Skocz do zawartości

HugoEmPe

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez HugoEmPe

  1. HugoEmPe odpowiedział(a) na quaszi temat w E34
    2600 obr przy 90 km/h na piątce? :D Ja mam jakieś niecałe 1400 obr przy 90 km/h w tdsA :D Cholernie różnią się te przełożenia ;) 2600 obr na 5-tce to mam gdzieś między 160 a 170 km/h :D Fakt że w automacie ta 5-ka to jest nadbieg i nic już na niej nie ciągnie, ale jaka oszczędność paliwa ;)
  2. Ja kupiłem TDS-a z '93 roku za 2800 zł, i powoli kończę już doprowadzanie go do ładu, jak na razie wsadziłem ostrożnie licząc drugie tyle, czeka mnie jeszcze z 1500 zł ;) Ale nie narzekam. Będę miał za łącznie 7.000 samochód w bardzo dobrym stanie, a z allegro nawet w takiej cenie bardzo ciężko znaleźć samochód bez poważniejszych usterek ;) Kupiłem jako uszkodzony bo miał problem ze skrzynią, to i tanio mi się udało go wyrwać ;) Najważniejsze że sam silnik zdrowiutki, 20.000 zrobiłem nim i nic się nowego nie posypało, a na blachach ani grama rudej ;) Awaryjność TDS-ów można włożyć między bajki ;] Jak się o niego nie dba i patrzy na felgi zamiast na stan techniczny, katuje motor,to potem wychodzą niespodzianki i wielkie lamenty jakie to te TDS-y awaryjne!
  3. Rozbierasz schowek pasażera, boczek tunelu, demontujesz kanał wentylacyjny i masz filtr na widelcu ;)
  4. HugoEmPe odpowiedział(a) na rafal735r temat w E34
    Jak już ktoś zmierzy i będzie pasować, to z chęcią się z Tobą zamienię na seryjną kierownicę z E-38 ;)
  5. HugoEmPe odpowiedział(a) na _silver_ temat w E34
    O cholera to u mnie zdecydowanie niżej ten tył siedzi :D Muszę sobie koniecznie naprawić to zawieszenie... kolejny wydatek :mad2: http://img18.imageshack.us/img18/5749/zawiasg.jpg
  6. 200 zł? :D To gdzie Ty mieszkasz, w Pekinie? :D Ja mieszkam w najbiedniejszym rejonie Polski i żaden szanujący się mechanik nie podejmie się wymiany uszczelki w 6-garowym BMW poniżej 400 zł :P
  7. A to pisz od razu że chodzi Ci o wentylator klimy a nie o ten duży z wisko :D Nikt by Cię nie straszył pękniętą głowicą wtedy :D
  8. HugoEmPe odpowiedział(a) na MJD temat w E34
    Kur**!! :D U mnie kiedy wisko jest naprawdę potrzebne to.... się wyłącza! :D Stałem wczoraj w upale w korku i jak się auto porządnie nagrzało to wentylator przestał wiać, a jak auto chwile odstało to zaczęło znowu normalnie chodzić to łajno... teraz to już zgłupiałem bo działa na odwrót niż powinno - na zimnym chodzi a na mocno rozgrzanym się wyłącza ^^ Powie mi ktoś o co tu chodzi? :D
  9. HugoEmPe odpowiedział(a) na NormanWeed temat w E34
    Wolalbym chyba V8 4.4. Osiagi takie same jak nie lepsze, mniejsze spalanie, nowsza konstrukcja. Do tego 6 gang. Ostatnio stala E34 z tym motorem na allegro. V12 tez reszta stala. I do V12 części takie drogie że zamiast jednej części nieraz opłaca się całą 750 kupić słyszałem :D
  10. HugoEmPe odpowiedział(a) na _silver_ temat w E34
    Też mam to NIVO tylko póki co mi nie działa bo miałem przewody pordzewiałe, zaślepiłem na razie zasilanie i powrót krótkim przewodem hamulcowym bo mi płyn wspomagania uciekał. Jak to właściwie działa jak działa? :D
  11. HugoEmPe odpowiedział(a) na rafal735r temat w E34
    A na co tam komu bajery na kierownicy, co, daleko ręką sięgnąć do radia czy do wajchy tempomatu? :D Mi tam chodzi o to, że kierownica od e-39 o wiele lepiej leży w dłoniach, szczególnie skórzana. No i kwestie estetyczne jeszcze.
  12. HugoEmPe odpowiedział(a) na Robert Bocian temat w E34
    2.8 to już silnik M52 jest, więc nie tylko z M50 a i z każdego M52 będą podchodzić, tak więc z E46 i E39 też. Poprawiwszy: Podejdą z : e34,e39 520i 24V, 523i, 525i 24V i 528i oraz e36,e46 320i, 323i, 325i i 328i.
  13. HugoEmPe odpowiedział(a) na taiger temat w E34
    O to to to to!! Ja również kupiłem samochód za 2.800 zł. Blacha zdrowa, silnik zdrowy, drobny problem ze skrzynią ale już wszystko jasne i niedługo będzie na tip-top no i jeszcze parę rzeczy zostanie do zrobienia. I dotąd będę jeździł na stalówkach, z podartą tapicerką i gdzieniegdzie powgniataną karoserią, aż doprowadzę samochód do dobrego stanu technicznego. To najważniejsze. Dziwne że kolega nie pyta o silnik i zawieszenie, tylko o ksenony...
