Treść opublikowana przez mikan
-
318i , 2.0. błąd 285A - vanos, monitorowanie aktuatora
viewtopic.php?f=69&t=117886
-
Bmw e46 2.0 automat vs Audi a4 b6 1.8T automat
Już lepiej audi ... przynajmniej w cztery osoby na pokładzie da się na trasie wyprzedzać bez zaglądania śmierci w oczy. Poza tym, audi lżejsze.
-
FULL WYPOSAŻ ! LIFT
mikan odpowiedział(a) na logo77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożliwe, takiego zabiegu nie znam. Fakt, że tylko czołowa/przednia część jest taka.
-
FULL WYPOSAŻ ! LIFT
mikan odpowiedział(a) na logo77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdobądź i rozkodujj vin zgodnie z regulaminem. Fotele chyba ponownie obszywane, poza zagłówkami i łączeniem z wysuwaną podpórką pod kolana.
-
WYMIANA USZKODZONEGO 2.0D NA 3.0D E46 LIFT 2004R
Nie szukaj konkretów ale zacznij od podstaw, jak widać z podstawową wiedzą jest mizernie, poczytaj może jakiś czas i wtedy zadawaj pytania. Poza tym, zakładam że sam nic robić nie będziesz, to może zleć to komuś.
-
Brak Mocy po kapitalnym remoncie silnika e46 320D 150KM
Dokładnie, jak wyciągany był silnik, to jakaś pierdoła może być. Live data inpa i dis.
-
Brak Mocy po kapitalnym remoncie silnika e46 320D 150KM
Samo wskazanie po economizerze to za mało, tak samo stwierdzenie, że nie kopci - miałem padnięty jeden wtrysk i też nie kopcił. Jedź do kogoś na inpę i obeznanego w disie, który umie parametry odczytywać.
-
WYMIANA USZKODZONEGO 2.0D NA 3.0D E46 LIFT 2004R
Z przedlifta na 204km słabo ... szybciej na starszą wersję z 184km.
-
Brak Mocy po kapitalnym remoncie silnika e46 320D 150KM
Live data może ... a nawet od tego bym zaczął. Może jakaś pierdoła, kabelek - mogło się zdarzyć. A być może zbieg okoliczności z turbo, wtryskiem źle zregenerowanym bo też bywają gorsze po regeneracji niż przed albo przepływką ...
-
Blenda przedniego zderzaka, płaski US
Też mi się wydaje, że mogą ... Kiedyś ( 12 lat temu ) w innym samochodzie mnie regularnie męczyli za brak tablicy, dlatego dopytywałem czy nagle przepisy zrobiły się mniej restrykcyjne. Miałeś już sytuację, w której przy psiarni zakładałeś blendę z rejestracją ? Ciekaw jestem czy wtedy mogą dowód zabrać, jeśli z 15sek zamontujesz. A, kumpel kiedyś miał małą tablice rejestracyjną z przodu, taką na serio mini i jeździł bez problemów, tyle że to była starego typu czarna.
-
E92 335i Warszawa WBAWB71047P028488
mikan odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem czy wychodził HK wraz z dużą navi w e46, ja przynajmniej z mojej strony wystrzegałem się jakiejkolwiek ori navi w e46, chyba że komuś zależy bo ma w niej rozbudowany BC.
-
E92 335i Warszawa WBAWB71047P028488
mikan odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, są oczywiście dużo lepsze, ale jak pisałem sama navi w e9x e6x to nie wszystko, często idzie za tym rozbudowane audio i inne opcje dodatkowe, choć dla mnie głównie chodzi o wspomniany logic, który mając nawet małe navi można przerobić. Nawet, jak zauważono w tym dziale, wielu sprzedawców, handlarzy całe pulpity/deski zmienia żeby uatrakcyjnić samochód i podnieść cenę. Coś w tym jest.
-
E92 335i Warszawa WBAWB71047P028488
mikan odpowiedział(a) na Tymek23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAnalogicznie - goła zdrowa e60 530d z manualną klimą, tyle kasy ktoś wybulił i zabrakło na klimę. Skreśla samochód ? Moim zdaniem tak. Navi była kiedyś mniej popularna niż dziś, nawet nie chodzi o samą navi - do przeżycia jest jak jest mała, ale jej całkowity brak na pulpicie - średnio.
-
E46 325 AC SCHNITZER - WBABN32020JW31235
mikan odpowiedział(a) na mr_andre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo chyba, raczej nie złota petarda.
-
E46 325 AC SCHNITZER - WBABN32020JW31235
mikan odpowiedział(a) na mr_andre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem, że sznycel w cenie e36 coupe ale w środku nie wygląda czy jak ? bo zdjęć nie ma.
-
Blenda przedniego zderzaka, płaski US
Ja mam titansilber mam turinga na względnej glebie, bez mPaku - chętnie bym rozważył taką opcję ... trzeba wtedy blednę wozić z zamocowaną rejestracją albo za szybą - tak żeby szybko było.
-
Blenda przedniego zderzaka, płaski US
Blacha wtedy lata na prawo i lewo jak żyd po pustym sklepie - raczej słaba sprawa. Pewnie są jakieś przylepce, żeby zamocować ustrojstwo aby nie latało. Choć wydaje mi się, że jakaś ustawa albo rozporządzenie ( cholera wie ) ustanawia, na jakiej wysokości lub miejscu z zewnątrz pojazdu powinna wisieć tablica - jesteście pewni, że nie musi być na zderzaku ?
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Przejrzyj sobie galerię Poloneza ... on miał i może jeszcze ma założone piano black. Ciężko takie wyrwać/znaleźć.
-
320d bajer do auta
Ok, skompilowałem tylko jakie są w większości opinie na tego typu "bajery".
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Czarny z zewnątrz w środku z mPakiem fajnie wygląda w listwach piano black. Ja akurat mam listwy szczotkowane aluminiowe i titansilber z zewnątrz, co prawda sportsize i antracyt ale jakoś mnie korci, żeby przypał zrobić i okleić listwy jakimiś sticker bombem - jakoś chce rozweselić/ożywić wnętrze jeszcze bardziej. Odezwe się jakoś potem na priv odnośnie kiery, żeby tobie tematu nie zaśmiecać.
-
320d bajer do auta
Dla jednego agro dla drugiego nie. Dla mnie masakra. Podobne dyskusje były odnośnie nalepek na kratkę nerek.
-
Blenda przedniego zderzaka, płaski US
Fajna sprawa z tym przodem - planujesz to tylko na zloty czy hardcore na ulicę ? Bo tym, że tablica spadła się psiarni nie wykręcisz w razie kontroli.
-
320d bajer do auta
To nie to samo, wręcz abstrakcyjne porównanie.
-
E46 320D Nowy sączVIN WBAAS71080FY29124
mikan odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden samochód jeden temat - zaraz zamkną go tobie. Poza tym Vin rozkoduj po Polsku.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Polecam tobie, bo sam już mam nówkę do zamontowania - podstopnicę mPasztet. Niedroga sprawa a lepiej wygląda, mnie zmobilizowało to, że swoją zwykłą połamałem za mocno się zapierając.