Treść opublikowana przez grodt88
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
i tu sie kolego mylisz, ja specjalnie szukałem opcji bez skóry bo nie lubię
-
E46 320D poślizg, uderzenie boczne w krawężnik (wahacze)
dobrze koncze z nim gadke bo to bez sensu skoro mnie obraża (tak to moje filmy) Pięknie powiedziane :cool2: po 3 mojej zimie parkingi mnie juz nie cieszą, dobre dla amatorów w golfach 3 zacinających na ręcznym ;) skill rośnie i trzeba szukać bardziej zaawansowanych tras :8) http://www.youtube.com/watch?v=qtmmvAtcBto
-
E46 320D poślizg, uderzenie boczne w krawężnik (wahacze)
a kim ty jesteś by oceniać mnie? nie jestem młodocianym kierowcą ani debilem wypraszam sobie! za obraze bana możesz dostać, mam 6 lat doswiadczenia jako kierowca ZAWODOWY, wiec nie pisz mi tu o pseudokierowcy :8) i wyluzuj bo zachowujesz się jak byś miał za ciasne gacie
-
BMW E46 1.8 2001 żółta kontrolka silnika powazna?
czesto przerabiany błąd, do wymiany przepływka ori nówka 500zł :) , zapchana odma ewentualnie sonda lambda przy katalizatorze
-
E46 320D poślizg, uderzenie boczne w krawężnik (wahacze)
jeździłem 2 miesiące od uderzenia i nic z tym nie robiłem (brak kasy na naprawe), koło widocznie wygięło sie pod podwozie, od razu przestawiła sie zbieżność bo kierownice musiałem trzymać skręconą żeby jechać prosto, od razu po uderzeniu słychać było "buczenie" z tyłu auta, pierwsze myślałem ze załatwiłem dyfer ale to tylko łożysko i właśnie z takim buczeniem jezdziłem jeszcze 2 miechy oczywiście jazda +150km/h raczej odpada ze względów bezpieczeństwa, niestety jestem raczej pewny ze łożysko masz do wymiany, polecam łożyska marki FAG od wymiany w 2010 jest ok. , jak masz to wrzuć jakieś foto wgiętego koła popatrzymy co narozrabiałeś :) ja od małego bawiłem sie samochodzikami, nie wyrosłem z tego i nigdy nie wyrosne tylko zabawki mi sie zmieniły, ale ty tego nie zrozumiesz... to PASJA!!! pooglądaj sobie http://www.youtube.com/watch?v=0hNKuDZ7ABo
-
E46 320D poślizg, uderzenie boczne w krawężnik (wahacze)
http://images40.fotosik.pl/1910/268c4613856cdc49med.jpg chciałem zrobić 360 w miejscu, a skubany krawężnik ukrył sie pod śniegiem, do wymiany poszedł wachacz ze zdjęcia, łożysko i felga do prostowania, btw. na skrzywionym kole jezdziłem dobre 2 miesiące i było ok. gościu ale ty masz problem! ja cały rok czekam na zime żeby bokiem jezdzić po zakrętach i nie ma w tym absolutnie nic złego.
-
e46 wymiana kół
miałem to samo z tylnim prawym kołem, kopałem z całej siły aż sie auto bujało na lewarku, z 10 minut kopania i nic! dobrym pomysłem jest wziąć inną oponę i użyć jej jako taran :) u mnie pomogło od razu
-
320i - 2,2l M54 grzmocenie z tyłu czyli półosie
STING udalo ci sie naprawić tego je***go walenia w bagażniku?
-
318ci kontrolka silnika, SKANY INPA proźba o diagnoze
Witam, wiem ze temat oklepany ale chce sie upewnic zanim cos zaczne grzebać. Od dłuższego czasu borykam sie z żółtą kontrolką silnika, auto zachowuje sie normalnie, odpala jezdzi wszystko ok tylko ta kotrolka mnie wnerwia, kiedys byłem u takiego śmiesznego mechanika który podłączył auto pod kompa i chyba nie zobaczył nic na czym sie zna i zapytał czy mam olej w silniku -.- oczywiscie olej był bo nie oto chodziło, skasował błąd kontrolka zniknęła zażyczył sobie 40zł i cieszyłem sie brakiem kontrolki przez następne 10 minut! kupilem kabel podłączyłem sie pod lapka i takie oto błędy mi wyskoczyły, gdzies na forum czytalem ze kod 171 suggeruje padniętą przepływke przez co mieszanka jest zła i wychodzi w spalinach, chce poznać waszą opinie, z góry dzieki za pomoc http://i.minus.com/ixcKxqV2Rz1yM.bmp link: http://minus.com/lxcKxqV2Rz1yM http://i.minus.com/iyajElhet3Ceh.bmp link: http://minus.com/lyajElhet3Ceh http://i.minus.com/i2InSMXLsvIH4.bmp link: http://minus.com/l2InSMXLsvIH4 http://i.minus.com/iVWcmCZCAJS0R.bmp link: http://minus.com/lVWcmCZCAJS0R http://i.minus.com/ibmowsvnCaZHya.bmp link: http://minus.com/lbmowsvnCaZHya http://i.minus.com/ibyg3XIBINElZG.bmp link: http://minus.com/lbyg3XIBINElZG http://i.minus.com/iDbHfxIvRvxAo.BMP link:http://minus.com/lDbHfxIvRvxAo http://i.minus.com/iDqVa4D4gU60P.bmp link: http://minus.com/lDqVa4D4gU60P
-
E46 Poślizg i przygoda z krawężnikiem
