Treść opublikowana przez mikan
-
BMW E46, 320d, 2004, sedan (Nowy Tomyśl)
mikan odpowiedział(a) na kamcio92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo tu dużo gadać - z zdjęć g.ówno widać - ani fotela, ani kieratu, ani dzioba vis a vis, nawet odcieni nie oceniasz. Super. Niech sobie w d.upe włoży takie foto.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
mikan odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj ten skapciały Vin zgodnie z regulaminem,
-
BMW E46 330d WBAEX91020PH93863 Bedzin
mikan odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa akurat swojej sztuki nie sprzedaje, ale pomijając utrudnienie jakie robią handlarze złomem to psują opinię marce i modelowi - bo jakiś Kazio czy Zdzisław kupi okazyjnie 330d z silnikiem roku a w ciągu następnego właduje kupę kasy w osprzęt ... po czym dojdzie zawias i amory - albo sprzeda albo się ożeni i stwierdzi - nigdy więcej bmw, nidgy więcej diesla.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
mikan odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele zajechane. Różne odcienie lakieru. Nie jest to żaden mPakiet. Rozkoduj sobie chociaż vin. Zdjęcia do dupy ... jak nokią z przed 5 lat albo gorzej, chociaż jak zauważono to może i lepiej.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
mikan odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E60 535d 2009 Poznań-Luboń WBANX91020CU48210
mikan odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy aby z poduchą jest wsio ok ? Chyba nie ...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
To samo można napisać o 7er, 535d i każdym dieslu jak przyjdzie w jednym roki wymienić zawias i zestaw dieslowski ...
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Witam, mam parę wątpliwości - czytałem już wypowiedzi z tym podziale, podpytywałem już w galerii użytkownika z aktywnymi wpisami w swojej galerii e53 ale ciągle mam wątpliwości. Mianowicie - chce kupić drugi samochód, bmw - myślałem i nadal myślę nad 335i, 5er 2011r ... ale teraz jak i w 2010r ciągle po głowie chodzi mi e53 po lifcie. Za e53 przemawia gabaryt, udany silnik diesla - jeszcze w z tych trwałych, klasyczne wnętrze - a mi chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo w razie uderzenie bocznego m.in. - wielu podważa mój tok myślenia - że wóz drabiniasty i przy teście łosia gorzej wypadnie niż zwykły sedan - czy tak jest, nie wiem - praw fizyki się nie oszuka raczej, jak wy, użytkownicy to oceniacie ? Jako, że e53 miałoby być przede wszystkim na trasy, to czytałem w wypowiedziach innych użtkowników, że narzekają na amortyzację/komfort na nierównościach ( podskakuje, słychać pracę plastików itd ) - tj, że słabo z tym jak na bmw i w modelu tej klasy - mnie interesuje polift w sportPakiecie. Kolejnym "ale" jest czy e53 jest głośna przy prędkościach autostradowych ? W x3 2011 narzekają - moja e46 touring z relingami przy 180km/h szału nie robi - jest głośno. Jak jest w e53? Załóżmy że na dobrych oponach we właściwym rozmiarze stosownie do sport pakietu. O spalanie nie pytam. Co do części - mniej więcej wiem jak jest. Mam nadzieje, że trafiłbym podobnie jak z moją - dobrze kupioną a nie peta, gdzie w sumie od 3 lat nic nie robiłem a dopiero teraz zabieram się za hamulce itd. Ceny są różne od 50 -80 tysi za 2005/06, wiem że przepłacenie niczego nie gwarantuje, ale mam wątpliwość czy da się kupić dobre za 50 tyś. Ponowiłem temat, ponieważ obawiam się, że to ostatni dzwonek na e53 w dobrym stanie i przebiegiem nie 500 tysi, gdzie obawiam się że nowe modele bmw po 2010r mogą mieć problem z dobiciem do 500 tyś km ... Z góry dzięki jak ktoś przeczyta moje wypociny i coś dorzuci od siebie.
-
BMW e39 530d 55GNGL Kutno Korekta
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:clap: za wnikliwość
-
BMW E90 330D Imielin WBAVC91090VD85772
mikan odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jest, o dziwo - ważne żeby nie była to wymiana żarówki ... Potwierdzisz to lub zaprzeczysz sprawdzając resztę. Jeśli się zgadza to już coś.
-
BMW E90 330D Imielin WBAVC91090VD85772
mikan odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAh ten Polski stan licznika ...
