Treść opublikowana przez mikan
-
e91 330d WBAVU91010KT01004
mikan odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa plus manual, brak x i wydaje się, że ori mPak. Cena - nie wiem, czy do opłat czy nie - bo tych wypocin nie czytałem. Może ktoś inny się wypowie - nie ile wytrzymują skórzane sportSize z e90.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę jak lanos na białych rh z rantem, w środku też podobnie. Dziwne masz podejście - nie łapię kryteriów. Jakbyś porównał lancię deltę integrale z audi coupe s2
-
[E46] Brak wejścia na kluczyk
Raczej nie, prędzej samą zaślepkę.
-
[E46] Brak wejścia na kluczyk
Pisz normalnie. Podpisz właściwie avatar. [BAD] nie rozkodować - też nie mam zamka - po poprzednim właścicielu. 4 lata będą i jest ok.
-
BMW e46 ALPINA WBAEP51030PF16549 / WAPB333T02DE48028
mikan odpowiedział(a) na donbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLpg to nie paliwo, to stan umysłu :)
-
bmw e46 srebrne listwy wnetrza - czyszczenie
No to rzeźnia ...
-
bmw e46 srebrne listwy wnetrza - czyszczenie
Chrom nie może być matem i na odwrót ( pomijam zajechany chrom i wyślizgany mat ) Wrzuć linka z google albo allegro ze zdjęciem takich jak masz.
-
E46 328 EZ45920
mikan odpowiedział(a) na pawelk85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa miałem muzycznej 1400w w podobnym albo kapkę większym głośniku - w zamkniętej skrzyni do krótiego basu - tak ja ta a potem w z refleksem w 2x większej - więc może być, że ma 1000, co za różnica zresztą 0 ważniejsze ile ma w rms. Bardziej mnie dziwi to że jest tak luzem rzucona w tym bagażniku - chyba że do rozpórki przywiązał ale wątpię.
-
BMW 320 E90 2,0 benz 170 KM WBAVR91000A101402
mikan odpowiedział(a) na JACEK1118 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygłuszenie na szrotingu można w zależności od stanu za 50 zł kupić.
-
BMW X5 WBAFF41000LZ01962
mikan odpowiedział(a) na justysiabg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to handlarz - pomijając oczywisty fakt - trudni się sprzedażą - z tego żyje. Nie miałem przyjemności - wątpliwej lub nie, sprawdzić - ale na roksa.pl 3/4 to inne panie - pewna analogia - nie bez powodu ...
-
BMW X5 WBAFF41000LZ01962
mikan odpowiedział(a) na justysiabg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże źle się wyraziłem, myślałem że przejrzyście - e53 po lifcie - mały przebieg ( nie 400 tyś ) nie od ciemnego, nie po wielkim dzwonie, z dobrym wyposażeniem ( w x5 jest co dobrać ) po opłatach na legalu łykając przykładowo dobrą sztukę z mobil.de wyjdzie tak samo jak ta powyżej - cenowo.
-
BMW X5 WBAFF41000LZ01962
mikan odpowiedział(a) na justysiabg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co to były za podmalowania, że tą rysę pominął ... raczej nie wózek marketowy. Nie wiem jak dobre x5 w tym roczniku ale I wydanie po lifcie z dobrym wyposażeniem i opłaceniem wychodzi podobnie.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
mikan odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPytam czy nie można kupić normalnie, bo widzę że nie forumowicz świeżak a chyba kolejne handlarskie ogłoszenie wrzuca. Przecież ludzie też sprzedają swoje samochody, nawet zdarzy się że powszechnie na allegro a nie tylko po znajomych czy znajomych znajomych.
-
e60 Ostrów Maz. - WBANC71030B639544
mikan odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA nie można kupić nie od handlarza ?
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź jaką ma rs i a jaką s.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, ale mi nie leży jakoś. Wtedy bez zastanowienia wybrałbym 335i w manualu, wielu kręciło 335i także prosta sprawa bo wiadomo co robić.
-
E46 330d VIN WBAED91020FM71963
mikan odpowiedział(a) na dudus942 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI zmienił chromy a mPakiet doposażył kompletnie - ot takie szczegóły, ale cholernie istotne a kosztują mniej niż jeden ori zderzak do mPasztetu,
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą różne teorie - jedni to pogodzą a inni uważają, że trzeba mieć dwa. Ja już wielokrotnie pisałem, ze skończę najaprawdopoddobniej w rs6 2008-2009, choć pewnie też ma swoje felery zwłaszcza jak się chce je robić na 700km - jest na różnych forach. O rozpadających się m5 e60 czytałem i słyszałem częściej - może dlatego że jest ich więcej - nie wiem. 335i można ładnie zrobić a też bywają sedany i kombi w manualu. W W12 bym nie szedł, nie poszedłbym w vw w ogóle, miałem już vw i nie, dzięki. To samo Lancer - albo moc albo moc z właściwym poziomem wykończenia. Osobiście nie jechałem, ale znajomy ma s6 - nie tykane - seria, coś koło rocznika 2009 - jeździ już 3 lata i nic się nie dzieje a wiadomo, że wciśnie częściej bo po to jest. Może na tym kompromisem pomyśl. Zawsze jest źle jak chcesz coś kupić, czy to magiczne 20, 50, czy 80. Sam od roku nie wiem nawet na co chciałbym zmienić, tylko truje gitarę na poddziałąch naszego forum w innych modelach. Tak jak pisali, niewystrzelaj się na 0, żebyś miał pakiet na typowe "coś" w zakupionym modelu i właściwy serwis na dzień dobry, bo przecież nikt prezentów nie robi. A, może będę hipokrytą ale rs6 jakbym brał to tylko dla miejsca w środku, mocy, osiągów i napędu - oczywiście jak widzę chromy w audi, gąszcz przycisków, lewarek i te kolory podświetlenia to zbiera mi się na wymioty ... no ale wykończenie samo z siebie jakościowo nie jest złe. Wolałbym coś z bmw, ale puki co słabo z tym żeby do rs6 porównywać.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogóle odpuszczasz m5 e60 czy tą sztukę ?
-
E46 330d VIN WBAED91020FM71963
mikan odpowiedział(a) na dudus942 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny kundel, być może dobrze zrobiony ale kundel. Jeśli reszta tak deklarowana jak opis nagłówka ogłoszenia i napis na klapie to słabo.
-
BMW e46 obicie raczek tapicerki drzwi skora - sedan. pytanie
To tobie kiedyś zostaną w ręku jak będziesz chciał drzwi zamknąć.
-
problem z xenonem
Thx - spróbuję w tym kierunku.
-
problem z xenonem
Hmm, w sumie poziomować poziomuje od zawsze i zawsze - ja nic nie ruszałem, ale możliwe że ruszane było. W gruncie rzeczy nie mam zielonego pojęcia o eletronice/elektryce
-
problem z xenonem
No to ja jestem w kropce - mi sam nie gaśnie.
-
BMW E91 320 bixenon-navi-buisness
mikan odpowiedział(a) na dawcia02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co ty ... po tych zdjęciach ... ccc Rozkoduj sobie vin.