Treść opublikowana przez mikan
-
BMW e90 320i vin: WBAVA71010PS04272
mikan odpowiedział(a) na kubbos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ pewnością jeszcze 5 tysi mniej .... Wyjaśnij mi proszę, co ma wiek samochodu do ceny ? Jak ma 10 lat ukończone to już musi w cenie złomu chodzić ? Bo jak pewnie zauważyłeś, nie piszemy o lanosach, golfach, octaviach i ceedach.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No, ja oczywiście jak wyżej, ale znaleźć 330d manuala we względnie dobrym stanie i choćby mPakiem, lub chociaż lifestyle graniczy z cudem. A i w de coraz mniej tego.
-
Jak oceniacie pod względem wyglądu ? e46 2000r.
mikan odpowiedział(a) na ToXIk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze viewtopic.php?f=44&t=72889 Po drugie ... słabo mi się zrobiło od tych znaczków, domyślasz się na co mi się zebrało.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No nie ma pełno 204 z 2001 ... wskaż proszę - 204 z tego co gdzieś czytałem "szło" od marca 2003. To mało ważne, jak już będziesz się szykować na 330d 204 to po vinie sobie zobaczysz ...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przejrzysz parę tematów, galerii, zapoznasz się bliżej z tematem bmw diesel to zrozumiesz o co chodzi z kosmetyką, Przypuszczam, że założyłeś że każde 184 ma 184 i każde 204 ma 204 ... Bierz 204, najlepiej w najlżejszej budzie w manualu i ori mPak, bo w zwykłym zderzaku większego fmic nie wciśniesz a dokładane to zawsze dokładane, choć jak trzeba to trzeba.
-
bmw 116 2005r., vin WBAUF11030JR90122
mikan odpowiedział(a) na meggi84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę dużo zdjęć ... rozkoduj VIN
-
BMW e46 330cd WBABV910X0PJ85062
mikan odpowiedział(a) na krzyszfotzborek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ktoś chce 330d/i to polecam poszukać w DE jak już się planuje 40k wydać, olałbym polskie ogłoszenia, ja kupiłem przeszło 3 lata temu licząc, że coś po roku znajdę 330d w PL i [BAD] - teraz tylko swap mi pozostaje.
-
BMW E46 330i LIPNO WBAEV52000AW72648 ANGOL!!!
mikan odpowiedział(a) na ciechan_skc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż o to kiedyś prowadziłem batalię z jakimś użytkownikiem, który rzekomo miał obawiać się że go wyślę do dentysty i otolarygnologa :) ( coś sobie ubzdurał mądraliński ) Potem parę razy zmieniał ogłoszenie, nie wiem jaki był finał dojścia do sprzedaży. Nie piszą bo 3/4 normalnych kupujących oleje parszywego angola.
-
e46 cmg ;D
Jasne, widzę żart się ciebie trzyma ... 328 polift swap 3.0 ... Nalepisz na 318 na r19 m3, zrobisz wloty, dwururki to też nie będzie nikt wiedział, bo porównywalne ... Jeszcze podpis przy avatarze ... 330ci, masakra, no - ale to CMG tam lubią takie rzeźby. Miało być fajnie a wyszła beczka śmiechu i poruty.
-
Dwumasa E46 320d 150KM 2004
Rozumiem, że w połowie wciśniętego sprzęgła ale wrzuconym biegiem tak ?
-
BMW e90 320i vin: WBAVA71010PS04272
mikan odpowiedział(a) na kubbos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejne e90 w cenie dobrego e46 320 ... no super :cool2:
-
BMW e46 330cd WBABV910X0PJ85062
mikan odpowiedział(a) na krzyszfotzborek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj VAN zgodnie z regulaminem. Jak na wersję z różnymi odcieniami titansilber to dużo kasy chce, wiem że to kolor ciężki dla lakierników ale jednak ... Co do reszty to szkoda, że to nie mPak. Zdjęcia tak porobione, że więcej nie ocenię w środku.
-
BMW e46 330Ci Cabrio pl93189
mikan odpowiedział(a) na piątek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystarczyło zgodnie z regulaminem vin rozkodować albo wpisać w forumową wyszukiwarkę.
-
M3 E46 czy E63
Te dwa porównywane pojazdy to dwa światy, seria serii i model typowo sportowy do rzeźni, gdzie po dobrym rozgrzaniu silnik, opon, hamulców można wyciskać z niego, części które się zużywają jednak duużo szybciej niż w seriach i dużo więcej kosztują. Pomyśl na 335i w manualu, lekki mod pod 400 koni i będzie kompromis.
-
PĘKNIECIA LAKIERU!!!
W ogóle ... stary proszę cię, ja też jestem mistrzem ortografii ale jednak ...
-
e46 320d 2002 CH06740
mikan odpowiedział(a) na mexirmus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby kolor interesujący, środek mimo braku ss to też fotele w kolorze niepospolitym, ale mPak którego nie ma i do mnie z zewnątrz nie przemawia - może za dużo chromu, może te koła, nie wiem. Co do rdzy - to straszna franca, żeby to dobrze zrobić to też parę zł, pół biedy przednie nadkola - lepiej niż tylne. Jak tobie zależy to rozumiem, że byłeś a aso bmw albo zamierzasz jechać przeglądnąć historię ? Trzeba się dowiedzieć dlaczego taki zderzak wpadł i co się stało z ori + czy wszytsko jest kpl do tego zderzaka czy tylko sam zderzak dołożony. N
-
BMW e60 m pakiet WBANC71000B142631
mikan odpowiedział(a) na martin957 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak przeglądałem jakiś czas temu w ori mPaku 3.0d w manualu to albo same taniości albo podchodzące pod 70-80 tysi. Może warto w de się rozglądnąć.
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
No to wiem, ale jakieś przedtem musiał mieć i mechanik jakieś zrzucał z samochodu ...
-
BMW e60 m pakiet WBANC71000B142631
mikan odpowiedział(a) na martin957 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
To zobacz po ile stoją akcesoria performance w używkach ... Śmiesznie, że listwy droższe ( nowe ) niż kierat.
-
Hamulce do e46 - tarcze, klocki, przewody - zapytania
Jak złomu nie oddał jeszcze to można sprawdzić.
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
Nie przesadzajmy, że na serii zwykłym zawiasie e46 i tak jest niskie ... Na dobranym właściwie kole, nawet zwiększając rozmiar można często buta włożyć między koło a błotnik, przy sportowym dostosowaniu i mPet, moim zdaniem zaczyna to wyglądać. Ja bym się raczej przy używcę ori upierał, jakoś za dużo jaj widziałem po kupowaniu nowych zamienników, inna sprawa że ludzie myśleli że mają serię, brali serię na jedną oś a tu [BAD]. Jak się udało, to tylko być zadowolonym.
-
BMW 318 e46 | WBAAAP31020JL13039
mikan odpowiedział(a) na bulderman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest ogień bo jest m3 na klapie i golfownia zamiast ori gały :)
-
NIEAKTUALNE
Ktoś kiedyś pisał, że przy short shifcie skrzynia w duupę dostaje - jak ty to oceniasz ? Ja się jeszcze nie zdecydowałem na shorta, bo nie był okazji ani potrzeby od przeszło 3 lat skrzyni ruszać.
-
330Ci Ubytek mocy
Które 10-14 letnie 330i, bez remontu, trzymają moc ? ( to nie jest prowokacja )