Skocz do zawartości

E87, 118d, WBAUD71050PY84874

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto z Belgii, czy poniżej zdjęcie to CarPass ?? z tego co wyczytałam na forum, auta z Belgii powinny mieć taki dokument. Ale czy to tak wygląda?

 

 

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C34406549_9.jpg

Opublikowano
Te śmieszne pieczątki w KS to mają wszystkie auta z Belgii? Brak adresu i nr. tel. :D
Opublikowano
W 90/ . Na tych pieczątkach jest nazwa serwisu i miasto. Numer telefonu trzeba szukać w google, jeśli pieczątka jest czytelna. Np. z przedostatniej pieczątki http://www.vandenbroeck.be/

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Opublikowano
Czyli jednak korbki i nie do 100km od miejsca zamieszkania ...
Opublikowano
Ja o tym wiem, chodzi o to, że obowiązkowo każdy "zachodni" serwis musi używać pieczątek z adresem i nr. kontaktowym. Powiem więcej, podpis serwisanta lub wbijającego pieczątkę, powinien być "czytelny" Poza tym w ciągu krótkiego czasu to już trzecie auto z Belgii z takimi pieczątkami, więc zwracam tylko uwagę, że powinno się dokładnie prześwietlić to auto.
Opublikowano
  • Autor
Czyli jednak korbki i nie do 100km od miejsca zamieszkania ...

 

Poszerzam horyzonty :wink:

a co do korbek... jakoś mało fajnych i w miarę bezpiecznych jedynek w okolicy, więc wymagania też się troszkę zmieniają...

 

Dzięki za wszystkie podpowiedzi/odpowiedzi

 

szukam dalej i coraz mądrzejsza jestem :8)

Edytowane przez KujawiAnka

Opublikowano

Poszerz kryteria finansowe to znajdzie się więcej ciekawych opcji :)

Nie piszę tego złośliwie.

Opublikowano
  • Autor

do 30 tyś wzrosło...

wyżej ciężko będzie, tym bardziej że na start też potrzebuję troszkę :)

Opublikowano
  • Autor
kijankę ceed? :roll:

 

No dobra... aż tak mądra nie jestem... rozkodujesz mi to ?? :oops:

Opublikowano
kijankę ceed? :roll:

 

No dobra... aż tak mądra nie jestem... rozkodujesz mi to ?? :oops:

 

Lepiej NIE :nienie:

Edek chyba, raczej, na pewno żartował :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

kumam !! :8)

 

trochę mi to zajęło....

 

Ale ja chcę Bunię !! żadna inna nie jest tak ładna i inteligentna...

Opublikowano

 

Ale ja chcę Bunię !! żadna inna nie jest tak ładna i inteligentna...

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Opublikowano
Bronx, dlaczego nie? Po prostu mam wątpliwości co do tego, że koleżance się uda znaleźć pewne BMW bez żadnych mankamentów w takiej kwocie, ale może się mylę.
Opublikowano
  • Autor

Żeby mieć pewne i bez mankamentów, musiałabym zainwestować w nowe, salonowe :lol:

 

nie spodziewam się cudów, nie chcę tylko kupić przystanku po przeróbkach...

Opublikowano
  • Autor
Auto od forumowicza:

 

Widziałam :) nawet korespondowałam :) baaaardzo kusząca

ale benzyna...

 

Zależy mi na dynamice, a z opinii wynika, że diesel jest dynamiczniejszy. A jechać do Łodzi tylko żeby benzyną się przejechac, to szkoda czasu klubowicza :) poczekam na benzynę gdzieś w okolicy żeby wypróbować ;)

Opublikowano
  • Autor

auto potrzebne mi na dojazdy do pracy... czasem może jakaś trasa ale sporadycznie. Nie szukam auta ekonomicznego.

 

Najbardziej zależy mi na dynamice - chce czuć że jadę. Czy jakaś benzyna mi to zapewni?

Opublikowano
  • Autor
gratuluje podejścia :mad2:

 

Proszę wyjaśnij... nie wiem, czemu Cię to tak zirytowało

Opublikowano

kup sobie za tą kasę e36 328 w coupe i będziesz zadowolona.

Coś już jedzie.

Opublikowano
Daleko masz do pracy? Silnik zdąży złapać temperaturę, np w zimie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.