Kolego według polskiego prawa, masz prawo do samochodu zastępczego na czas naprawy swojego auta, koszt wynajmu samochodu zastępczego pokrywa ASO, ewentualnie OC sprawcy jeśli takowy był
-
BMWvs AUDI
proponuje przejrzeć to nasze forum BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=69 i czytać tylko tytuły wątków, co drugi wątek to 320d :) także radze sie zastanowić nad tym właśnie silnikiem, pozdro
-
E46 Turbina do 316
oczywiście że sie da! zakucie silnika, turbinka, strojenie... cena hmm mysle ze w 10tys sie zmieścisz
-
Nie mogę wyłączyć ASC 318i
ASC to wspaniała rzecz! np. jedziesz pod market wyłączasz system i lecisz bokiem jak szalony, kółeczka itp. przy włączonym ASC ciężko sie nawet jest obrócić, to jest dobre bo zwiększa bezpieczeństwo na codzień, a jak sie zachce zabawy to klik i jazda :)
- Wydech e46 coupe a sedan
-
Wydech e46 coupe a sedan
prawdopodobnie sie mylisz kolego, długość sedana i coupe jest taka sama wiec wydech powinien być taki sam, nie wiem na pewno bo coupe jest szersze od sedana i to moglo by wplywac na różnice
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Nie do końca w sklepie są po niecałe dwie stówki..na przód.. jakim sklepie?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
wyslij prosze link do tego sklepu bo szukam dla siebie
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
kolego nie wiem jak długo ciułałeś kase na autko, ale dobrze ci radze dozbieraj albo pożycz z banku te 5000-7000zł i kup auto którym będziesz mógł z dumą jeździć i do którego nie bedziesz dokładał, masz rację co do wersji coupe, jej linia jest przepiękna i tylko tą polecam, jeśli chodzi o silnik to od ponad 2 lat nie mam żadnego problemu z 1.8 118km, zawieszenie to juz inna sprawa, każda coupe ma seryjne sportowe zawieszenie które może okazać sie za drogie w eksploatacji dla ciebie, bo załóżmy że musisz wymiecić amortyzatory przód, amorki to koszt 700zł + odobje 60zł + mocowania 150zł itp itd. zastanów sie czy włożysz tyle w auto i bedziesz biedował czy bedziesz jezdził aż sie biedna rozleci na kawałki.. ktoś wyżej polecał ci a3 -98-2000, jak nie dozbierasz to wez sobie audi albo golfa 4, jak chcesz pozostać przy bawarce to szukaj e36 ewentualnie jakieś gołej e39
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
amorki meyle są w takiej samej cenie jak sachs (350zł szt), ja bym brał sachs bo takie montują seryjnie
-
BMW 46 znaczek logo pytanko
kolego to jest plastik a ta szachownica z tyłu, numer i znak bmw to zwyczajne nadlewy z formy która została odbita z ori znaczka tu masz lion http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=149252&start=15 tak wyglada ori, zwróć uwagę że nie ma brzydkich okrągłych nadlewów z prawej strony
-
BMW 46 znaczek logo pytanko
- BMW 46 znaczek logo pytanko
kolego daruj sobie ten "carbon" to niskiej jakosci plastikowa nielicencjonowana podróbka która prędzej czy później sie rozpadnie, btw do e46 nie wejdzie kupuj ori najtaniej chyba na http://www.czescidobmw.pl- E46 320d - wymiana łożysk/piast
około godzina roboty dla mechanika, oczywiscie FAG- Montaż emblematu BMW E46 tyl kombi
do wersji coupe: Emblemat OE BMW 51 14 8 132 375 () 1 100,00zł (przód) Emblemat OE BMW 51 14 8 219 237 () 1 96,00zł (tył) zamawiałem w http://www.czescidobmw.pl/ w wyszukiwarce tego nie mają, ale wystarczy napisać na gg albo zadzwonić i poprosić a tak wygląda "emblemat" od tego marula3 , nie wiem jak okrutnym człowiekiem trzeba być żeby założyć na maskę BMW coś takiego ... http://images35.fotosik.pl/1601/693da4fc41136e2fmed.jpg- Montaż emblematu BMW E46 tyl kombi
kolego chyba nie kupiłeś znaczka u tego "marula3" ?? on sprzedaje taki badziew że szok, tani plastik pomalowany srebrną farbą z krzywo naklejonym znaczkiem BMW który się odkleja, nie wiem co mnie naszło żeby kupić u niego ale jak tylko przyszły to nawet auta nie zobaczyły zaraz zamówiłem ORI. Napisał do mnie list pismem ręcznym z prośbą o unieważnienie negatywnego komentarza, napisałem mu że dopuścił sie PROFANACJI emblematu BMW i nie unieważnie ku przestrodze innym :) aha a w ramach "przeprosin" wysłał mi jeszcze bardziej badziewne etui na dokumenty ze znaczkiem bmw zrobionym pieczątką :duh: - BMW 46 znaczek logo pytanko
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.