Witam Wszystkich Fanów Marki, Czy ktoś wie coś na temat tego auta.Może był już ktoś oglądać. W ogłoszeniu nie ma wszystkich zdjęc ale posiadam zdjęcia wnętrz na których widać poprzecinaną uszczelkę drzwi pasażara.Czy może to świadczyć o wypadkowości pojazdu? http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-full-opcja-xenon-C32758635.html Dziękuję wszystkim za pomoc w temacie!http://i62.tinypic.com/25k3ko0.jpg