  14. HugoEmPe odpowiedział(a) na rafal735r temat w E34
    Też mnie wkurza ta fajera i chcę od E39 założyć :D Mnie bardziej intryguje czy będą podłączenia poduszki pasować i czy w razie tfu tfu to zadziała :D Mój samochód jest z listopada '92
  15. HugoEmPe odpowiedział(a) na Bastollo34 temat w E34
    U mnie zaczęło się tak dziać po wymianie amortyzatorów (trzeba było odpiąć i spiąć ponownie wtyczki od czujników). Będę miał chwilę to sprawdzę, czy pomoże po prostu przeczyścić styki i dobrze spiąć, moim zdaniem to pomoże skoro przestało działać po prostu po rozłączeniu... A może ma to coś do rzeczy, że akumulator nie był wtedy odłączony i pomoże po prostu odłączyć go na chwilę?
  16. Nie strasz kolegi :D Może uszczelka pod głowicą tylko ^^ No w najlepszym wypadku termostat. Grzanie się silnika to w BMW zawsze bardzo zły znak i lepiej w ogóle nie jeździć gdy tak się dzieje. A olej kolega kiedy wymieniał?
  17. Sprytnie podeszłaś z tym szacunkiem do siebie ale nie ze mną te numery :D Ja bym się raz wykąpał i po sprawie, a z auta pół roku bym kudły z wszystkich zakamarków wyciągał (o smrodzie nie wspominając :D) No i chyba tańsze mydło niż pranie tapicerki, nieprawdaż? :P Oczywiście, że mam psa. Tylko to jest skurczybyk myśliwski i we wszystkim się tarza, więc zawsze śmierdzi :D Krowie gówno, zdechła ryba itp na porządku dziennym =] Żeby nie było offtopu: http://otomoto.pl/bmw-328-coupe-prywatnie-tuning-gwint-C18789525.html Masakra!!!! Ten tylny zderzak.... Tak oszpeconego E46 jeszcze nie widziałem :D
  18. Te dwa po lewej to moje (w sumie jeden - ten środkowy, bo drugi zginął tragicznie :cry2: ), a zdjęcie robione jak miały 4 miesiące :mrgreen: Obydwa lubią/ił jeździć autem :norty: To drugie to przecież bodykit stage 10 z NFS + tuning silnika :D http://otomoto.pl/bmw-m3-tuning-C17534412.html Grill z E38 w E30 :D Reszty nawet nie skomentuję ^^ http://allegro.pl/unikat-bmw-tuning-w-czarnym-stylu-dub-i1581478312.html E39 też już dopada... :( Ziom pewnie ma stodołę na czarno pomalowaną i kamuflował auto O matuchno, ja prędzej sam się w psiej budzie przekimam niż psa do samochodu wpuszczę :D
  19. Te psy Ci auta pilnują? :D Ładna obstawa, nie ryzykowałbym kradzieży :norty:
  20. Nie nie, nie pośpieszyłeś się :D Ten pierwszy wygrywa ^^ Dziwnym trafem to zawsze 316-ki mają ospojlerowanie większe niż w GT i znaczki M gdzie się tylko da, na zbiorniku z gazem pewnie też :P
  21. Dobry plan chociaż mi by wystarczył taki zubożony bez wstępu i zakończenia w postaci kolacji i sniadania =D all Inclusive to all inclusive :D
  22. Bo wyłączasz tylko DSC, zostaje włączone jeszcze ASC wtedy. Przytrzymaj guzik na 30 sekund, zapali się kontrolka działania układu i nie zgaśnie, i ciesz się jazdą :D Nie wiem czy na 100% w e-39 tak jest, w e-46 jest tak jak napisałem.
  23. HugoEmPe odpowiedział(a) na MJD temat w E34
    bylo ją zostawić w orginale (bez wyginania) bimetal przy wyższej temp.ma sie dogiąć(wyprostować) i po przez wcisniecie tloczka przelać ciecz zalączajac wentylator ...dzwiek faktycznie jest imponujacy ale... nic po za tym ,sprawdzałeś czy czasem nie masz już sporego luzu na wałku pompy wodnej,po za tym jak napisał Gizbern ,wzrost spalania i spadek mocy też jest odczuwalny, no i czy temp silnika też masz odpowiednią??? A no to wszystko jasne, bo ja w końcu zapomniałem czy miała być prosta czy wygięta ta blaszka i myślałem że to źle że wygięta i sklepałem ją młotkiem na płask :P U mnie temperatura silnika jest idealna, mimo że cały czas chodzi. Pompa wody nic nie puszcza.
  24. HugoEmPe odpowiedział(a) na 931 temat w E34
    A może po prostu zmień kable zapłonowe?
  25. HugoEmPe odpowiedział(a) na MJD temat w E34
    Ale co masz niby czuć jak jest cały czas załączone? :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.