Treść opublikowana przez mikan
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Też już nic nie wożę ( woziłem psa ) ale nawet przy małej skrzynce, która nie może być super niska będzie mało miejsca - looknij to http://allegro.pl/obbmw02-obudowa-subwoofer-bmw-e46-98-04-i4780589104.html Zależy jakiej muzy słuchasz ... długi bass czy krótki ...
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
A kwestię jednostki sterującej jak rozwiązujesz ? Sub w/zamiast schowka nad zapasem czy jak - ja miałem skrzynkę ale za dużo miejsca zajmuje w i tak już niewielkim bagażniku turasa.
-
BMW E46 2.0d 2000r Lukash
Moja to też moje pierwsze bmw ... to nie ma znaczenia. Z tego modelu powyżej z dobrym kołem i lekką glebą można zrobić całkiem fajną serię ... po przywróceniu ori lusterek.
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa ... tu akurat sufit jest jasny. Nawiązałem do tego, że gdyby pytający te Viny rozkodowywał to by wiedział, czym było a czym jest teraz i obalał sam niestworzone opisy sprzedających.
-
bmw e90 320d poznań. WBAVU310XOKY59592
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj ten Vin zgodnie z regulaminem - to nie jest żaden mPakiet
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierowałem to do założyciela tematu - żeby się zastanowił, dlaczego tak a nie inaczej jest z ceną. Jeśli rzeczywiście jest serwisowany a nie przyjeżdżał na serwis dla wpisu a w ogóle nie jest tylko puste "gadanie" sprzedającego żeby ściągnąć kupującego ... Bo zdjęcia nie uchylają rąbka tajemnicy jakby nie patrzeć - są do dupy - żadnych konkretów. Choć jeśli nie ma się daleko i szuka 330 w benzynie i manualu - to z ciekawości na pewno nie zaszkodzi.
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ok ... ale czemu po 7 latach ma być warte 10% ceny wyjściowej - nie zastanawia cię to ? Przecież nawet lanosy takich spadków % nie mają ...
-
BMW E46 2.0d 2000r Lukash
Coś słaba ta galeria - 3 zdjęcia takie same - nic nie widać - a co w środku to zagadka. Lusterka straszne ... a poza tym to bmw tak jak je bóg stworzył - przynajmniej z daleka. Zderzak od m3 - powodzenia - co innego mPakiet - nie wiem co to ma na celu - robienie kundla z normalnego samochodu - fmic jakiś gigant będzie, że miejsca potrzebujesz ?
-
e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]
mikan odpowiedział(a) na kon97-72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdobądź zdjęcia przodu - centralnie, pod maską, tyłu - centralnie oraz wnętrza z rzutem na fotel.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Puki co śniegu jak na lekarstwo
-
BMW E90 WBAVC31080VG02077 Oborniki
mikan odpowiedział(a) na JasonVoorhees temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomijam, że nigdy nie brałem na poważnie ogłoszeń z tablicy czy teraz olx ... to kolejne ogłoszenie samochodu, któremu wnętrze ukradziono ... czy może "zobaczysz wnętrze jak przejedziesz 500km w jedną stronę bo jesteś janusz i skusisz się super zadbaną e90 w promocyjnej cenie ..." - takie poszanowanie przyszłego nabywcy
-
E46 320D Lifestyle Edition
to może mobile.de albo jakiś forumowy ściągacz wozideł ...
-
E46 320D Lifestyle Edition
Czyli na 100% bmw, tak ? Śmierdziel czy Pb ? 535d nie warto ... lepiej 530d w manualu i dobry program niż pierdzielić się ze wszystkim x2.
-
Jaki akumulator do Diesla?
Ja to samo stwierdzić muszę ... bierz Vartę - ale nie budżetówkę a sensowny model. Chociaż jak stwierdzasz, że na 3 lata to też słabe podejście ...
-
E92 WBAWC91070PW61291
mikan odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle, że co - na myjce czy jak ? To ogłoszenie to śmiech na sali a z tym oryginalnym mPakietem to pierd.olnął jak chory w kubeł.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Musiało mi umknąć
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Nie wiem czy coś przeoczyłem ... ale było coś o wysokości 205 45 vs 225 45 ? Wiadomo, że nie będą równe ...
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
No ja też lookne po robocie.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Spoko - tak, jeśli dobrze pamiętam to jest niby na tył więcej ale ty nie masz kombiaka chyba.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Tył lżejszy i przy większym ciśnieniu będzie latał na nierównościach jak żyd po pustym sklepie - chyba, że w 4 osoby ciągle jeździsz. Ja daje po równo jeśli już - a raczej z tyłu wożę tylko marynarkę i teczkę. Przypuszczalnie dopompuje jeszcze.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
W zimówki władowali mi po 2,4 ( letnie mam 2,6 ) - puki co. Wczoraj leciałem 210 na obwodnicy i było dobrze - przód mam sottozero2 a tył sottozero3 bo tył są roczne nowszy model już był. Co do toyo t1r to rzeczywiście są miękkie - fajnie, bo nie piszczą - ale nie wziąłbym ich ponownie. Teraz mam te P Zero - ale muszę sprawdzić czy Nero czy Rosso - czy są miękkie - nie wiem w sumie ... na pewno twardsze niż t1r XL nie mam ale mam Vkę - właśnie dla ścianek i mocniejszej konstrukcji - jak wcześniej wspomniałem. Zresztą czy brać letnie miękkie czy twarde to odwieczny dylemat - następne letnie wezmę dla odmiany Piloty Sporty albo Super Sport - choć letnich tak szybko nie zajeżdżam jak zimówek. Mówisz, że polecasz ciśnienie jak w letnich puki co ?
-
E46 320D Lifestyle Edition
Nie ... jesteś normalnie świadomy a przez forum ewoluowałeś jeszcze bardziej i widzisz to i owo. A teraz jaki wózek będzie ?
-
podwyższenie e46
Jak stosujesz opony o właściwym rozmiarze - polecanym i typowe to po przejściu z r17 na r16 wysokość się nie zmieni - oczywiście typowe przejście.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
Żeby nie być gołosłownym - zlookałem tylne rocznie zimówki to mam indeks V - nawiązując do wczorajszej dyskusji. Po zmianie odczucie - jazda miękka jak po wielkim cycku ( naturalnie naturalnym ) - w stosunku do letnich. Pzdr.
-
Jakie zimowki, zeby byly miekkie i ciche?
No i tu myślę, że dyskusja obiega końca. Widać jeździsz tylko w mieście i nie widziałeś prawdziwej zimy, tym bardziej w górach więc faktycznie nie ma co z oponami wydziwiać. Byłem w górach ... zaopatrzony w łańcuchy, pełen oczekiwań - walki - szwajcaria i włochy aż do Livigno lepiej odśnieżone niż u nas ... łańcuchy dalej dziewicze. Tyle. Tak jak pisałem pytającym - zależy gdzie się mieszka. Pzdr.