Skocz do zawartości

bmw 3 GT


2zerozero7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1 jest sporo gorsze w porównaniu z wcześniej wymienionymi i to zarówno jeśli chodzi o wykończenie jak i prowadzenie

BTW Allroad Audi jest już produkowany od ładnych kilu lat, a przecież to tylko kombi o podwyższonym zawieszeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sporo ładniejszy od 5 GT, które jednak wygląda makabrycznie. Nic dziwnego, że na 100 piątek, które widać na ulicach trafi się może jedno 5 GT. Tutaj może być nieco lepiej, ale spektakularnego sukcesu nie wróżę. Kombi jest niewiele mniej praktyczne, a wygląda o niebo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nowa stylistyka merola i audi niestety góruje nad bmw...

Ją to się zakochalem w CLA. .. w konfiguratorze merca za wersję 2.0 turbo wyszło mi 211 tys w full opcji z pakietem amg. Autko chociaż na bazie klasy A to bije cenowo i wygladowo całą konkurencję.. tylko te silniki lipa i fwd; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że za 200 kupi się bardzo ładny egzemplarz...

 

NIe przesadzałbym z tym wyglądem.

 

F10 wygląda akurat super atrakcyjnie i bardzo prestiżowo (E klasa i A6 według mnie się nie umywają).

 

F20 to rzeczywiście porażka w stosunku do nowej A3 i A klasy :( .

 

F30 też wrażenia nie robi jakoś specjalnie jeżeli chodzi o wygląd, ale akutalna A4 i C klasa nie są lepsze w tej materii.

 

Natomiast jako fan marki BMW niepokoją mnie brzydkie wnętrza w nowych modelach - F20 i F30. Już E90 nie miało ciekawego wnętrza, ale przynajmniej jak u mnie w LCI wykonanie jest perfekcyjne...Natomiast obecna A3 pod względem jakości wykonania i materiałów bije na głowę F20 i F30.

 

F10 zaś trzyma poziom godny prawdziwej klasy wyższej. Premium pełną gębą.

 

A co do BMW GT to :duh: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie gt wogole nie podoba ,natomiast x6 tak - a tez to takie niby gt tylko wiekszee...niektore modele bmw maja tak ze zaczynaja sie podobac po czasie ale gt chyba mnie nie przekona ....chociaz przod ladny :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idea takiego auta sie podoba: czyli wygodne, komfortowe auto rodzinne...

 

tylko, ze auta rodzinne innych producentow sa po prostu wygodniejsze/bardziej komfortowe i dodatkowo duzo ladniejsze

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idea takiego auta sie podoba: czyli wygodne, komfortowe auto rodzinne...

 

tylko, ze auta rodzinne innych producentow sa po prostu wygodniejsze/bardziej komfortowe i dodatkowo duzo ladniejsze

 

F31 - czyli zwykłe kombi jest o wiele bardziej praktyczne i o wiele zgrabniejsze. Ciekawe, że Audi A5 i A7 to chyba najładniejsze z ich modeli a BMW 3GT i 5GT wyglądają beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nowa stylistyka merola i audi niestety góruje nad bmw...

Ją to się zakochalem w CLA. .. w konfiguratorze merca za wersję 2.0 turbo wyszło mi 211 tys w full opcji z pakietem amg. Autko chociaż na bazie klasy A to bije cenowo i wygladowo całą konkurencję.. tylko te silniki lipa i fwd; )

 

 

A klasa mimo że z segmentu jedynki jest od niej sporo większa, szczególnie z tyłu...

Dla mnie też CLA wygląda obłędnie... ciekawe jak będzie na żywo... moje wyposażenie to 230tyś...

Rozmawiałem ostatnio ze sprzedawcą z MB motors w Piasecznie i twierdził że w okolicach 200tyś powinna kosztować wersja AMG 350 koni 4x4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idea takiego auta sie podoba: czyli wygodne, komfortowe auto rodzinne...

 

tylko, ze auta rodzinne innych producentow sa po prostu wygodniejsze/bardziej komfortowe i dodatkowo duzo ladniejsze

 

też uważam podobnie poza tym że mi GT się po prostu podoba...

Ilość miejsca jest nieprównywalna nawet z serią 7 - zresztą to właśnie jej płytę podłogową ma 5gt, stąd super komfort.

Wygodne wsiadanie, duże drzwi... Auto ma styl jest inne i właśnie to jest intrygujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.