Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Co to za dziwny silnik w M3?
to fakt to nie jest m3 ale x5
-
Pytanie o spojler
mam identyczna lotke pasuje ona wysmienicie
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Nie wiem dlaczego az tyle radio pobierało sprzedam je i kupie sobie inne
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Znalazłem odpowiedz była to wina radia :dance:
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Własnie akumulator jest nowka i wszystko było powyłaczane ,wiec nie wiem co to moze byc tak tylko przypuszczałem ze to moze byc radio,nawet elektryk nie wie co moze byc?? :( :(
-
Rozładowuje sie akumulator????????
A jak z radiem to normalne ze od samochodu w kostce jest jeden wiecej kabelkow niz w radiu to moze przez to???????????? a zostawilem z powodu choroby ale teraz to nadrobie :cool2: :mrgreen: :twisted:
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Małe odnowienie temaciku :mrgreen:
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Ale czy to moze byc wina radia????
-
Rozładowuje sie akumulator????????
Czesc mam pytanie nie dawno kupiłem sobie nowy akumulator poniewarz stary juz dawno był po terminie i sie rozładował ,ale dzis nowy akumulator sie rozładował byłem u elektryka i on powiedział ze wszystko jest w porzadku z kablami.Dzis wymontowałem radio ktore terz nie dawno zamontowałem i zobaczyłem ze w kostce od samochodu od głosnikow jest jeden kabelek wiecej niz w radiu czyli jest on nigdzie nie podłaczony i mam pytanie czy to moze byc przyczyna radia???????Jeszcze dodam ze nie jezdziłem autem około 13dni z powodu choroby i dzis jak chciałem sie przejechac to niestety nic :( ZA ODPOWIEDZI DZIEKI :cool2:
-
e36 320 oceńcie
Sa krzywe ale ładna jest myślę ze w dobrym stanie tylko te ramki
-
Ceny e30 m3 w niemczech
e30 m3 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: to jest prawdziwe auto :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
Ładne auto ale ta dokładka zderzaka okropna :cry2:
-
jaką e36 wybrać ???
A ja bym wzioł tą pierwszą (cabrio) jest cudowna :modlitwa:
-
Czy pasuja siedzienia???
Czesc mam pytanie niedługo chcem kupic moje drugie bmw i bedzie nim e30 i mam pytanie czy od wersij sedan czy coupe pasuja do kombii siedzenia i kanapa tylna?????? za odpowiedzi DZIEKI :cool2:
-
Vanos i Shadow Line o co w tym chodzi
Przecierz dostałes juz odpowiedz :wink:
-
Jak to wszystko podłączyć co by źle nie było ;D
Moj kumpel miał w civicu sub w w tylnej polce i nie moge powiedziec ze u niego grało zle bass był zadowolajajacy :twisted:
-
Sportowy kolektor wydechowy do 528 e39
Mozesz sobie zrobic na zamowienie w jakies polskiej firmie tuningowej powinno byc taniej
-
Sportowy kolektor wydechowy do 528 e39
da napewno ci troche konikow a kupic mozna prawie wszedzie
-
Vanos i Shadow Line o co w tym chodzi
VANOS to chyba zmienne fazy rozrzadu ale moze sie myle a SHADOWLINE to wersja gdzie powinienes miec chromy np. obramowki szyb masz czarne ale moze sie myle niech inni sie wypowiedza
-
Ile trzeba dac za E36 320 lub 325 Coupe
kłania sie allegro ,ebay,otomoto>>>>>..
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
a u mnie 220tys. oryginał :mrgreen:
-
Do posiadaczy bmw compact Ti ???
a moim zdaniem ładne, beda pasowały!!!
-
co wybrac E36 czy e39??
''///MacArthur'' zgadzam sie z toba. :twisted2: honda hahahahaha
-
sprzedałem moje bmw i kupiłem honde :)
ŁAŁ :shock: ON OBJECHAŁ BMW hondą ale nie wiem czy wiesz ze samochod to nie wszystko głównie liczą umiejetnosci :mad2: :mad2:Żebym mieszkał w warszawie to ja bym ci pokazał jak sie objezdza BMW
-
Czip za 300 zł z allegro czy to nie naciągactwo ?
Zgadzam sie za 300zł to smieszne :duh: jak chcesz załozyc to jedz do np.vtg czy do jakiegos i oni ci profesionalnie to zrobia