Treść opublikowana przez grodt88
-
Pilne!!!!!!! Dyferencjal
kiedyś już ktoś szukał skrzyni biegów w ASO i powiedzieli mu 20 tys także dyferencjał będzie niewiele tańszy chyba
-
Pierwsza wymiana oleju - potrzebna pomoc
jest to realne ja zanim sie przeprowadzilem robilem ok 500km miesięcznie bo mialem blisko do pracy 8km, mimo wszystko 113tys w 14 lat? :) moja ma 10latek i ma juz 201 tys to i tak mało, co do oleju ja mam syntetyk MOTUL, wszystko ok, pamietaj ze do silnika 1.9 wchodzi ciut ponad 4 litry oleju, z braku wiedzy kupiłem 6l :mad2: pocieszalem sie ze będzie na dolewki ale ku mojemu zdziwieniu nie wzięło ani kropli :) P.S. Gratuluje samochodu :D
-
rzeczoznawca BMW e46 2003 lift 3.0d
z tego co sie orientuje to w ustawowo należy ci sie auto zastępcze na okres naprawy czy naprawiasz gotówkowo czy bezgotówkowo
-
e46 coupe zestaw hamulcow
ostatnio byl taki temat tu masz nawet procentowy rozkład reklamacji, pozdr http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=182365
-
e46 silnik z 1.9 na 2.8
gratuluje przeskoku pojemnościowego też bym tak chciał, życze powodzenia!
-
320Ci zakup błotnika przedniego - nowy czy używany?
mam taki sam problem z nadkolem i za niebawem wymiana i malowanie, a pytanie jak zabezpieczysz to miejsce?
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
poproszę Pańską głowę na srebrnej tacy Sir http://www.czescidobmw.pl/M-Pakiet-sportowy-II/Amortyzator-Sachs,1160.html wg sklepu ten sam amortyzator nadaje sie zarówno do 318ci jak i 330ci, chyba że to tylko oszczędność w pisaniu numerów w każdej ofercie
-
320D - Tarcze hamulcowe
a na ATE, Textar jakieś reklamacjei? ucieszyla by mnie procentowa liczba reklamacji w stosunku do ilości sprzedanej
-
320D - Tarcze hamulcowe
nie uznali gwarancji?
-
320D - Tarcze hamulcowe
widze że każdy piesek swój ogon chwali... tak nie dojdziemy do porozumienia
-
320D - Tarcze hamulcowe
co myślicie o brembo, tarcze i klocki przód i tył to łącznie 900 zł, opłaca sie? http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-Brembo,836.html
-
320d- gluchy stuk przy zmianie biegow
oprócz tego co zostało wymienione wyczytalem tez o luzach na ośkach, a nawet zużytych poduszkach silnika
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
mi półtorej roku temu wylały przednie amorki sachs i do tej pory się trzymają i działają pomimo wylania, za 410 zł/szt kupisz "sport susp. settings" i to jest bardzo dobry sprzęt na którym pojeździsz i masz z głowy zawias na dłuugo, w wakacje wymieniam wszystkie 4
-
Po otwarciu drzwi pasarzera nie ma oświetlenia kabiny???
moze bezpiecznik padł? przeglądnij skrzynkę
-
luz na dyferencjale
kolego dzieki że odkopałeś temat sprzed 4 lat :) akurat mi sie przydał
-
BMW e46 318i 2000rok przy 2/3 tys obrotów "hałas" w silniku
7 tys? za e46 coupe?? 328? :o i masz jeszcze czelność narzekać na częste naprawy? ;p
-
E46 318ci paląca się kontrolka silnika
u mnie ta kontrolka swieci sie od 2 lat :) raz skasowana po godzinie zaswiecila sie ponownie i juz tak zostało, juz sie przyzwyczaiłem :) podejzewam ze któraś sonda przestala działac
-
e46 316 klocki hamulcowe
klocki tez brembo? to chyba dobre połączenie? ile juz km na tym zrobiłeś?
-
e46 316 klocki hamulcowe
a co sadzicie o brembo? miał je ktoś? http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-Brembo,836.html
-
320d E46 który kolor zacisków?
to może lepiej pójść na całość i kupić plastikowe nakładki brembo http://moto.allegro.pl/nakladki-3d-na-zaciski-hamulcowe-brembo-i2301467310.html koledzy pod remizą na wiosce będą zazdrościć że macie "orgi brembo" ;)
-
E46 328Ci 2000 szarpanie przy zmianie biegow
to daj znac ile wyniosła robocizna bo ja mam luzy na dyfrze i chyba półosiach i chcialem wiedziec na ile musze sie przygotowac, ale znając polskie relaia za robocizne minimum 300 wezmą bo to jednak jest troszke zabawy w kanale
-
E46 328Ci 2000 szarpanie przy zmianie biegow
kolego to ile cie oskubali za naprawe? to miałeś wymiane czy regeneracje?
-
Jak zwiększyć w prosty sposób ilość KM?
zamontuj wielki aluminiowy spoiler na klapie (+20 koni) , pomaluj zaciski na czerwono (+5 koni), dodaj rozpórkę pod maske (+10 koni), no i to co daje realnie najwięcej mocy, mianowicie znaczek "M-Power" na tylnej klapie z tego wyciągasz od 25 do nawet 40 koni w zależności czy sie dobrze przyklei reasumując z takimi zmianami wyciągniesz max 75 koni czyli 225 pod maską starczy żeby wziąć z pod świateł 330d ;) * :search:
-
E46 - kierunkowskazy przednie
no i [BAD] przestały mi sie podobać czarne kierunki, za tydzien zamontuje jej pomarańczki i znowu wszystko bedzie seria :D to jak wygladało przed i po http://images35.fotosik.pl/1350/b903e99daac0b0da.jpghttp://images40.fotosik.pl/1533/14fcb639f8199f3c.jpg
-
E46 - kierunkowskazy przednie
o gustach sie nie dyskutuje ;)