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem na pewno, żę dobre sztuki m5 schodzą na pniu bo wiele osób miesiącami ich szuka. Stwierdzenie doinwestowania można różnie interpretować - wystarczy że pierwotnie był to osrany angol albo zbyt wiele zmieniono w stosunku do tego co jest w Vin.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co byłem na bieżąco, to żadna nie była godna uwagi ale może na tyle się pozmieniało, że nagle jest ich wiele. z m forum wszytskie m5 są przeważnie już oblookane i opisane na forach
-
BMW E46 330d WBAEX91020PH93863 Bedzin
mikan odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewy błotnik inny odcień. Zdjęcia prawego boku nie ma, więc nie wiadomo czy to cały przód robiony czy tylko jeden błotnik ( narożnik ) Wstępnie przód ze zdjęć ładny, ale nie wiem czy szczeliny nie są lepiej ustawione ( mniejsze ) niż były ori. Na pewno wydają się symetryczne. To tak na szybko.
-
330xi benzyna sedan gdańsk-osowa czarny metalic
mikan odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie inaczej - jak widzę opis mPak, chromy i jasny sufit a do tego pełna opcja ... Poza tym sam z siebie nie wszedłbym na oszłoszenie e necie jakiejkolwiek e46 w at i na pewno nie z X. Zdobądź więcej zdjęć - to na pewno, zanim wyruszysz - oczywiście jak taki właściciel samochodu - wizjoner, cię nie przeraża. Bo jak pisał adalbert - najczęściej "jaki opis taki własciciel i pewnie samochód też."
-
330xi benzyna sedan gdańsk-osowa czarny metalic
mikan odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże źle się wyraziłem - nie czytam tak soczystych opisów gdzie po 2-3 pierwszych linijkach odpuszczam widząc bzdury jakie ktoś nawypisywał - tak czy siak zaczynam od zdjęć żeby wiedzieć czy w ogóle jest sens czytać cokolwiek - do oglądania to daleka droga ... Kupujemy najpierw wzrokiem, chcąc nie chcąc.
-
330xi benzyna sedan gdańsk-osowa czarny metalic
mikan odpowiedział(a) na kowal88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzadko czytam opisy, tu przeczytałem - rzeczywiście - o ja pier... Nie wiem ile sobie posypał węgorzy że takie głupoty wypisuje.
-
e46 330cd Ząbki / czekam na Vin
mikan odpowiedział(a) na majas330Ci temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo na pewno, że nie jest z nim wszystko a na pewno nie jest idealna. Inaczej nie robiłby zdjęć w cieniu od krzakorów a zdjęć środka z 5 metrów. Dobre i idealne elementy raczej się chce ukazać.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
mikan odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie licytowanie, ale od lat wszelkie porównania klasy premium, czy porówniania po 5 modeli, to właśnie audi, bmw, mercedes. Nie raz tak było w wielu gazetach - najczęściej po 3 a żadziej po 2. OStatnio tylko jakoś dorzucili porcha macana do porównania - i dobrz w sumie. Mi fanatyzmu zarzucić akurat nie można.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
mikan odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle że c i e klasa po 2000r a przed 2006 ma obłe kształty wnętrza i tak plastikowe jak pierwsze twingo. Toyota się skończyła po 98r Mercedes jak weszła c klasa. Honda po 95. Nissan gówno i mazda moim zdaniem też - jeden gówniany plastik - pokłon za silniki po sztuce - nic więcej. W całokształcie marki a nie modeli to bmw może z audi walczyć. Merc jest jest już daleko za nimi.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
mikan odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażButelkowa zieleń i bordo to klasyki ale fakt, nie do każdego pasują. Zależy kto czego oczekuje - na pewno taki kolor dodaje inności - której na pewno nie dodaje czerń, biel, srebrny i oklapany czarny mat. Ale szczerze - e90 m3 zieleń ... bordo m5 ... choć sam miałem kiedyś pojazd w kolorze bordo.
-
BMW X5 E70 2008 286KM WBAFF01018L208760
mikan odpowiedział(a) na damcad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak też mi się wydawało.
-
BMW X5 E70 2008 286KM WBAFF01018L208760
mikan odpowiedział(a) na damcad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jak wygląda przeważnie sprzedaż używanych przez aso/w aso - czy zawsze biorą na siebie czy nie. Być może ten nie wziął kolejnej bmw w rozliczeniu i stąd taki stan rzeczy. Nie wiem, nie brałem nigdy używanej fury przez aso - nie wiem nawet z kim podpisujesz umowę jak bierzesz w premium selection czy tam przez inchape gdzie mają setki bmw. Pytałem tylko z tego powodu, czy był kupiony bo jeśli był to najprawdopodobniej wszystko jest zapisane w historii.
-
BMW X5 E70 2008 286KM WBAFF01018L208760
mikan odpowiedział(a) na damcad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ok, ten pojazd był kupiony w tym aso ?
-
e61 530 xd 2004.r WBANP710X0CX70288
mikan odpowiedział(a) na hermix_18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co, skoro i tak go weźmiesz ...