Treść opublikowana przez mikan
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
mikan odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj ten Vin, nie dziwi cię obszyty kierat w deklarowanym przebiegu ?
-
Tunel środkowy - zmiany
Też się nad nim zastanawiałem dawno temu - moim zdaniem nie warto. O butelkę zahaczysz przy zmianie biegów ( jednak większość jest skrzyń manual ), pucha otwarta tylko na trasie a i tak może się wylać, telefon będzie latać a jak masz schowek z roletką to stoi w pionie itd itd.
-
523 [e39] benzyna - piła WBADM31030GR02507
mikan odpowiedział(a) na pmk_kmp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pasuje do regulaminu. Jeden temat jeden samochód. Vin konieczny i musi być rozkodowany. Regulamin masz w tym dziale.
-
Bmw X6 57776 Kraków
mikan odpowiedział(a) na Romano34 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj sobie Vin. Zdjęć mało i do d.upy.
-
523 [e39] benzyna - piła WBADM31030GR02507
mikan odpowiedział(a) na pmk_kmp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma zdjęć środka żeby cokolwiek wybadać. Listwy pod reflektorami żyją własnym życiem, błotnik ma mocno inny odcień, zderzak z jednej strony za ciasno i krzywo a z drugiej wisi jak psu jajca.
-
nowy wydech 320d
Nie warto, ja wydałem 300-400zł, mam przelot pełen - będzie ci głośno to wrzucisz przelotowy uniwersalny ale nie wiem po co ... grunt to wywalić katalizator - o tym też jest milion tematów, bo ktoś co chwile cuduje z zostawianiem puszki i inne shity. Poczytaj tematy o tłumikach - dużo ja się wypowiadałem i yoshimura, który też miał remusa. Wielu użytkowników przerabiało na różne sposoby i na różnych końcowych.
-
nowy wydech 320d
A jak jest prosty to nie wyleci ... ? Pełno jest tematów o tłumikach końcowych - remusa jak u mnie i innych, rm itd, dużo tematów o wycince katów i środkowych, downpipe-ie itd. Wystarczy poczytać.
-
x5 e70 3.0d - WBAZW41090L442136
mikan odpowiedział(a) na kajtus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz dane Dareczka B od tego typowego auto-szrot-komisu w ceidg - na legalu od 1994r to nie jeden wał przerabiał po setki razy. Szkoda, że na miejsce nie zareagowałeś ale zawsze możesz coś jeszcze pokombinować o zwrot kosztów. Zwłaszcza, że się zapierał w zw. z bezwypadkowością.
-
BMW e46 330d WBAEL91010PA73420 Jest ktoś z Poznania?
mikan odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli przejechaliście się pooglądać - koniec końców. Żadnych konkretów.
-
BMW e46 330d WBAEL91010PA73420 Jest ktoś z Poznania?
mikan odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no jeden i drugi jest handlarzem, ale jeden ma zarejestrowaną działalność - na siebie czy babcie a drugi jest zarejestrowany w Pup albo nawet nie - ot różnica. Os Prywatna to ktoś, kto sprzedaje swój prywatny samochód - ciężko określić po jakim czasie ale im dłużej ktoś ma tym mniej podejrzeń :) - ktoś kto co 3 - 6 miesięcy zmienia to polata tanio, zaleje olejem Gm ( albo doleje ) czasem dla picu założy najtańszy gwint i koło od skośnokiego a i zawsze kupi taniej drożej sprzeda i jakoś się kula - nie jest hanldarzem ale łowcą "okazji" i frajerów. Komis to zło nad złem, handlarzy omijam - chyba, że na zamówienie - ale to już nie okazja i trzeba wyścielić a jako, że zamówienie to już nie na handel jako tako.
-
BMW e46 330d WBAEL91010PA73420 Jest ktoś z Poznania?
mikan odpowiedział(a) na klepa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA od kiedy to komis za cokolwiek odpowiada ? Chyba za picowanie. A ktoś kto ma 50 samochodów na placu to kim jest - dielerem ? Handlarzyna i komis to najczęściej jedna cwana brać.
-
BMW e46 Puławy WBAAP71000JL43406 Korekta licznika
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jest jak jest - czego oczekiwać - żyd rezerwa handlarska - nawet przy płaskim materiałowym stołku nie widać boczka fotela - ot przyzwyczajenie - do tego ch.ujowe zdjęcia. Na kilometr wiadomo o co chodzi. Decydujesz się albo omijasz - wszyscy wiedzą jak jest.
-
Czyszczenie układu dolotowego?
Nie inaczej - miałem to samo, skończyło się na fmic.
-
E46 2003r 330D opony zimowe
No i jeżdzą na slikach, na różnych oponach na osi, na 10w, po pijaku, naćpani - to chyba nie jest argument Potem jak hamuje to się zastanawiam czy pan oszczędny za mną na swoich świeżynkach ze zdrowym mięsem zatrzyma się na bagażniku czy tylnej kanapie.
- E46 2003r 330D opony zimowe
-
E46 2003r 330D opony zimowe
Mam ten sam rozmiar i żyje - tak - moim zdaniem są za stare i zbyt zjechane - lamele już umarły dawno. Popytaj/poczytaj/załóż temat we właściwym dziale - bo taki istnieje.
-
problem z xenonem
Tyle co palcami dałem radę się wcisnąć do środka i ponaciskać tyłem reflektora. Zaczynam myśleć, że może coś z instalacją ... ale słaby jestem w te klocki raczej.
-
problem z xenonem
A, starter też podmieniłem. Mi na dziurach mruga jakby coś luźne było w środku, ale nie jest.
-
problem z xenonem
U mnie żarniki zamienione, zapłonnik i przetwornica też.
-
problem z xenonem
Nie wiem, ale w jednym reflektorze mam to samo ... wszystko niby sztywne w środku, też jak ruszę to przestaje ale zaczyna na dziurach, nierównościach poprzecznych itd Wkurzające i przypałowe.
-
BMW e90 320d VIN WBAVC31070VG03074
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTyle, że z xenonem lepiej widać drogę ... bez porównania.Wychodząc z tego założenia po co komu diesel do miasta - też bez sensu porównianie. Co do skór i innych ... e46 słabo wygląda na biedzie a e90 zalatuję koreą lub chinczykiem z takim jak wyżej wyposażeniem, tzn najuboższym - każdy może mieć swoje zdanie - ja akurat takie mam i tyle. Poza tym bardziej od skór chyba większości zależy na zadbanych sportisize-ach.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pierdzielenie - kupują padła byle taniej a potem płaczą. Poza tym kto komu nakazuje kupowanie diesla ... co innego świadomy wybór a nie później zdziwienie - jakie klapki - pierwsze słyszę - bo ktoś jest ignorantem motoryzacyjnym.
-
BMW e90 320d VIN WBAVC31070VG03074
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż kiedyś wrzucał coś do oceny.
-
BMW e90 320d VIN WBAVC31070VG03074
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa, handlarz bez działalności ... taki prywatny import. Płaskie stołki, amerykańska plastikowa kiera itd czego nie wiedać. Popytaj o zdjęcia fotela i jak przyjechało. Z francji nie widziąłem jeszcze dobrych sztuk sprowadzonych.
-
BMW e90 320d VIN WBAVC31070VG03074
mikan odpowiedział(a) na Blade1984 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolski przebieg, ucięta na foto newralgiczna część fotela - cokolwiek świadcząca , biedne wyposażenie.