Treść opublikowana przez swiroman84
-
BMW e90 320d 163ps pocące się amortyzatory
Wymień jeszcze gniazdo podporowe amortyzatora bo jest z blachy i gnije. Ja u siebie ostatnio wymieniałem bo amorek wszedł do bagażnika. Koszt części to ok 14zl x2 oczywiście a w ASO od ręki raczej nie dostaniesz. Co do Kayaby to słyszałem że dobre.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
+1 :cool2:
-
[e90 320d] Błędy 4530, 44cc oraz 4b10, spóźnione turbo
Niestety ale turbo do wymiany. Miałem identycznie przegoniłem auto i pojawił się problem. Jeśli turbo się spóźnia to na 100% sterownik. Polecam wymianę turbo na nowe oraz przy okazji sprawdzić świece sterownik świec oraz klapki w kolektorze.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz Rozwaliłeś System wyszło za..biście :cool2: aż mi się komputer przywiesił :shock: Na bieżąco śledzę Twoją galerię i mody są z najwyższej półki z zachowaniem najwyższej staranności wykonania. Jednak muszę stwierdzić że te hamulce były najtrudniejszą modyfikacją jak do tej pory i mimo nawarstwieniu się wielu problemów Ty się nie poddałeś wykonałeś zadanie i wyszło genialnie. :cool2: Podziwiam twój zapał do pracy oraz cierpliwość żony. Jedyne czego mi brakuje w twojej galerii to trochę danych odnośnie osiągów bo spalanie fajne ale kogo to interesuje? Mam nadzieję, że teraz się to zmieni bo już masz wszystko co w bolidzie jest potrzebne: moc, zawias, hamulce oraz fotele. Czas w pełni wykorzystać potencjał tej BESTII bo trochę się "marnuje"
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolor dyfra ok. Widzę że z pracami idziesz na całego aż miło popatrzeć. Myślałeś żeby napisać książkę pt. "E90 SAM POPRAWIAM" ?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja bym sprawdził czy da się zamontować same piasty z f30 jeśli nie to zawiecha z M3 to dobry pomysł tylko jak to przełożenie ma się do 335d? No i 2 sprawa nowe KW by nie pasowało. Mariusz pięknie walczysz z tematem i przecierasz szlaki a dokładność wykonania ma zasadnicze znaczenie ale pamiętaj że bezpieczeństwo jest najważniejsze i nie ma drogi na skróty. Mam nadzieję że razem z kolegą Cypisek ogarniecie temat jak narazie jest profi :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ciśnienie koledze równo. Prawda jest taka że chciał to kupił to On będzie się "męczył". Piękna furka :cool2:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Możesz sprzedawać spalone żarówki do ciemni fotograficznej :mrgreen: Jak się dorobisz to kupisz sobie M3 i założysz wtrysk LPG będzie bardzo ekonomicznie
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Gwałty na zlecenie i bez zleceń też :norty: Wujek fura zapitala aż miło :cool2:
-
BMW E90 JAKIE OPONY?
Witam szukam opon letnich w rozmiarze 225/45 R17 mam na oku 2 opony http://www.oponeo.pl/model-opony/vredestein-ultrac-cento http://www.oponeo.pl/model-opony/vredestein-ultrac-sessanta co sądzicie o tych oponach? czy polecicie coś innego?
-
chip tuning - wykres
Jak wygląda sprawa normy emisji spalin po chipie? Przejdzie przegląd autko z dpf? Kolega mieszka w anglii i boi się że autko nie przejdzie przeglądu bo będzie przekroczona norma spalin.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Fotele pięknie siadły :cool2:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Brak mi słów :shock: osiągi powalające :cool2: Wujek napisał "JEST RAKIETA" A to już coś
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Panowie po co ta awantura. Jeden woli blondynki a drugi blondynów :mrgreen: powracając do meritum ja bym kupił na allegro za grosze tylną kanapę i na niej eksperymentował obszywanie na wzór foteli performance a może nawet lekko wyprofilować kanapę na 2 miejsca siedzące. Oryginalną tapicerkę bym zostawił w spokoju. Mariusz masz ciężki orzech do zgryzienia. Gratki fotele zajeb.. :cool2:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Wyścig zbrojeń trwa :cool2: Zapowiada się szybko i ciekawie
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Wujek szalejesz ale jak nie teraz to kiedy bo żyje się tylko raz :cool2: Czekamy na relację Ps. a może od razu SKIII :?:
-
BMW e90 320d vl69870
swiroman84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto kolegi z forum kamil2001. piękny i dopieszczony egzemplarz
-
[e90] 320d 163KM. A może jednak nie turbina? Świece?!
Jedynym skutecznym sposobem na usunięcie błędu 4530 jest wymiana turbiny na NOWĄ. Przerabiałem ten temat i wiem to z autopsji.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Szkoda że fanty się uszkodziły. Niemniej jednak kibicuje twojemu projektowi bo będzie pięknie wyglądać :cool2: Z tą głowicą to niezły pech :duh: ale nie ma tego złego i pomyśl od razu może podmienić jednostkę na niezawodną S65 :norty: wtedy będziesz miał nie tylko m3 look :twisted:
-
Reflektory xenon wymiana kloszy
Mam u siebie tak jak kolega bbrys pisze. Włączasz światła czyli ksenon jak chcesz mrugnąć długimi (manetka do siebie) to zapala się tylko żarówka halogenowa h7 ta wewnętrzna. Natomiast kiedy włączasz długie na dłużej (manetka od siebie) otwiera się przesłona na ksenonie oraz zapala się wewnętrzna żarówka halogenowa h7. Taka sytuacja :mrgreen:
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Jest rakieta. Pięknie kreski a moment jak ładnie się trzyma :cool2:
-
Czujnik w lusterku wstecznym e90 LCI, co to jest?
Sprawdź błędy wtedy będziesz wiedział czy jest sprawny. Miałeś wymienianą szybę czy sam z siebie się odkleił?
-
Jak przekonać żonę do BMW
Jechałem nową Mazdą 6 i potwierdzam powyżej 140 km/h robi się nieprzyjemnie głośno, bardzo szumi w porównaniu do mojej 3er. Poza tym w środku ta nawigacja wygląda jakby ktoś o niej zapomniał i dołożyli na siłę w ogóle nie pasuje.
-
Czujnik w lusterku wstecznym e90 LCI, co to jest?
Jest to czujnik zaparowania szyby. Powinieneś go przykleić na jakiś klej albo na zwykłą 2 stronną taśmę bez gąbki. Tylko ona ma swoje miejsce i jak kupujesz nowy to jest razem z takim plastikowym szablonem wg. którego się ten czujnik przykleja.
-
Jak przekonać żonę do BMW
Zabierz żonę do salonu na jazdę próbną. Moja też jeździła tylko hatchbackami i nie chciała sedana bo za duży. A teraz Sama powtarza jak będziemy zmieniać auto to tylko BMW. Mazda jest fajna ale w środku taka nijaka. Jak zobaczy dotknie pojeździ BMW to się przekona to tak jak z facetami baby mają nie wszystko od razu :mrgreen: