przepływke to zauważalnie podniesie sie moc, oczywiście kosztem wiekszego zużycia paliwa :)
-
e46 320cd coupe uszczelki drzwi
uszczelka drzwi do coupe w aso to koszt ok 1800-2000 jak kiedyś sprawdzałem, zamienników brak, używki trzeba szukać ale cieżko
-
Które bmw? Kwestia wyglądu... Ankieta
ankieta ankietą ale wersji coupe nic wyglądem nie przebije ;)
-
320d M47 przepływomierz foto inpa
a nie lepiej było zrobić zrzut ekranu zamiest robic zdjecie monitora telefonem ktore i tak potem wrzucasz na kompa? :)
-
e46 m3 nie skręca
na kazde auto działają siły, widocznie za szybko wszedł w zakręt i juz nic nie mógł zrobic, na pewno hamował i zblokował przednie koła a wtedy auto idzie prosto, najlepsze jest to ze połwa M3 w Polsce jest po podobnych wypadkach :)
-
Amortyzatory - e46 coupe SACHS - warto ? pomoc w wyborze
dobre to bedziesz miał, tylko nie wiem czy "m pakiet sportowy 2" to to samo co "sportowe dostosowanie podwozia" które jest w coupe
-
Bmw e46 silnik M43 kilka pytań Benzyna
Spokojnie ja już jeżdżę 3 lata :) witaj w klubie kolego:) ja przez 3 lata nauczyłem się tak ruszać zeby puknięcia nie było o spokój :)
-
Jak ustawić czas na radiu ?
jeżeli nie ma komputera pokładowego to nie moze sterować z manetki bo nie ma przycisku, na liczniku jest pokrętło od zmiany czasu
-
E46 318D co to za kontrolka ?
a to nie jest tak ze w 2 pozycji kluczyka przed odpaleniem świeci sie w ch**j kontrolek? bo silnik na foto jest zgaszony
-
320d e46 sedan 03 zaciski hamoli
masz w opisie auta 318d, wiadomo ze to prawie 2 litry ale chodzilo o to ze to wersja 115 konna, wogle to nie mialo byc do cb tylko do autora artykułu zle popatrzylem a takie przeróbki to już ingerencja w konstrukcje zacisku albo wogle całej piasty bo inaczej nie dopasujesz, ja bym sie bał na czymś takim jeździć bo hamulce są raczej ważne
-
320d e46 sedan 03 zaciski hamoli
z tego co wiem brembo nie robi takich malych , tanich zacisków do bmw jak do 406 cena jest orientacyjna za same tylko zaciski, a jak chcesz dodatkowo tarcze i klocki to cena osiągnie z 35% wartości auta :) http://allegro.pl/bmw-e39-alpina-d10-zaciski-hamulcowe-brembo-325x25-i3067922481.html pozatym nie ma sie co oszukiwać jezdzisz 1.8 dieslem 115 koni? , jeśli w weekendy nie jezdzisz do szwabów na tor nurburgring zeby scigać nie z 300+ konnymi furami to takie zaciski brembo za kilka tys. nie są ci potrzebne, chciało by sie rzec "nie dla psa kiełbasa" orginalne zaciski bmw są wystarczające dla twojego silnika. powiedzmy sobie szczerze czerwone zaciski chcesz tylko dla LANSU wiec najlepiej kup sobie nakładki albo pomaluj sprayem na czerwono
-
320d e46 sedan 03 zaciski hamoli
sry za dubble post http://img834.imageshack.us/img834/4246/bigredcover.jpg
-
320d e46 sedan 03 zaciski hamoli
kolego knd18 jeśli chcesz swojemu bmw dodać "super wypas agro tjuning" żeby rwać pasztety z pod wideł pod remizą na wsi i zeby koledzy spuszczali się na czerwony kolor i w dodatku nie chcesz wydać dużo kasy mam coś idealnie dla ciebie zaciski od brembo kosztują po 2000zł i tylko prawdziwe wyglądają wypas, a to z foto co wysłałeś to fake, nakładki dokładnie to co poniżej.. nadaj swojej bryce nowy wymiar sztuczności już teraz!! http://img85.imageshack.us/img85/8027/xx2z.jpg
-
bmw e46 328i/ci lub 330i/ci
podsumujmy chcesz sie przesiąść z 116 konnego FWD do 230 konnego RWD ? szczerze radze ubezpieczyć sie na życie, o tym ze po owinięciu sie na drzewie bedzie troche szkoda odkładania przez 2 lata po 1000 z wypłaty
-
Problem- BMW E46 318I
to nie są objawy zapchanej odmy, jesli masz śmietane pod korkiem od oleju to z tego co kojarzę to uszczelka pod głowicą do wymiany
- 1.8 115KM
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ah, wczoraj odkryłem ze mam odme do wymiany, silnik klekocze jak diesel, a po wyciągnieciu bagnetu przestaje, czytałem ze zapchana odma może wyć przyczyną błędu 171 i z fałszowaniem odczytów przepływki a jest jakiś sposób na zdiagnozowanie wadliwej świecy bez wykręcania? na inpie pokazało mi jakieś wieksze wartości na 4 cylindrze "rough messuring" może ma to związek ze świecą? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99a7584071793508.html http://images47.fotosik.pl/1724/99a7584071793508med.jpg
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
zużyte świece mogą mnieć wpływ na błędny pomiar składu spalin? albo masy powietrza?
-
2 Pomysły na zmianę wyglądu e46 Touring
to foto wyraża więcej niż tysiąc słów :D BRAWO!
-
Wkład lusterka
No nie wierze w to co piszesz!! Przez dwa tygodnie nie zaszedłeś do jakiegoś sklepu po klej i jeździsz bez najważniejszego lusterka :mad2: To jakaś ściema z tym co piszesz.... i co czekałeś, aż na forum ktoś Ci napisze, że jest specjalny klej do lusterek BMW? Sorki, że jestem niemiły, ale powielasz stereotyp, jak to inni myślą o kierowcach BMW... nie ma ściemy, jezdze tak bo pierwsze wkład był skuty lodem i czekałem na roztopy hehe :D dwa nie mialem nigdy doczynienia ze stolarką ani z klejeniem luster szyb czy innych materiałów i poprostu zapytałem ze może ktoś kleił i mu sie trzyma do teraz i coś poleci, a trzy moje lenistwo nawet mnie czasem zaskakuje z tego co widze to jeszcze z tydzien albo dwa pojezdze zanim trafie do castoramy, i na koniec uspokoje Cie kolego nie jestem debilem, piratem, dresem ani wieśniakiem stereotypy do mnie nie pasują, pozdrawiam
-
Wkład lusterka
Kupując lusterko, czy jak kto woli zwierciadło, to one już ma przyklejoną matę grzewczą i plastikowy uchwyt z zatrzaskami, nic kleić nie musisz. tak, ale ja nie mam podgrzewanych lusterek, a jak ostatnio przyszły takie wielkie mrozy to podczas "drapania" lusterka ze szronu, owe zwierciadło odpadło :) i teraz widze sam plastikowy wkład, i kurcze nie wiem czym to przykleić i juz 2 tydzien jezdze bez lewego lusterka :mad2: pod lustro musiała sie dostać woda i wypchać bo juz wczesniej zauważyłem ze lusterko drgało podczas szybszej jazdy, tak więc jest jakiś specjalny środek do klejenia lustra do plastiku?
-
Wkład lusterka
a czym przykleić lustro do plastikowego wkładu w lusterku?