Skocz do zawartości

grodt88

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grodt88

  1. grodt88 odpowiedział(a) na grehol07 temat w E46
    kiedyś już ktoś szukał skrzyni biegów w ASO i powiedzieli mu 20 tys także dyferencjał będzie niewiele tańszy chyba
  2. jest to realne ja zanim sie przeprowadzilem robilem ok 500km miesięcznie bo mialem blisko do pracy 8km, mimo wszystko 113tys w 14 lat? :) moja ma 10latek i ma juz 201 tys to i tak mało, co do oleju ja mam syntetyk MOTUL, wszystko ok, pamietaj ze do silnika 1.9 wchodzi ciut ponad 4 litry oleju, z braku wiedzy kupiłem 6l :mad2: pocieszalem sie ze będzie na dolewki ale ku mojemu zdziwieniu nie wzięło ani kropli :) P.S. Gratuluje samochodu :D
  3. z tego co sie orientuje to w ustawowo należy ci sie auto zastępcze na okres naprawy czy naprawiasz gotówkowo czy bezgotówkowo
  4. grodt88 odpowiedział(a) na sony1540 temat w E46
    ostatnio byl taki temat tu masz nawet procentowy rozkład reklamacji, pozdr http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=182365
  5. grodt88 odpowiedział(a) na cienok temat w E46
    gratuluje przeskoku pojemnościowego też bym tak chciał, życze powodzenia!
  6. mam taki sam problem z nadkolem i za niebawem wymiana i malowanie, a pytanie jak zabezpieczysz to miejsce?
  7. poproszę Pańską głowę na srebrnej tacy Sir http://www.czescidobmw.pl/M-Pakiet-sportowy-II/Amortyzator-Sachs,1160.html wg sklepu ten sam amortyzator nadaje sie zarówno do 318ci jak i 330ci, chyba że to tylko oszczędność w pisaniu numerów w każdej ofercie
  8. grodt88 odpowiedział(a) na Piotrek9333 temat w E46
    a na ATE, Textar jakieś reklamacjei? ucieszyla by mnie procentowa liczba reklamacji w stosunku do ilości sprzedanej
  9. grodt88 odpowiedział(a) na Piotrek9333 temat w E46
    nie uznali gwarancji?
  10. grodt88 odpowiedział(a) na Piotrek9333 temat w E46
    widze że każdy piesek swój ogon chwali... tak nie dojdziemy do porozumienia
  11. grodt88 odpowiedział(a) na Piotrek9333 temat w E46
    co myślicie o brembo, tarcze i klocki przód i tył to łącznie 900 zł, opłaca sie? http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-Brembo,836.html
  12. oprócz tego co zostało wymienione wyczytalem tez o luzach na ośkach, a nawet zużytych poduszkach silnika
  13. mi półtorej roku temu wylały przednie amorki sachs i do tej pory się trzymają i działają pomimo wylania, za 410 zł/szt kupisz "sport susp. settings" i to jest bardzo dobry sprzęt na którym pojeździsz i masz z głowy zawias na dłuugo, w wakacje wymieniam wszystkie 4
  14. moze bezpiecznik padł? przeglądnij skrzynkę
  15. grodt88 odpowiedział(a) na maciek1024 temat w E46
    kolego dzieki że odkopałeś temat sprzed 4 lat :) akurat mi sie przydał
  16. 7 tys? za e46 coupe?? 328? :o i masz jeszcze czelność narzekać na częste naprawy? ;p
  17. u mnie ta kontrolka swieci sie od 2 lat :) raz skasowana po godzinie zaswiecila sie ponownie i juz tak zostało, juz sie przyzwyczaiłem :) podejzewam ze któraś sonda przestala działac
  18. grodt88 odpowiedział(a) na 511201 temat w E46
    klocki tez brembo? to chyba dobre połączenie? ile juz km na tym zrobiłeś?
  19. grodt88 odpowiedział(a) na 511201 temat w E46
    a co sadzicie o brembo? miał je ktoś? http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-Brembo,836.html
  20. to może lepiej pójść na całość i kupić plastikowe nakładki brembo http://moto.allegro.pl/nakladki-3d-na-zaciski-hamulcowe-brembo-i2301467310.html koledzy pod remizą na wiosce będą zazdrościć że macie "orgi brembo" ;)
  21. to daj znac ile wyniosła robocizna bo ja mam luzy na dyfrze i chyba półosiach i chcialem wiedziec na ile musze sie przygotowac, ale znając polskie relaia za robocizne minimum 300 wezmą bo to jednak jest troszke zabawy w kanale
  22. kolego to ile cie oskubali za naprawe? to miałeś wymiane czy regeneracje?
  23. zamontuj wielki aluminiowy spoiler na klapie (+20 koni) , pomaluj zaciski na czerwono (+5 koni), dodaj rozpórkę pod maske (+10 koni), no i to co daje realnie najwięcej mocy, mianowicie znaczek "M-Power" na tylnej klapie z tego wyciągasz od 25 do nawet 40 koni w zależności czy sie dobrze przyklei reasumując z takimi zmianami wyciągniesz max 75 koni czyli 225 pod maską starczy żeby wziąć z pod świateł 330d ;) * :search:
  24. grodt88 odpowiedział(a) na andrew09 temat w E46
    no i [BAD] przestały mi sie podobać czarne kierunki, za tydzien zamontuje jej pomarańczki i znowu wszystko bedzie seria :D to jak wygladało przed i po http://images35.fotosik.pl/1350/b903e99daac0b0da.jpghttp://images40.fotosik.pl/1533/14fcb639f8199f3c.jpg
  25. grodt88 odpowiedział(a) na andrew09 temat w E46
    o gustach sie nie dyskutuje ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.