Treść opublikowana przez mikan
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Na twoim miejscu kierat wziąłbym nowy - warto bo najczęściej widziany element i najczęściej dotykany. Co do wału to może się nie znam, ale nie da się tego naprawić a podpory wymienić ? Gdzie takie wały sprzedają ?
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEhh ... już ktoś napisał - jak takie piękne sztuki to niech gonią w de - przecież na pniu zejdą z większą przebitką ...
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co mnie zasrani włosi z pn włoch interesują ... Piszę i pisałem o tym co z włoch targają do pl handlarze - nie robią tego charytatywnie ani w czynie społecznym. Czy wykracza poza możliwości to zapytaj pytającą w temacie. Najlepsze sztuki są w szwajcarii, a co do nas przyjeżdża to każdy wie ( w większości )
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3d z właściwymi odcieniami, sportsize-ami oraz niewiszącymi zderzakami nie może się nie podobać na podstawie tej masy zdjęć wrzuconych wyżej, dodatkowo nie ma najsłabszego silnika diesla i jest w manualu. Tyle, że ani dzioba ani pełnego profilu nie widać - w gwoli ścisłości. Takie jest założenie.
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzygaj czy nie, twoja sprawa - co mnie to obchodzi. Wyraziłem swoje zdanie, konsekwentnie je powtarzam, kiedyś podstawy wskazałem, dodatkowo jaka weryfikacja w aso, włocha ? Co ty piszesz ...
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy handlarz do handlarz. Pijak może być, nic mi do tego - przynajmniej wiadomo że człowiek a nie tylko handlarz. Włoszczyznom przeważnie mówi się - nie. Niepsrawdzsz historii, italiano rzeźnicy, druciarze itd itd. Twój wybór.
-
E81 120d 2008r WBAUB51090VB93081
mikan odpowiedział(a) na KujawiAnka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz + włoszczyzna ... Na podstawie tych zdjęć nie jesteśmy w stanie nic napisać.
-
BMW M5 400KM! Ostatnie ASO 2012! WBSDE91040GJ20079
mikan odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby to takie cudo było to by zdjęć do kalendarza nie wrzucał a normalne ogłoszeniowe.
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Żadne biturbo w e46 nigdy do końca dobrze nie działało.
-
330ci, Zamość, wbabn52030ju63021
mikan odpowiedział(a) na tomasz.arent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"tyle za auto które ma 15 lat" - tak to można pisać o byle 318 320/d w sedanie na totalnym biedaku i totalnej serii. Na pewno nie o 330ci/cd.
-
BMW 320d e90 WBAVC31080VC69623 Tczew korekta i dzwon
mikan odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co miał napisać, że jest szmatą ? Gratki jak zawsze.
-
Czy może ktoś ją oglądał Bmw m5 E60 WBSNB91080B561692
mikan odpowiedział(a) na Adrian1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażm3 też nie jest do eco jazdy i swoje pali.
-
Czy może ktoś ją oglądał Bmw m5 E60 WBSNB91080B561692
mikan odpowiedział(a) na Adrian1978 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeważnie, żeby było "że mam m5/m3" i co tam jeszcze sobie wymarzą ludziska - a potem na warsztat nie ma kasy, dobry serwis i nie jeździ albo minimalnie i to muskając gaz po czym sprzedaje rozklekotanego. Najczęściej, choć nie zawsze. To jak z naszymi m3 w PL, w większości.
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
mikan odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo kurcze na dekle patrzę i g.ówno widzę ... serio. Ogólnie ładna sztuka, ale hanldarska więc trzeba uważać - dodatkowo ten ruszany przód. Ogólnie jeśli 525 stoją podobnie w mPaku jak 530i to podejrzana cena, choć pewnie wymyślam.
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Sam miałem taki plan ale mi go wybili z głowy - tzn nic z e60. Skrzynie jaką masz to At anie manual. Dodatkowo silnik który masz nie uchodzi za najmniej problematyczny - lepsze te 218km z e60/
-
BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595
mikan odpowiedział(a) na Piotrek89_330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażInne lampy - różne od siebie z przodu. Vin możesz wstępnie sam rozkodować - poznasz dokładny rocznik - chłopaki pewnie jeszcze odsypiają piątek. Szczelina maski z błotnikiem - różna od siebie - prawo lewo. A, kierat do różnych zdjęć przybiera inną pozycje - handlarskie przywzyczajenie pewnie, choć cudów nie ma w tym roczniku - wiem po swojej - mam 3 lata a zajechałem w ostatni rok.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodobne zdania słyszałem na temat tych nowych silników, ale mam znajomego który jeździ od 2 lat - jako jedyny samochód i ma spokój ( w s6 2009 rok około )
-
E61 530i Warszawa WBANN71080B499047
mikan odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej interesują mnie tylko z nietkniętym przodem sztuki a najlepiej całe dziewice, oczywiście xenon podstawa w ori roczniku nieruszany. Będziesz miał sztukę a ja siano to będziemy myśleć
-
E61 530i Warszawa WBANN71080B499047
mikan odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak pytam, bo tak jakbym chciał powrócić do benzyny to przychodzi mi jedynie do głowy ( poza e92 ) 330i/ci ale tylko polift mPet i czarne - wiem, typowo ale zawsze mi się podobały. Także jakby coś takiego było to można atakować do mnie, a nóż będę miał gotówkę i zainteresuje się. Z przedlifta zniósłbym tylko m3 - niestety innych nie ma.
-
E61 530i Warszawa WBANN71080B499047
mikan odpowiedział(a) na buma temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo opisz tu cudo, może jakieś foto ... a nóż szybko nabywcę znajdziesz wśród forumowiczów.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBle - jest brzydka. Dziwi mnie, że z 2.7 tyle wyciągneli.
-
E46 320CD, 2003 Kolbuszowa, WBABV51020PN01143
mikan odpowiedział(a) na Luk.wlk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam kombiaka - w styczniu 4 lata jak nie zamulam. W maju 3 lata na programie. Dwumas, sprzęgło, napęd - ori jeszcze.
-
Szukam M5 E60-Kępno WBSNB91060B562310
mikan odpowiedział(a) na KrzysiekR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle chyba nie b5 ? To wygląda w środku jak seat leon ...
-
E46 320CD, 2003 Kolbuszowa, WBABV51020PN01143
mikan odpowiedział(a) na Luk.wlk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKumpel miał zwykłe czarne najtansze listy ( nie shadow ) i nerki były w chromie, ale tylko obwódki. Co do jazdy dieslem spokojnie to bez przesady, jak się rozgrzeje to jeździsz jak chcesz - jak nie jest pet to się nic nie rozpadnie - wiem co piszę. Co do rozgrzania to 2-3 km i powinna być w pionie - zależy jaką temp na auto mieliście włączoną - najwyżej oba termostaty do wymiany.
-
Brak mocy. Wycięcie katalizatora BMW e46 318D 2002 rok
Real Oem i sprawdzisz ile masz katów a co do sondy to się ją przekłada