Treść opublikowana przez HugoEmPe
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No i te lexusy z tyłu i jeszcze spoiler do tego ^^ Ale zawiodło mnie, że nie ma ANI JEDNEGO znaczka M3 na aucie...
-
Kręci nie odpala pchnę i chodzi e 32 m30b30
To cholerka pewnie nie to. Czujnik wywala błąd na kompie...
-
Kręci nie odpala pchnę i chodzi e 32 m30b30
Ja bym się mimo wszystko przyjrzał uważniej temu czujnikowi położenia wału. Też miałem kłopoty z odpalaniem i auto gasło, nie miało mocy na niskich obrotach - winowajcą był czujnik. Po pierwsze: podpinałeś auto pod komputer ?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://allegro.pl/bmw-e36-320-2-0-24v-alu-felgi-17-polec-i3563593434.html O KURFA! A najbardziej "kocham" te felgi w stylu m6 zakładane do e36 :mad2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
No to tak jak ze słynnym "klima jest ale nie nabita" :D
-
fotelik na przednim siedzeniu
HugoEmPe odpowiedział(a) na mcdr temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNo właśnie moja córeczka nawet jak za jasną cholerę nie chce usnąć i się wścieka, to wystarczy kawałek się z Nią autem przejechać i śpi jak suseł :D Będzie motofanka jak nic :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
E34 to nie jest auto do "modyfikacji" :mad2: Jak ktoś ma takie zapędy to niech kupi sobie małe japońskie auto, i zrobi to z GUSTEM.
-
bardzo dobra 740d - poszukiwania
Ten silnik jest bardzo skomplikowany i drogi w naprawach. Rozejrzyj się raczej za 740i / 728i. Tylko allegro to prawdziwe pole minowe i lepiej szukaj auta od kogoś z forum - masz możliwość wcześniej przeczytać co pisał o tym aucie zanim nasłuchasz się o jego idealnej idealności :)
-
fotelik na przednim siedzeniu
HugoEmPe odpowiedział(a) na mcdr temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyJa tam jak już mam gdzieś jechać z córką (4 mc.) to i żona jedzie z nami :) Siedzą z tyłu i nie ma problemu. W E38 również nie da się wyłączyć poduszki pasażera...
-
Dobra nuta na dlugie trasy ;p
Ja z kolei jak normalnie nie przepadam za elektroniką, tak na długie trasy lubię posłuchać lekkiej muzyki elektronicznej :) Nierozpraszająca i przyjemna. Na codzień słucham rapów, ale to akurat bardzo rozprasza :) Ogólnie do auta najlepsza jest muzyka instrumentalna, bez wokalu raczej :)
-
Co to za model BMW
po lifcie i średnio gustownym tuningu :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
O kurka 9000 to musiałby mi jeszcze dopłacić żebym to wziął i powymieniał te wszystkie burackie dodatki na ori
-
[728] Uszczelniacze zaworów - objawy
A propos... Szykuje mi się pilny wyjazd do wawy jeszcze zanim zrobię te uszczelniacze :( I teraz nie wiem czy ryzykować jechać ? Boję się że może mi kata przypchać albo lambdy popsuć ten olej w spalinach... Trasa 350 km razem w obie strony. Jak myślicie, jechać czy kołować inne auto na tą trasę?
-
BMW E39 528 spalanie gazu. Zbyt wysokie? Przyczyna?
Przecież pisze w tytule :D
-
M60B40 jaka skrzynie dobrac
A do jakiej budy chcesz to wstawić? Znajomy robił e30 z M62 w manualu i było przy tym w cholerę dłubaniny, załatwianie miski olejowej z E31, przespawywanie ściany grodziowej i mocowań silnika, dorabianie wydechu, kombinacje z wałem... A w E36 podobno jeszcze gorzej :) Dużo prościej by było coś na E34 wykombinować np
-
Zaślepka Haka e38 740d 2001
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GE11&mospid=47508&btnr=51_2130&hg=51&fg=15 08 Klapka 1 51128204410 $29.62 A tu można kupić: http://www.super-bmw.pl/51128204410-klapka.html http://sklep.auto-voll.pl/oslona-oryginal-bmw-354.html No już niech wam będzie :) 105 zł + lakier
-
Zaślepka Haka e38 740d 2001
Z jednej strony zgodzę się z Twoim podejściem co do szacunku do e38 :) Ale z drugiej strony jeśli ktoś ma smykałkę do tego typu robót (ja na przykład jestem od wielu lat budowlańcem więc się nie boję żadnej dłubaniny) to czemu nie spróbować zrobić czegoś taniej, jeśli efekt wizualny może wyjść wcale niedużo gorszy niż oryginał :) Absolutnie nie uznaję druciarstwa i oszczędzania jeśli chodzi o sprawy mechaniczne, wszystko należy robić na jak najlepszych częściach u jak najlepszych specjalistów, tutaj akurat taniocha zawsze się mści. Ale co do kwestii wizualnych nie ma to większego znaczenia jeśli jest to zrobione ładnie, oczywiście oprócz jakichkolwiek prób "tuningu" :) Gdyby po każdą pierdołę czysto wizualną latać do ASO, to te duperele wyszłyby drożej niż bieżące naprawy auta od strony technicznej :) Lepiej tą kasę odłożyć na lepsze części przy naprawach.
-
Gasnie na wysokich obrotach
Może pompa paliwa, może filtr paliwa. Ale przede wszystkim NIE TEN DZIAŁ :)
-
Zaślepka Haka e38 740d 2001
Bo hak w e38 rzadka rzecz :) Jakoś tak śmiesznie wygląda e38 z przyczepką i nie po to ludzie to auto kupowali żeby za woła roboczego służyło :) Więc i o zaślepkę ciężko. Od e39 bankowo nie podejdzie bo ma zupełnie inny kształt zderzaka. Nie wiem czy nie najprościej będzie skołować za półdarmo trzaśnięty zderzak i samemu z niego wyciąć zaślepkę... Poszukaj na alledrogo powypadkowych e38 na części i znajdź jakąś z trzaśniętym tyłem :)
-
M60B40 jaka skrzynie dobrac
To kup nowy silnik m62 jak nie będzie pasować, co się będziesz patyczkował ^^
-
załamka
Dwumasa może też padać ale to czarny scenariusz.
-
załamka
Opony mogą być niewyważone. A drążki Ci sprawdzał ?
-
Jaki mam kod silnika??
http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.html tu jest najprościej sprawdzić, z całą listą wyposażenia auta. Kod VIN masz w dowodzie rejestracyjnym w polu "E" oraz na tabliczce znamionowej auta.
-
E34 porady przed kupnem, pytania,rozterki...
W Polsce znalezienie E34 M50b25 w dobrym stanie to cud. Kierunek: Niemcy :) U nas ewentualnie, choć też trzeba się nieźle naszukać , za M20b25 się rozejrzyj.
-
M60B40 jaka skrzynie dobrac
No to koszt tego wszystkiego wyjdzie Cię tyle co dobre auto :)