Skocz do zawartości

Kobiety za kółkiem to ciapy!!!


<t>Czy kobiety są dobrymi kierowcami?</t>  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem szowinistyczną świnią, kocham kobiety za wiele rzeczy. Ale napewno nie za to jak jeżdżą. Przez jedną z takich skasowałem ostatnio auto. A ta w dodatku się nie przyznała. Była jeszcze lepsza., bo zwiała z miejsca wypadku. :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieżko uogólniać - znam kobiety co śmigają naprawde dobrze ale są i takie, że szkoda gadać.

tylko, że to samo tyczy się facetów - są tacy co śmigają dobrze a są tzw mistrzowie prostej albo zawalidrogi - więc równie dobrze mogłeś rozwalić auto przez faceta :wink:

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne fakty można uogólniać. Tak, jak np. powszechnie wiadomo, że Finowie to świetni kierowcy, chociaż w Finlandii też się zdarzają wypadki. Lub np. Włosi, czy Turcy jeżdżą jak oszołomy, ale napewno nie wszyscy z nich nimi są. Nie wystawiam sądów nad jakąś grupą społeczną, chodzi mi tylko o wasze spostrzeżenia. Ogólny obraz jaki w głowach wam się kreuje, gdy wyobrażacie sobie kobietę za kółkiem.

Prezes. Co proponujesz? To zaraz przerobie. Miało być o kobietach za kierownicą, no to jest.

Edytowane przez Majowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote jak jechalismy i wracalismy na zlot bmw w Toruniu widzialem jak mojego kolegi zona jezdzila bmw lepiej od niektorych meszczyzn!!! I nie tylko ona :wink:

Ale sa tez takie ktore daja ciala za kierownica ;p

Jestem za TAK.

PS: nie macie wiekszych problemow ? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

Np. Dziewczyna mojego kolegi lepiej od niego jeździ samochodem :D

Ale ogólnie to w Polsce 80% kierowców źle jeździ, no ale coś w tym jest, jeżeli jadę za kimś i zaczyna mnie denerwować że strasznie niepewnie jedzie to zazwyczaj jest to kobieta, chodź nie zawsze.

http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze pacjenta w kapeluszu za kółkiem, dziadka z kierą w klacie lub babę z nosem przy szybie, to wolę takich dalekim kołem omijać. Nigdy nie wiadomo, co w ich głowach siedzi :duh: Wiem to z AUTOpsji. Ja rozwaliłem auto na wrednej babie a mój Tata na kulawym dziadku. Żadne do winy się w dodatku nie poczuwało i sąd musiał rozstrzygać aferę. A co to za krętacze byli w dodatku. :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankieta nie jest dokładnie sprecyziwana - zgadzam sie.

 

Ale napewno większy odsetek kobiet posiadających prawojazdy jeździ źle niż odsetek meżczyzn posiadacących prawko.

Nie jestem przeciwnikiem kobiet za kółkiem, ale jeśli one same boją się wsiąść do samochodu to nie wiem po co TAKA szła na kurs prawojazdy (a takowych jest wiele - chcą pokazać, że one też mogą posiadać prao jazdy). :doh:

E39 TOURING - i nic mi więcej nie potrzeba (narazie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jade z moja kobieta i widzimy idiotyczna sytuacje na dordze to, albo ja albo ona zadaje pytanie w stylu ciekawe czy to baba lub moge sie zalozyc to baba :-). Tu nie chodzi o obiegowe opinie oraz statystyki, czym wiecej czasu spedzam za kierownica tym czesciej mam okazje zobaczyc nazwijmy to dziwne i nieoczekiwane sytuacje drogowe. Byc moze mam pecha i stad moja opinia, ale niemal zawsze taka sytuacje jest zwizana z kobieta za kolkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadki są dobre, hehe ostatnio jechalem, to jechał jeden dziadek z babcia w polonezie, wymusil mi pierwszenstwo na krzyzowce i zamiast dac gazu i uciec ten stanął na środku krzyżówki i stał dopóki go nie ominąłem ale mialem polew z dziadka :lol:
http://img412.imageshack.us/img412/7442/niskamala0udjt7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsrod wszystkich meszczyzn kierowcow znajdzie sie 20% co jezdza beznadziejnie, a wsrod wszystkich kobiet kierowcow tez znajdzie sie 20% ale co dobrze jezdza :twisted:

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie kobiety co nie umieją jeżdzic i takie co im się udaje.tak jak facetom :norty:

a tak na nawiasie taka pani jak MICHELLE MOUNTON w latach 80 wywalczyła tytuł w-ce mistrza świata[w generalce!!!] w rajdach samochodowych na aucie audii quatrro które miało koło 500koni :mrgreen: .i naprawdę mało jej zabrakło do I miejsca...jestem ciekaw który jeszcze teraz dałby jej radę wśród niedowiarków hehe

także kobietom też się udaje :cool2: :mrgreen:

pozdro

klepało ale przestało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem kobiety za kierownicą = facet za kierownicą

tylko pytanie jaki ma iloraz inteligencji dana osoba bo płeć niema znaczenia... :mrgreen:

Wiadomo że gaz potrafi każdy wcisnąć tylko czy każdy potrafi zatrzymać rozpędzone auto które nagle odmawia posłuszeństwa...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ekstremalnych sytuacjach bardzo rzadko się znajdujemy i najlepszym wyjściem jest do nich poprostu nie dopuszczać. Z poślizgu zimą mało kto potrafi wyjść, wtedy najlepiej rozglądać się za czymś miękkim, co nas wyhamuje. W takich przypadkach prawdopodobnie nie ma większych różnic pomiędzy kierowcą kobietą a mężczyzną. Jednak najczęsciej się zdarza, że panie zamiast skupiać się na jeździe to wolą poprawiać makijaż w tym czasie. Albo stanie taka na skrzyżowaniu z ustąp pierszeństwa i czeka 5 minut na cud, bo nie nauczył jej nikt prawidłowego włączania się do ruchu. Jak jej samochód pod górkę nie zgaśnie, to skręci nagle w prawo bez kierunku. Nie wiem, może ja mam takie szczęście. Ale co widzę jakąś dziwną sytuację na drodzę, to w 80% sprawcą jej jest kobieta. Ankieta widać też potwierdza moje spostrzeżenia. Skoro 2/3 z nas opowiada się za tym, by panie podczas podróży lepiej zasiadały po naszej prawej stronie. Pomimo tego, iż nasze serca mamy przesunięte w lewo. :wink: [/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietom w obsłudze samochodu brakuje czucia go, jadą bo zmieniają biegi i dodają gaz, czasem nawet sprzęgło wciskają :D

 

Czemu mężczyźni uczestniczą w większej ilości wypadków? (dobry argument kobiet) Bo jest nas kilka razy więcej za kółkiem! A pozatym niewidziałem pijanej kobiety prowadzącej samochód he he

Ciekawe czy to możliwe.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.